320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Siin pole mitte midagi üllatavat. Läheb eeldatavalt.
    2:0 võõrsil pole kõige hullem tulemus, 20 minti mängida ka, 2:1 oleks juba väga hea imo.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas linnupoja Vaata postitust
      2:0 võõrsil pole kõige hullem tulemus, 20 minti mängida ka, 2:1 oleks juba väga hea imo.
      Vardyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

      edit: kõik heiterid võiks nüüd kõikide paaride skoore vaadata ja mõelda natukene.

      Leicesteril ja Dortmundil on kaotajatest kõige paremad lootused edasisaamiseks, võõrsil ühe väravaline kaotus. Arsenal Barcelona Monaco Leverkusen Porto Napoli said ikka korralikult sisse
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Vardyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

        edit: kõik heiterid võiks nüüd kõikide paaride skoore vaadata ja mõelda natukene.

        Leicesteril ja Dortmundil on kaotajatest kõige paremad lootused edasisaamiseks, võõrsil ühe väravaline kaotus. Arsenal Barcelona Monaco Leverkusen Porto Napoli said ikka korralikult sisse
        Muidu nõus, aga no Napolil tegelikult ei ole ka mitte midagi maha matta. Vaadates Reali vormi hetkel ning seda kui hästi Napoli mängib, siis Itaalias Realile ära vajutada pole mingi kunst. Hetkel kumab sama muster nagu Barcagagi. Leicesteril oli õnne ja Sevilla jäi kuidagi väga väga ümmarguseks kogu rünnakul. Kui ennem korduskohtumist on mäng oma kodus Hull Cityga, mida on võimalik võita ning kust on võimalus saada motivatsioonisüst, siis peab tõdema, et Leicesteril on täitsa korralik väljavaade edasipääsule.

        Kommentaar


          1-2 võõrsilt ei ole sugugi sitt tulemus.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Mulle meeldis, kuidas Ranieri hakkas 1-2 kaotusseisu tsementeerima. Prioriteedid peavad ikka paigas olema.

            Kommentaar


              Tulemus toodi ära. Mängupilt oli ikka vilets aga noh hispaania pinnal ei ole see üllatus ka.

              Kommentaar


                Üks õnnestumine ning Leicesterist sai juba enam-vähem meeskond. Suutsid söötu lükata, suutsid ka triblada. Kaitses muidugi tekkisid endiselt lühised aga intensiivsus oli hoopis teine, ei saanud enam Sevilla mehed nii lihtsalt ja vabalt löögile. Tulemus tulemuseks, see värav näitas selgelt, et hädad on meeste peades kinni. Kui ikka natukenegi kuskilt midagi õnnestub, siis oskavad mängida küll.

                Teinekord juhtub nii, et mäng läheb käest ära ühel või teisel põhjusel. Seis on umbes mingi 0-4, motivatsiooni ja usku enam ei ole, enesekindlust ka võib-olla mitte ja siis ilmselgelt tuleb mäng veel vähem välja. Aga kui meeskond tuleb mängule täpselt sellises seisus, siis ei saa ju treener olla pädev antud meeskonda treenima. Kuni väravani nägi terve Leicesteri meeskond selline välja, et peale üldfüüsilise (Huthi puhul polnud vist sedagi) pole treeningutel sisuliselt midagi tehtud juba eelmisest jaanipäevast. Ilmselgelt see värav süstis meestesse enesekindlust aga piisab vaid ühest ebaõnnestumisest ja on tõenäoline, et jõuame esimesse poolaega tagasi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Mulle meeldis, kuidas Ranieri hakkas 1-2 kaotusseisu tsementeerima. Prioriteedid peavad ikka paigas olema.
                  kodumäng on ees, vaadates mängupilti oli see ainuõige otsus, 1-3 seisul oleks kodus olukord ikka kordades halvem. nüüd kodus 1 ära lüüa ise värav puhas hoida ja edasipääs on ausalt teenitud.

                  Kõik kes arvavad, et Ranieri oleks vaja asendada võivad küll jalgpalli ära unustada, Liverpooli selle aasta vormi olete näinud? Kas Klopp tuleks nüüd kohe asendada?
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    kodumäng on ees, vaadates mängupilti oli see ainuõige otsus, 1-3 seisul oleks kodus olukord ikka kordades halvem. nüüd kodus 1 ära lüüa ise värav puhas hoida ja edasipääs on ausalt teenitud.

                    Kõik kes arvavad, et Ranieri oleks vaja asendada võivad küll jalgpalli ära unustada
                    Just nii. Ajuvaba olnuks sellelt seisult gung ho karjuda ja ründesse tormata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Kõik kes arvavad, et Ranieri oleks vaja asendada võivad küll jalgpalli ära unustada, Liverpooli selle aasta vormi olete näinud? Kas Klopp tuleks nüüd kohe asendada?
                      Esimene lause on muidugi äärmiselt tasakaaluka inimese tunnus. Siiras tänu võimaluse eest "jalgpall ära unustada".

                      Ma ei räägi siinkohal eriti tulemustest (1-2 võõrsil on hea tulemus), mõnikord lähebki kehvasti. Leicesteril on viimasel ajal muidugi läinud eriti kehvasti aga viis, mil moel mängule tuldi (võrdlus väravajärgse mängupildiga on kõnekas), räägib minu arvates selgelt, et mängijad ei usu enam treenerisse (ja/või vastupidi) ning vist isegi mitte iseendasse (ka siin saab treener palju ära teha). Ma ei usu, et Liverpoolis ka Klavanid ja muud toredad sellid arvavad, et tegelikult võib Klopp oma gegenpressingu ja muud toredad sõnad endale sisse istuda ja vaatavad ise, kas nad üldse viitsivad vastast survestada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Esimene lause on muidugi äärmiselt tasakaaluka inimese tunnus. Siiras tänu võimaluse eest "jalgpall ära unustada".

                        Ma ei räägi siinkohal eriti tulemustest (1-2 võõrsil on hea tulemus), mõnikord lähebki kehvasti. Leicesteril on viimasel ajal muidugi läinud eriti kehvasti aga viis, mil moel mängule tuldi (võrdlus väravajärgse mängupildiga on kõnekas), räägib minu arvates selgelt, et mängijad ei usu enam treenerisse (ja/või vastupidi) ning vist isegi mitte iseendasse (ka siin saab treener palju ära teha). Ma ei usu, et Liverpoolis ka Klavanid ja muud toredad sellid arvavad, et tegelikult võib Klopp oma gegenpressingu ja muud toredad sõnad endale sisse istuda ja vaatavad ise, kas nad üldse viitsivad vastast survestada.
                        Ma isiklikult arvan, et viimsel kui ühel Leicesteris oleval hingel on täielik austus ja usaldus Ranieri vastu. Natukene võiks sellele ka mõelda, et eelmise hooaja eesmärk oli püsima jäämine, hetkel mängitakse CLi play offides ja ollakse siiski väljalangemis tsoonist ülevamal pool. Leicester võib kõiki võita, mõni voor natukene rohkem õnne ja ollakse väljalangemisest ohutus kauguses.

                        Kui aus olla siis mulle ei mahu isegi pähe kui loll peab üks inimene olema, et mõtelda Ranieri vallandamisest. Ilmselt näeks teie ideaalne prem selline välja, et igal meeskonnal on hooaja peale 3 erinevat peatreenerit.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Üldpilt oli siiski üsna jube. Värav tore sähvatus. Krt, see oleks päris vahva, kui kodus üks ära lüüakse ja edasi pääsetakse.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Sevilla pole just muljetavaldav olnud võõrsil mängides, nii et variant edasipääsuks on olemas küll.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Kas Claudio läinud?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Ranieri viimaseks mänguks jäigi siis kaotus võõrsil Sevillale.. huvitav keda asemele vaadatakse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X