320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liecester ei teinud midagi hullu CL-i alagrupis. Copenhagenit ja Brugget oma alagrupis suutnuks ka Ludogorets edestada.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Liecester ei teinud midagi hullu CL-i alagrupis. Copenhagenit ja Brugget oma alagrupis suutnuks ka Ludogorets edestada.
      Ja Portot ka

      Ma ei saa aru, mida te lesteri tulemust maha teete? Alagrupis oldi väga veenvad. Praegu pole just kõige paremad ajad käsil, kuid loodetavasti võtavad end kokku
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ma ka ei saa sellest Meistrite Liiga võidu (isegi fantaasia)jutust aru eriti. Üks asi on kuidagi Taani meistriga ära kobistada, teine asi on päris võistkondi võita.
        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Miks sa üldse liiga võitmise siia tõid?
        No ma ei tea - pigem on suurturniire võitnud autsaiderid (Taani, Kreeka), kui et suuri liigasid - ei oskagi siia näiteid tuua, a la, et Serie A oleks mingi tavaliselt Serie B ja C vahel kõikuja ära võitnud.
        Ühes pead ikkagi 38 mängu olema tasemel, teises 3-4 head mängu tegema.

        Kommentaar


          enne alagrupimänge oli ka mõni mees siin foorumis väga õhku täis, et hea kui Leicester üldse mõne võidu saab, ega need pole mingid nõrgad vastased. nüüd on muidugi hea targutada, et häh mis viga selliseid võita.

          meenutades, kuidas täiesti tühjast kohast suudeti shittyle näopeks korraldada, ehkki enne seda oli kaheksast mängust üks võit ja kõige värskemalt 0:5 pakk Portolt all, siis jah tõenäosus on väike, aga see on nii absurdne sats, et ma ei välistaks midagi.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Ma ei teegi Liecesteri tulemust maha, ma lihtsalt ei saa hullust eufoorist tulevikumõttes aru. Võistkond võitleb püsimajäämise nimel ja mängukvaliteet ei võimalda neil hetkel liigasse jääda. Ega see nii ka pole, et liigas oled väljalangemisohus ning Meistrite Liigas järsku võidad kõiki.

            Üht head tulemust on muidugi kõik võimelised näitama.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ma ei teegi Liecesteri tulemust maha, ma lihtsalt ei saa hullust eufoorist tulevikumõttes aru. Võistkond võitleb püsimajäämise nimel ja mängukvaliteet ei võimalda neil hetkel liigasse jääda. Ega see nii ka pole, et liigas oled väljalangemisohus ning Meistrite Liigas järsku võidad kõiki.

              Üht head tulemust on muidugi kõik võimelised näitama.
              Siinkohal tooks välja selle mingi Õhtulehe ja Unibeti jalgpalli saate Inglismaalt, kus Ott Järvela jne koha peal käisid. Sealt meeles, et kogu linn pidi hoopis teistmoodi motiveeritud olema kui Meistrite Liiga mängud on käimas võrreldes liigaga sellel aastal.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Siinkohal tooks välja selle mingi Õhtulehe ja Unibeti jalgpalli saate Inglismaalt, kus Ott Järvela jne koha peal käisid. Sealt meeles, et kogu linn pidi hoopis teistmoodi motiveeritud olema kui Meistrite Liiga mängud on käimas võrreldes liigaga sellel aastal.
                Sevilla jaoks on Meistrite Liiga 1/8-finaal ilmselt suvaturna.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Ja Portot ka

                  Ma ei saa aru, mida te lesteri tulemust maha teete? Alagrupis oldi väga veenvad. Praegu pole just kõige paremad ajad käsil, kuid loodetavasti võtavad end kokku
                  Ma küll korra panin Ranieriga tõsiselt puusse, aga ma kardan, et sel korral ei pane ja selle uppuva laeva päästmiseks on kedagi uut vaja. Kui peatreener hakkab juba mängijaid süüdistama selle asemel, et ise võibolla peeglisse vaadata, siis karta on, et sellest head nahka ei tule.

                  Kommentaar


                    Jube kiirelt ikka unustatakse eelmise aasta ime ära.
                    Kui eelmine hooaeg oleks Leicester hooaja lõpus allakukkumist vältinud, oleks see igati OK hooaeg olnud (ennustati ju kohta bottom 3 seas).
                    Eks siis võivad tõmmelda teiste kombel ja uue trenkuga seal relegation battelit pidama hakata.

                    Kommentaar


                      masendav foorum ikka.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Äkki suudavad rebased täna midagi positiivset korraldada:

                        Kommentaar


                          Leicester tundub hetkel ikka nii ideetu..

                          Kommentaar


                            Pole viimasel paaril kuul ühtegi Leicesteri mängu vaatama sattunud. Kontrast eelmise aasta ja isegi selle hooaja algusega on meeletu. Kohati vaataks nagu Pjipersi-aegset Eesti koondist, lihtsalt pikk pall huupi ette, kuhu nagunii keegi ei jõua. Söödukvaliteet on olematu (täpseid sööte väga vähe, tihti antakse täiesti mõttetult põrkega sööte, mille korralikult maha võtmine ei tule eriti välja) ning sama võib öelda ka meeskonna võime kohta mängu lõhkuda. Nagu ka Vara ütles, siis Ndidi ei ole isegi vaese mehe Kante, tema mõju mängule on sisuliselt null. Meeskondlikut pressi ei eksisteeri. Siin on viga ikka palju sügavamal kui paaris mängijas. Vägisi jääb mulje, et mängijad on käega löönud, enesekindlust ei paista eriti kellelgi olevat.

                            Ehk siis, kus on täpsed pikad pallid Vardy'le ja teistele, kus on need elegantsed kombinatsioonid rünnakul, kus on meeskondlik kaitsetöö? Kas tõesti on Premieris veel kehvemini mängivaid meeskondi?

                            Väravaolukorras.. Musa ja Fuchsi tegevust vaadates tahaks ropendada. See oli küll konkreetselt "ema, anna padruneid" olukord.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Kas tõesti on Premieris veel kehvemini mängivaid meeskondi?
                              viimasel ajal enam ei ole. isegi Sunderlandi luuast tuleb aeg-ajalt pauku.

                              Kommentaar


                                Siin pole mitte midagi üllatavat. Läheb eeldatavalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X