320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti vS Azerid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale 'Eesti vS Azerid'

    Algselt tegi selle postituse Raimo


    Mnjah, tahtsin kah sellest suitsupommist varem kirjutada, kuid aja nappus lubab seda alles nüüd teha. Olen täiesti nõus Darreniga.

    See, millega see venelasest põmmpea hakkama sai, oli totaalne idiootsus. Ja ma ei mõista Rootsi Kunni ja teisi selle tibla kaitsjaid - seda tegu pole võimalik mitte kui millegagi õigustada.
    Mõnes mõttes on mul kahju, et ma ei tööta enam jalkaliidus. See tüüp oleks lennanud kohe jaoskonda ning saanud ka süüdistuse avaliku korra rikkumise, huligaansuse ja inimelude ohtu seadmise eest.
    Kas tossupomm pole ohtlik? Sellised vene tüüpi asjad ei sisalda ju toiduvärviga segatud naerugaasi. Mis oleks saanud siis, kui tüüp oleks selle pommi kellelegi kogemata pähe visanud või kui kellelgi olnuks nende kemikaalide vastu allergia?

    Jalgpallihaiglast. Just praegu on võimalik JH-l näidata ennast õigest valgusest ja see vend haiglast välja visata (ta peaks ju sinna kuuluma), sest see pole tal ju esimene kord idiootsustega hakkama saada. Üks asi on teha mõni pisilollus, kuid järjepidev huligaanitsemine on hoopis teine asi. Muidugi pole otseselt minu kui mitteliikme asi JH juhatust õpetada, kuid selge on see, et selliste "fännide" pärast jätab nii mõnigi tõeline fänn JH-sse astumise ära.

    Rumal oli ka see, et mõnes mõttes usaldas jalgpalliliit fänne, tehes sissepääsu juures pealiskaudse kontrolli ning kiirendades nii sissepääsu läbilaskevõimet. Usun, et pärast seda juhtumit peame taas sõprusmängudel kõik asjad ükshaaval lahti pakkima ning turvad korjavad enamiku asjadest ära...

    Ja kui juba fännindusest rääkida, siis nõustun sellega, et sellel plastmasspasunal pole kohta jalgpallitribüünil. Las madalalaubalised korvpallifännid puhuvad neid, kuna nad midagi muud, nt laulda, niikuinii ei oska.
    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.

    Toetan Raimo sõnavõttu ja kinnitan JH juhatuseliikmena et järgmisel koosolekul võetakseantud teema ja isik ühe päevakorra punktina ülesse..lisaks veel palju muudki... Samas arvane et kuna JH paisub iga päevaga ja kõikki ei saa 100% eelnevalt testida ja tausta uurida(kriminaalregister, tingimisi vabaduses, mõrtsuk-vägistaja jne. jne.) siis tahes tahtmatult sigineb ka tõrva meepotti. Paluks selles mitte süüdistada JH või JH juhatust. Ja by the way see pommiviskaja pole JHst!!!!!
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

      Laidan \"pommitaja\" tegevuse maha. EJL usaldab Jalgpallihaiglat ja me ei tohi seda usaldust petta.
      poborsky@jalgpallihaigla.ee

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

        Selle suitsupommiviskamisega seoses.

        Minu meelest on iseenesest tore kui ka mitte päris eestlasena sündinud inimestest saavad tulihingelised Eesti koondise poolehoidjad. Paraku tuleb arvestada sellega, et nad toetavad koondist temperamensemalt kui päris eestlased. Iseenesest mitmekesistavad erinevad ja erinevalt käituvad inimesed ainult publikut. Ühed vaatavad niisama, teised analüüsivad mängu, kolmandad elavad ennast välja, neljandate jaoks ongi see peaaegu kogu elu.
        Tegu pole millegi kriminaalse, ega kellegi vastu suunatud teoga - lihtsalt süütu vahepala mängu ajal - tõtt öelda peale selle pommi, lattilöögi ja Piiroja ninaluu ju ei toimunudki midagi.
        Ise olete küll kangesti haavunud kui keegi kommenteerib, et jalkafännid on nõmedad oma roppude laulude ja nõmeda neegrikultuuri juurde käiva trummipõrinaga. Olge siis nende vastu ka toleransed kes teist omakorda pisut rohkem kaasa elavad.
        Ongi kõik. Hukka mõista on alati kergem kui mõista.
        memer of Gaskoff fan club

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

          geniaalselt öeldud

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

            Nende jaoks, kes statal olid - kaasaarvatud mina -, oli see küll lõbus vahepala mõttetult igavale mängule.
            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

              Originally posted by Sen


              Algselt tegi selle postituse vandersell


              Algselt tegi selle postituse rauno


              selle SLÕhtulehes oleval pildil ilma särgita st.palja ülakehaga olev noormees oli see kes viskas,niipalju kui mina nägin-arusain.ise jälgisin toimuvat ülemistest ridadest,ülevaade oli hea
              http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=124969 ,paberkandjal on pilt muidugi tunduvalt parem ja seletab ka nägusi.samas võisin ma valesti näha kuid kahtlen et eksin.
              no siis ma ei eksinud. temast ma rääkisingi. kuna nüüd tema nägu on teada, siis võin ka nime öelda- ...........

              Ma ei tea kas siin foorumis tasub kõva häälega karjuda kes viskas või mitte. Võin siin kah üles lugeda nimed kes olid selle suitsuka poolt kuid sel pole mõtet. Enne mängu sai kokku lepitud, et suitsukas tuleb ja ....... oli ainult viskaja(ka tooja). Mina isiklikult olin täiega selle vastu. See suitsukas oli juba u-21 ajal seal sees ja kui ma sinna kotti vaatasin, ehmusin täiega ära kui sealt mingi sõjaväepomm ja mingid juhtmed peal välja tulid
              Minu arvamus on et võiks need nimed kiirelt eest ära kustutada, sest ma ütlen veelkord, et kui teised oleks vastu olnud siis poleks seda ka väljakule visatud.

              Lugupidamisega Sen! (kah väike patustaja mängu ajal)

              krt sa ehmatasid mind jummala ära kui sa U21 karjusid bomba bomba ja alla jooksid...
              Jalgpallihaigla liige NR. 69

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

                JPH-s otsitakse alles endale mingit identiteeti, üritatakse leiutada mingei uusi vigureid, et huvitavamad välja paista. Kahju, et domineerivad sellised \"autoriteedid\", kes kõikvõimalikud idootsused heaks kiidavad. Algatuseks võiks Te seal lõunatribüünil mõne korraliku laulu ära õppida või harjutada vähemalt koos oma meeskonna ergutamist. Muidu tuleb 40 horvaati või 50 küproslast ja karjub Teid lõdvalt üle, samal ajal kui Teie seal oma notsu panemise laulu kiljute.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

                  Originally posted by Gomez


                  JPH-s otsitakse alles endale mingit identiteeti, üritatakse leiutada mingei uusi vigureid, et huvitavamad välja paista. Kahju, et domineerivad sellised \"autoriteedid\", kes kõikvõimalikud idootsused heaks kiidavad. Algatuseks võiks Te seal lõunatribüünil mõne korraliku laulu ära õppida või harjutada vähemalt koos oma meeskonna ergutamist. Muidu tuleb 40 horvaati või 50 küproslast ja karjub Teid lõdvalt üle, samal ajal kui Teie seal oma notsu panemise laulu kiljute.
                  hmmm... korralik laul???
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

                    kuulge kas keegi nägi kuidas üks jommis fänn tribüünilt kaks astet pea ees allapoole tuli????
                    Fc Uuemõisa

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

                      Miks ei näinud, kas see polnud mitte sina, sõber Rebu.
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

                        Originally posted by winki


                        Mina ütleksin selle kohta lihtsalt LAME
                        midagi lahedat selles küll ei näinud
                        *mulle meenus kaitseliit, nende napakate vabatahtlikega, kellele meeldib ennast militaarse nänniga rahuldada*
                        Täiesti teemasse mittepuutuv märkus, aga winki, need sinu arust napakad vabatahtlikud v6imaldavad sul 6ige aegselt Rootsi pageda. V6ib-olla läheksid sinna juba praegu ja tagasi ei tulekski??
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

                          täna teeme tossupommi, aga homme teeme \"põnevaks vahepalaks igavale mängule\" päris pommi mille otsas keegi lõhki lendab. kui keegi jorss mingi tossava ja susiseva asja staadionile kaasa võtab, las siis olgu. kui aga põhijalgpallihaiged salaja rühmaviisiliselt mingit pubekate stiilis lõbustust organiseerivad, tundub see juba tõsiselt haigena.

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

                            muidu mul pole selle vastu miskit, a seal kõrval olin ka mina ja mingid turistid, kellele see alguses törtsutav ja tuld purskav asi küll meelt mööda ei olnud
                            alguses 1-2 sülitas sädemeid ja siis tuli tossu, mis haises
                            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

                              Kas see suitsupomm oli Eesti fännidel esimene ,pole varem midagi kuulda olnud,mul pole midagi selle vastu kui see jääb ka viimaseks.
                              name of the game- FOOTBALL

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Eesti vS Azerid\'

                                Tahtsin ka ühte asja ütelda... Tegelikult kahte. Nagu te olete juba aru saanud, teadis ettevõtmisest üks bussitäis rahvast. Sai korjatud ka Rolfi jaoks raha juhul kui tal mingi jama peaks tekkima. Mille pärast te ,härrad, selle ettevõtmisega siis kaasa läksite, kui teile see idee ei meeldinud??? Minu mäletamist mööda maksid kõik selle rahanatukese ära ja mitte keegi ei urisenud. MUUSEAS minu arvates oli Sinu (kes Sa nimetad ennast veel fänniks) tegu palju hullem ja oleks meie bussireisijatele palju hullemini võinud kätte maksta, kui Rolfi tegu. Ma arvan, et Sa tead, millest ma räägin .OK selle teema võiks nüüd lõppenuks kuulutada. Kuu aega pärast mängu ei ole sellel enam mõtet...
                                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                                Kommentaar

                                Working...
                                X