320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Gueye on eelnevalt mitu hooaega ka Prantsusmaa liigas üks parimaid lõhkuvaid poolikuid olnud Lille`i eest. Täiesti võrreldavad statistilised näitajad Kantega ka eelmisest hooajast. Tollal lihtsalt mängis Gueye pisut paremas meeskonnas, kui Kante.

    Gueye ju maksis suvel rohkemgi, kui Kante, kuna erinevalt Leicesteri mehest, oli praegune Villa mees mitu hooaega oma head taset kõrgliigas tõestanud. Lihtsalt valis pisut vale meeskonna, kellega liituda. Kuna teda on taas OM-iga seostama hakatud, siis vaikselt on siin loodetud, et ehk Inglismaa klubid arvavad sama, et ta näitajad on enamasti nii head, kuna ta lihtsalt Aston Villas mängib.
    Igaks juhuks mainin siis, et eelmise posti mõtte kinnituseks on need sinu poolt toodud kaks pilti, ehk siis meeskond loeb ka üsna palju nende statistiliste näitajate puhul. Samas ei üritanud väita, et Gueye mingi mõttetu sepp on Aga noh, ma ilmselt üsna siniste prillidega ka antud olukorras.

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Iga normaalne Premmi fänn soovib Leicesteri võitu.
      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Mitte ainult Premmi fännid.
      Suurim laadung härdameelselt paatoslikku pullis***a mida üle tüki aja lugenud olen. Midagi sellist keskkooli lõpukõne stiilis soigumist kus kiidetakse taevani neid õpetajaid, kes oma laiskuses ja ükskõiksuses (või lihtsalt piiratuses) oma ainet maksimaalselt igavalt andsid ja neid klasssikaaslasi, keda tegelikult kunagi eriti sallitud pole.

      Iga normaalne fänn ei jookse iga kuradi tuule peale ja toetab oma meeskonda! Kui ma olen juba kurat-teab-mitu aastat Spursi toetanud ja vahe 7 vooru enne lõppu on 5 punkti, siis on elementaarne, et loodan Spursi võitu. Täiesti elementaarne. Muidugi on selle hooaja Leicester muljetavaldav ja sümpaatne. Aga see ei ole siinkohal küsimus.

      Muidugi mõistan seda, et näiteks Chelsea ja Liverpooli ja Stoke'i fännid võiksid olla Leicesteri poolt, sest muinasjutt ja kõik muud jutud, eksole. Aga kui Sinu lemmikud on vähegi tiitliheitluses sees, siis toetad neid ja jutul lõpp.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Suurim laadung härdameelselt paatoslikku pullis***a mida üle tüki aja lugenud olen. Midagi sellist keskkooli lõpukõne stiilis soigumist kus kiidetakse taevani neid õpetajaid, kes oma laiskuses ja ükskõiksuses (või lihtsalt piiratuses) oma ainet maksimaalselt igavalt andsid ja neid klasssikaaslasi, keda tegelikult kunagi eriti sallitud pole.

        Iga normaalne fänn ei jookse iga kuradi tuule peale ja toetab oma meeskonda! Kui ma olen juba kurat-teab-mitu aastat Spursi toetanud ja vahe 7 vooru enne lõppu on 5 punkti, siis on elementaarne, et loodan Spursi võitu. Täiesti elementaarne. Muidugi on selle hooaja Leicester muljetavaldav ja sümpaatne. Aga see ei ole siinkohal küsimus.

        Muidugi mõistan seda, et näiteks Chelsea ja Liverpooli ja Stoke'i fännid võiksid olla Leicesteri poolt, sest muinasjutt ja kõik muud jutud, eksole. Aga kui Sinu lemmikud on vähegi tiitliheitluses sees, siis toetad neid ja jutul lõpp.
        Kui oleks Lester umbes 10. ja Spurs praegu esimene, siis ma elaks Spursile samamoodi kaasa. Ehk, jah, ma tahan, et võitja oleks alati mingi üllatustiim, mingi asi, mis paneb uuesti uskuma, et jalkas võib võita suvaline tiim, kes lihtsalt mängib hästi. Mitte tiim, kelle ridades on 25 koondislast ja siis veavad terve hooaja välja. Kui Spurs oleks praegu kusagil Liverpooli tasemel, siis oleksid ilmselt sina ka totaalselt pro-Lester.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Suurim laadung härdameelselt paatoslikku pullis***a mida üle tüki aja lugenud olen. Midagi sellist keskkooli lõpukõne stiilis soigumist kus kiidetakse taevani neid õpetajaid, kes oma laiskuses ja ükskõiksuses (või lihtsalt piiratuses) oma ainet maksimaalselt igavalt andsid ja neid klasssikaaslasi, keda tegelikult kunagi eriti sallitud pole.

          Iga normaalne fänn ei jookse iga kuradi tuule peale ja toetab oma meeskonda! Kui ma olen juba kurat-teab-mitu aastat Spursi toetanud ja vahe 7 vooru enne lõppu on 5 punkti, siis on elementaarne, et loodan Spursi võitu. Täiesti elementaarne. Muidugi on selle hooaja Leicester muljetavaldav ja sümpaatne. Aga see ei ole siinkohal küsimus.

          Muidugi mõistan seda, et näiteks Chelsea ja Liverpooli ja Stoke'i fännid võiksid olla Leicesteri poolt, sest muinasjutt ja kõik muud jutud, eksole. Aga kui Sinu lemmikud on vähegi tiitliheitluses sees, siis toetad neid ja jutul lõpp.
          Samasugune paatoslik bullshit tuli just ka sinu sulest. Kui sa oled Spursi, Arsenali fänn, siis on loogiline veel loota oma meeskonna tiitlivõitu. Teistel meeskondadel võimalused praeguseks puuduvad. Igati loogiline, et kõik, kes pole Spursi või Arsenali fännid, loodavad Leicesteri võitu. Pole mõtet sellest midagi muud välja lugeda.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Samasugune paatoslik bullshit tuli just ka sinu sulest. Kui sa oled Spursi, Arsenali fänn, siis on loogiline veel loota oma meeskonna tiitlivõitu. Teistel meeskondadel võimalused praeguseks puuduvad. Igati loogiline, et kõik, kes pole Spursi või Arsenali fännid, loodavad Leicesteri võitu. Pole mõtet sellest midagi muud välja lugeda.
            Eks ta õige ole. Spursi kapifännina olen ka ikka nende poolt ja Leicesteri edu jätab külmaks. Samas usun et nende ülejäänud tipptiimide Leicesteri fänlus on ka pigem seotud sellega, et vähemalt mõni põlisrivaal ei võida.
            Kahju, et Leicesteris nii vähe sümpaatseid mängijaid on, muidu oleks nende tõenäoline tiitel rohkem seeditav

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Eks ta õige ole. Spursi kapifännina olen ka ikka nende poolt ja Leicesteri edu jätab külmaks. Samas usun et nende ülejäänud tipptiimide Leicesteri fänlus on ka pigem seotud sellega, et vähemalt mõni põlisrivaal ei võida.
              Kahju, et Leicesteris nii vähe sümpaatseid mängijaid on, muidu oleks nende tõenäoline tiitel rohkem seeditav
              Kämoon. Kes seal pole sümpaatne? Ja mina ei toeta juba aastaid ühtegi meeskonda, aga ma tahan näha üllatust, ilu ja seda, et jalka ei seisne ainult rahas.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Samasugune paatoslik bullshit tuli just ka sinu sulest. Kui sa oled Spursi, Arsenali fänn, siis on loogiline veel loota oma meeskonna tiitlivõitu. Teistel meeskondadel võimalused praeguseks puuduvad. Igati loogiline, et kõik, kes pole Spursi või Arsenali fännid, loodavad Leicesteri võitu. Pole mõtet sellest midagi muud välja lugeda.
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kui oleks Lester umbes 10. ja Spurs praegu esimene, siis ma elaks Spursile samamoodi kaasa. Ehk, jah, ma tahan, et võitja oleks alati mingi üllatustiim, mingi asi, mis paneb uuesti uskuma, et jalkas võib võita suvaline tiim, kes lihtsalt mängib hästi. Mitte tiim, kelle ridades on 25 koondislast ja siis veavad terve hooaja välja. Kui Spurs oleks praegu kusagil Liverpooli tasemel, siis oleksid ilmselt sina ka totaalselt pro-Lester.
                No seda ma ju ütlesin ka - teiste tiimide fännidelt loogiline eelistada tiitliheitluses Leicesteri.
                Mis sealt muud välja lugeda üldse oli muidu - ainult seda, et "kõik normaalsed fännid hoiavad Leicesterile pöialt" - mis on bs. Kui formuleerida nii, et kõik peale Arsenali ja Spursi fännide hoiavad Leicesterile pöialt, siis see igati loogiline. Ainult see väike djela, et see ei olnud algne tsitaat .

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kämoon. Kes seal pole sümpaatne? Ja mina ei toeta juba aastaid ühtegi meeskonda, aga ma tahan näha üllatust, ilu ja seda, et jalka ei seisne ainult rahas.
                  Noh, näiteks Huth, selle puhul, et ta twitteris mingit ebasündsat suurte onude mängu mängis eelmisel hooajal ja 2 mängu bänni + rahatrahvi sai.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Palun siis näkku mitte lüüa ja pikka viha pidada.
                    Kõik on väga hästi tegelikult.

                    Sellest palgaosast veel, et jalgpall on tänapäeval äri ja töö nagu iga teinegi. Sportlase karjäär on suhtkoht lühike ja paratamatult raha loeb. Lisaks me ei räägi ju mingist Hiinast ehk siis töötegemise tingimused on ka täitsa viisakad seal saare peal. Üldiselt veelkord, et Marseille võtab Le Havre'ist või Evianist, mingi Leicester või keegi, kellel on suuremat palka pakkuda, võtab omakorda Marseillest ja Caenist ja Mainzist näiteks. Ja küll sellest Leicesterist ka suvel igasugused Man Cityd ja Chelsead omakorda suure rehaga üle jooksevad. That's life lihtsalt. Kui sulle pakutakse põhimõtteliselt sama töö eest ühest kohast palka suurusjärgus x ja teisest kohast palka suurusjärgus x korda kolm, kumma valid? Seejuures ma ei peagi silmas, kui on mingi mauk nagu seesama Obertan, kes võtab hea meelega selle x korda kolm palga ja on täitsa rahul, kui tööd ei peagi selle eest eriti tegema. Sellise puhul ongi tegelikult ju good riddance ka.

                    Ja veel see asi ka, et Leicester komplekteeris hooaja eel meeskonda ilmselt siiski püsimajäämise, mitte tiitlile mängimise arvestusega. Võimalik väljakukkumise oht jne. Ehk nagu öeldud, mul pole küll täpseid numbreid võtta, aga nad käisid ja noppisid siit ja sealt ja pigem otsisid häid diile kui et lihtsalt lõid megasuure palgapakkumise letti ja teistele klubidele rahapakiga pähe. Inglise vutt on lihtsalt praegu rahaliselt niivõrd palju paremas seisus kui teised, mis parata. Leicesteri käitumist konteksti pannes on see olnud minu arust siiski väga mõistuspärane.


                    PS vabandan eos juba järgmise postitaja ees, kõik kokkulangevused on juhuslikud, tegemist on väljamõeldud tegelastega jne.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Suurim laadung härdameelselt paatoslikku pullis***a mida üle tüki aja lugenud olen. Midagi sellist keskkooli lõpukõne stiilis soigumist kus kiidetakse taevani neid õpetajaid, kes oma laiskuses ja ükskõiksuses (või lihtsalt piiratuses) oma ainet maksimaalselt igavalt andsid ja neid klasssikaaslasi, keda tegelikult kunagi eriti sallitud pole.

                      Iga normaalne fänn ei jookse iga kuradi tuule peale ja toetab oma meeskonda! Kui ma olen juba kurat-teab-mitu aastat Spursi toetanud ja vahe 7 vooru enne lõppu on 5 punkti, siis on elementaarne, et loodan Spursi võitu. Täiesti elementaarne. Muidugi on selle hooaja Leicester muljetavaldav ja sümpaatne. Aga see ei ole siinkohal küsimus.

                      Muidugi mõistan seda, et näiteks Chelsea ja Liverpooli ja Stoke'i fännid võiksid olla Leicesteri poolt, sest muinasjutt ja kõik muud jutud, eksole. Aga kui Sinu lemmikud on vähegi tiitliheitluses sees, siis toetad neid ja jutul lõpp.
                      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                      Noh, näiteks Huth, selle puhul, et ta twitteris mingit ebasündsat suurte onude mängu mängis eelmisel hooajal ja 2 mängu bänni + rahatrahvi sai.
                      krt, need spu*si vännid on ikka erilised tapeedid. huumorisoon njetu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Suurim laadung härdameelselt paatoslikku pullis***a mida üle tüki aja lugenud olen. Midagi sellist keskkooli lõpukõne stiilis soigumist kus kiidetakse taevani neid õpetajaid, kes oma laiskuses ja ükskõiksuses (või lihtsalt piiratuses) oma ainet maksimaalselt igavalt andsid ja neid klasssikaaslasi, keda tegelikult kunagi eriti sallitud pole.

                        Iga normaalne fänn ei jookse iga kuradi tuule peale ja toetab oma meeskonda! Kui ma olen juba kurat-teab-mitu aastat Spursi toetanud ja vahe 7 vooru enne lõppu on 5 punkti, siis on elementaarne, et loodan Spursi võitu. Täiesti elementaarne. Muidugi on selle hooaja Leicester muljetavaldav ja sümpaatne. Aga see ei ole siinkohal küsimus.

                        Muidugi mõistan seda, et näiteks Chelsea ja Liverpooli ja Stoke'i fännid võiksid olla Leicesteri poolt, sest muinasjutt ja kõik muud jutud, eksole. Aga kui Sinu lemmikud on vähegi tiitliheitluses sees, siis toetad neid ja jutul lõpp.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kämoon. Kes seal pole sümpaatne? Ja mina ei toeta juba aastaid ühtegi meeskonda, aga ma tahan näha üllatust, ilu ja seda, et jalka ei seisne ainult rahas.
                          No inglise tehasetöölisest superstaar Vardy näiteks on ütlemata ebasümpaatne. Minu jaoks on pigem see, et kes on sümpaatne, äkki Albrighton, juba aastaid tegelikult arvanud, et ta on suht underrated ja no Drinkwater, sellise nimega venda ei saa vihata.
                          Leicesteri selle aasta run meenutab mulle Kreeka EMi võitu ja no see EM on mulle meelde jäänud ikka väga negatiivselt.

                          Kommentaar


                            good work rainis

                            keegi pole palunud sul leicesteri toetada

                            mina nt toetan tiimi kes seda enim väärib - statside järgi spurs, emotsioonide järgi leicester. asi lihtne - inimesed tahavad üllatusi kogeda ja miskit erilist, erakordset - seda leicester suudabki pakkuda. eriti nadi oleks kui arsenal võidaks, üsna lahe oleks kui spurs võidaks, ent kõige coolim oleks kui leicester võidaks.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              No seda ma ju ütlesin ka - teiste tiimide fännidelt loogiline eelistada tiitliheitluses Leicesteri.
                              Mis sealt muud välja lugeda üldse oli muidu - ainult seda, et "kõik normaalsed fännid hoiavad Leicesterile pöialt" - mis on bs. Kui formuleerida nii, et kõik peale Arsenali ja Spursi fännide hoiavad Leicesterile pöialt, siis see igati loogiline. Ainult see väike djela, et see ei olnud algne tsitaat .
                              You must be fun at parties.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kämoon. Kes seal pole sümpaatne? Ja mina ei toeta juba aastaid ühtegi meeskonda, aga ma tahan näha üllatust, ilu ja seda, et jalka ei seisne ainult rahas.
                                Mulle on Leicesterist sümpaatsed aind Schmeichel ja Ranieri. Viimasele oleks küll tiitlivõit lahe. Mahrezel on hea skill aga tundub üks vinguv ja simuleeriv perse muidu. Vardy on täielik tolgus ja muud on sellised premier league tavalised lõustad. Arsenal ilmselt ei võida, seega hoian Leicesterile pöialt kahel põhjusel - 1. parem nemad kui ükskõik kes muu sellisel juhul ja 2. Ranieri pärast oleks hea meel tõsiselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X