320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    panen ka siia info...Tere, olen inglismaale minemas ja sooviks kindlasti minna vaatama 2 mängu 26veeb League Cupi karikafinaal ManU -Southampton ja 27 veeb Leicester City vs Liverpool. Paluks abi piletite ostmisel olen nõus maksma ülekandega et saada pileteid, ise googeldades leitsin sellise kohe kas keegi saab parema hinnaga või teab kas usaldada seda saiti? https://www.1st4footballtickets.com/

    Kommentaar




      Yeaa.... thats gonna make quite embarrasing word-eating when they still sack him after 3-4 games

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Ah mis sa räägid, poiss on alles 20. aastane.
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        See Demarai Gray, see on küll kõige mõttetum jalgpallurilaadne toode, mida Rimist osta saab.


        Eile lõi poiss sellise

        Kommentaar


          Seis on päris halb kui mingid Alfied elu golazosid löövad juba.

          Kommentaar


            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Nukrat statistikat veel.
              They're the first champions to lose 5 in a row since 1956 and the first team not to score in first 6 games of a calendar year since 1986.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Kuskohas panustada saab, et Lester lendab liiga madalamale?

                Kommentaar


                  Võidavad CLi ja järgmine aasta championshipis. Oleks see alles jätk sellele eelmisel aastal alanud loole. Aga vorm liigas on ikka täitsa kohutav.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Seeni teinud, et CL´i võitmisest jahute? Ärge tulge eelmise hooajaga vehkima nüüd.
                    Liiga kahju oleks.

                    Kommentaar


                      Ma ka ei saa sellest Meistrite Liiga võidu (isegi fantaasia)jutust aru eriti. Üks asi on kuidagi Taani meistriga ära kobistada, teine asi on päris võistkondi võita.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ma ka ei saa sellest Meistrite Liiga võidu (isegi fantaasia)jutust aru eriti. Üks asi on kuidagi Taani meistriga ära kobistada, teine asi on päris võistkondi võita.
                        ma kipun arvama, et CLi mängud näevad väheke teistmoodi välja, seal on poistel ikka mot põhjas ning unistused silme ees.

                        Leicesteri sugusele meeskonnale on liiga võitmine kordi keerulisem kui CLis juba playoffis olles selle võitmine.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ma ka ei saa sellest Meistrite Liiga võidu (isegi fantaasia)jutust aru eriti. Üks asi on kuidagi Taani meistriga ära kobistada, teine asi on päris võistkondi võita.
                          Täiesti nõus.
                          Kindlasti on Leicesteril motti CLi mängida kordades rohkem, aga täpselt samamoodi on teistel satsidel. Üpris kindel, et Sevilla loputab Leicesteri kõvasti läbi ja järgmisesse vooru asja enam pole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            ma kipun arvama, et CLi mängud näevad väheke teistmoodi välja, seal on poistel ikka mot põhjas ning unistused silme ees.

                            Leicesteri sugusele meeskonnale on liiga võitmine kordi keerulisem kui CLis juba playoffis olles selle võitmine.
                            Miks sa üldse liiga võitmise siia tõid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Miks sa üldse liiga võitmise siia tõid?
                              Wat? Valitsev meister, ilmselgelt omab liigavõidu kogemust ju. Samas põruti karikates eelmisel hooajal ehk on aeg tiba teist teed nüüd kasutada.

                              Kommentaar


                                Motivatsiooni ei tasu nüüd üle ka tähtsustada. Me ei räägi isegi mängude viiki mängimisest liigas, vaid tühipaljast värava löömisest, mida pole nüüdseks suudetud teha juba poolteist kuud. Ja nüüd järsku peaksid Sevillale neid lööma hakkama? Kui Lester alagrupis hullu lasi, siis samal ajal löödi ikkagi liigas ka väravaid ja oldi täitsa asistel kohtadel seal 10-13 kandis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X