320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leicesteri telereitingutest pole mingit analüüsi?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Kommentaar


        Pärast järgmist vooru võib hakata vaikselt nimesid graveerima.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Jalgpall on lihtne mäng, Leicester tõestab taaskord

          Kommentaar


            Esimest poolaega ei õnnestunud näha, aga väidetavalt jäeti seal selge penalti rebastele andmata. Teisel poolajal oli päris mitu huvitavat momenti, Drinkwateri reaktsioon valesti määratud audile oli päris korralik ("oy wtf mate, wtf"). Borini tabas kusagilt kaheksalt meetrilt oma enda lõusta ning Rodwell lõi viiekastist sisuliselt tühjast väravast üle. Üldiselt oli mõlemal päris mitu head võimalust, Leicesteri meestel eriti mängu lõpus palju võimalusi pisut varem tuurid maha võtta. Päris viimastel sekunditel lahendas Vardy osavalt järjekordse pika passi ära, pannes Kaboomi (vist) istuli ning joostes ka Mannonest mööda.

            Üldiselt teenitud võit rebastele. Ulloa meenutab kolmejalgset taburetti, millel üks jalg on pooleks murtud, 9 lahendust 10-st täiesti puised. Teine korralik ründaja oleks ikka hädavajalik.

            Kommentaar


              uskumatu tõesti, et Leicester jällegi siit võidu võttis. Sunderland pole vist ammu pealelöögi harjutusi teinud trennis, väga mannetud löögid.
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Kolm võitu veel vaja!

                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Tõsiselt hoian pöidlaid juba õige mitu vooru ( hoolimata meeskonnas olevatest antipaatiatest ) Ma siiralt tahan Ranierile ja Leicesterile seda tiitlit nüüd kui on ikka väga ilmne, et Arsenalist sellele asja pole. Ranieri on tõsiselt muhe vana.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Tõsiselt hoian pöidlaid juba õige mitu vooru ( hoolimata meeskonnas olevatest antipaatiatest ) Ma siiralt tahan Ranierile ja Leicesterile seda tiitlit nüüd kui on ikka väga ilmne, et Arsenalist sellele asja pole. Ranieri on tõsiselt muhe vana.
                      Alles mitu vooru?
                      Kus sa elanud oled?
                      Eks need lähima jälitajate (Spurs&Arsenal) fännid ongi ainsad kibestunud Leicesteri suhtes.
                      Et noh kõik muud tavapärased tippklubid pannakse kotti, pole ise ammuammi tiitlit saanud ja siis tuleb ka mingi m*nn Leicester.

                      Kommentaar


                        Õige mitu vooru tähendab siiski seda, et see ulatub tükk maad tagasi ikka - United ja Swansea vastu mängudesse. Ja Leicesterile olen tänu Ranierile pea terve hooaja pöialt hoidnud - tõsi küll mitte neile tiitlit lootes kuni meil endilgi väike võimalus tundus.
                        Ja ma pole Leicesteri suhtes kibestunud - see et mulle Vardy ja paar muud tonti sealt ei meeldi ei tähenda, et ma klubi suhtes kibestunud olen.
                        Kui kellegi suhtes kibestunud olla siis Wengeri ja co, kes sellisel hooajal ka kurat ei suuda ära teha mis vaja. Leicester selles süüdi ei ole, et Arsene oinas on.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Miks sellest nii suur poleemika, pole ju absoluutselt võimatu, et suudetakse Euroopas vastaseid palju edukamalt lüpsta, kui nt ManU v asi

                            Kommentaar


                              Mitmel rindel möllamisega pole Lesteri mehed harjunud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Mitmel rindel möllamisega pole Lesteri mehed harjunud
                                Just nimelt. Hea näide on augsburg kohe võtta, minu arvates.
                                Aga siiski usun,et nullipeale nad ei jää meistritel liigas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X