320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nende tiitlivõit oleks parim asi üldse tervele premmile üle pika aja.

    Kommentaar


      Leicester tuleb mitte kuskilt ja võtab tiitli, aga Liverpooli on alati järgmine aasta

      Jinx intended.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Nende tiitlivõit oleks parim asi üldse tervele premmile üle pika aja.
        see oleks parim asi ÜLDSE EVER
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Mingi täielik ebaõnn ainult võib rebased TOP4st välja jätta. Mitte kuskilt ei tundu neil see mäng kärisevat või et keegi altpoolt võiks nüüd järsku korraliku seeria kokku panna. Isegi Vardy mingi 10 tunnini väravapõud ei muutnud mitte halligi. Vastupidi.

          Ma olin mingi 50/50 et Marulolluse bet paar kuud tagasi vastu võtta nende top4s lõpetamise kohta, aga jahm. Või on see veel äkki laual?
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Kas targemad juba välja arvutanud, mis see top4 punktipiir ka on? 65?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Ma tõesti loodan, et jõuavad 4 hulka, nad on igati väärt seda. Igaljuhul ma küll nii enesekindel ei ole, Stoke mäng on igaljuhul sellise ründava iseloomuga, seal pidigi väravaid tulema. Samas enne seda mängu viies mängus löödi ainult 1 open-play värav. Vorm on tiba langenud ja miski ei garanteeri, et need hooaja esimeses pooles saadud üheväravalised võidud või viigid ei pöördu vastavalt viikideks/kaotusteks. Üheväravaliseid võite tuli siis vastavalt 8 ja viike 6. Mängida on veel palju, 15 mängu ehk 45 punkti võimalik maksimaalselt koguda.

              Järgmised 3 mängu on Liverpool kodus, Arsenal ja City võõrsil.

              Kommentaar


                Järgmised kolm mängu näitavad, kas tiitlist võib ka reaalselt unistada või mitte.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Järgmised kolm mängu näitavad, kas tiitlist võib ka reaalselt unistada või mitte.
                  Alles näitas jõulud...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Alles näitas jõulud...
                    Jõulud näitasid kas top4 tuleb ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                      Ma tõesti loodan, et jõuavad 4 hulka, nad on igati väärt seda. Igaljuhul ma küll nii enesekindel ei ole, Stoke mäng on igaljuhul sellise ründava iseloomuga, seal pidigi väravaid tulema. Samas enne seda mängu viies mängus löödi ainult 1 open-play värav. Vorm on tiba langenud ja miski ei garanteeri, et need hooaja esimeses pooles saadud üheväravalised võidud või viigid ei pöördu vastavalt viikideks/kaotusteks. Üheväravaliseid võite tuli siis vastavalt 8 ja viike 6. Mängida on veel palju, 15 mängu ehk 45 punkti võimalik maksimaalselt koguda.

                      Järgmised 3 mängu on Liverpool kodus, Arsenal ja City võõrsil.
                      Resultatiivsuselt on Leicester liigas teisel kohal 42 löödud väravaga. 26 lastud väravat ei ole ka liiga hull näitaja.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Matemaatiliselt pidi olema ka tagurpidi tabel veel võimalik. Ehk siis ma pakun vastuseks 56.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          Matemaatiliselt pidi olema ka tagurpidi tabel veel võimalik. Ehk siis ma pakun vastuseks 56.

                          Isegi tagurpidi tabelis ei saa Chelsea CL-i.

                          Aga siin on mainimata jäänud, et Taanist on vahepeal toodud noor Ghana koondislane Daniel Amartey:

                          Marseille üritas teda ka suvel kätte saada aga tollal taanlased ei tahtnud müüa (lisaks Leicester n*ssis juba siis vahel). Mees muide mängib samat positsiooni, mida Kante. Huvitab, kes Leicester plaanib prantslase juba suvel rahaks teha?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Isegi tagurpidi tabelis ei saa Chelsea CL-i.

                            Aga siin on mainimata jäänud, et Taanist on vahepeal toodud noor Ghana koondislane Daniel Amartey:

                            Marseille üritas teda ka suvel kätte saada aga tollal taanlased ei tahtnud müüa (lisaks Leicester n*ssis juba siis vahel). Mees muide mängib samat positsiooni, mida Kante. Huvitab, kes Leicester plaanib prantslase juba suvel rahaks teha?
                            Nii palju kui temast räägitud on, nähakse vist rohkem keskkaitsjat temas..

                            Kommentaar


                              Sorry kui juba läbi käinud, aga Ranieri soovib Ederi ründesse tuua.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Sorry kui juba läbi käinud, aga Ranieri soovib Ederi ründesse tuua.
                                Eeldan, et sa pead seda Sampdoria eest mängivat brasiillast silmas. See Swansea oma on küll paras puujalg.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X