Lehekülg 10, kokku 10 EsimeneEsimene ... 678910
Näidatakse tulemusi 181 kuni 196, kokku 196
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Pealtnägija seni suht meh olnud sel hooajal ikka, sellised tühipauk lood. Ringvaade ka selline "üks loll jõuab küsida" keiss.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Pealtnägija seni suht meh olnud sel hooajal ikka, sellised tühipauk lood. Ringvaade ka selline "üks loll jõuab küsida" keiss.
    PN eelmise osa special forces oli normaalne. Ülejäänud jah meh.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    PN eelmise osa special forces oli normaalne. Ülejäänud jah meh.
    See oli ju ka tegelikult PR-osakonna poolt ette pakutud teema.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    sessuhtes, et see on 100% ette teada, et tegemist on piinlikkust tekitava asjaga. Kui ei taha piinlikkust tunda, ei ole mõtet vaadata. Samas kõik vaatavad . Kui seda võttagi ja võrdsustada pmst issanda loomaaeda minekuga, siis sellest see võlu tulebki ning eks seepärast enamus siiski ennast ekraani taha sätivad.
    Eilne osa oli veel PIINLIKUM!
    Lõpuni ma seda ei vaadanudki, sest nii piinlik hakkas. Rohkem seda jama ma tulevikus vaadata ei kavatse.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    PN eelmise osa special forces oli normaalne.
    sisutühi uudis ju tegelt. Saime teada et eesti pinnal viibivad usa sõdurid.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Eilne osa oli veel PIINLIKUM!
    Piinlikult igav oli, jep. Lihtsalt mõned ideed tulevikuks:
    * See pole häbiasi, kui sa teed reality, kus osalejad ei lähe paintballi mängima v karti sõitma. Ma saan aru, et see on Eestis justkui iga tõsielusarja kohustuslik osa, aga boring as fuck on sellist asja vaadata.
    * Kaine päev sellises sarjas? Milleks? Osalejad võiks ikka korralikult tsüklisse ajada. Ma teeks reegli, et kes öösel pole promillises joobes kukub saatest välja. Purjus inimeste enesehäbistamist on alati lõbus vaadata!
    * Tegelikult võiks igas saates mingid lohakad lärvad ja maajõrmid laivi lennata. Noh, seksi ja vägivalda võiks ikka rohkem olla (pohui, et ilmselgelt skriptitud shit)
    * Väike-Kristo saab ilmselgelt liiga vähe rääkida. Täiskuld udu ju? PS: Kas ta ainult mulle meenutab nooremat, aga samas märgatavamalt retakamat Kristjan Jõekaldat?
    * Kas keegi ei võiks mingi selle väikese-Kristo ja Uudu Sepa omavahelise kokkusaamise / podcasti vms teha. Tundub küll match made in heaven!

Aga üldiselt minu meelest tiptop sari seni olnud. Las minusugusel pööblil ole ka omad lõbustused!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Las minusugusel pööblil ole ka omad lõbustused!
    Serie A'st ei piisa?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Serie A'st ei piisa?
    Seal huumorit vähe viimastel aastatel kuigi Milan üritab ja on tõepoolest Serie A väike-Kristo.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    kahtlane järjestus. juhtlugu oleks kindlasti pidanud olema see, kuidas Linna Haldus OÜ juventust teeb. siis väärtusküsimused ja lõppu pehmem maandumine.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

https://www.dropbox.com/s/zuzia7fyfr...90912.png?dl=0

AK avalikustas täiturite infosüsteemi osade kasutajate nimed ja isikukoodid. Kas piisav põhjus, et EKRE saaks kanali kinni panna?
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust

AK avalikustas täiturite infosüsteemi osade kasutajate nimed ja isikukoodid. Kas piisav põhjus, et EKRE saaks kanali kinni panna?
    Selline asi jai sul meelde tanasest AK? Pigem hakkab Varro kohe fb postitust tegema, miks AK tana fakki naidati. Milline kole tegu! Kuidas kull Jeesus Kristus sellepeale vaatab.

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust

Mis sellest? isikukoodid ei ole delikaatsed isikuandmed. Pealegi on kõik kohtutäiturite koostatud ametlikud teadaanded täis nende enda, võlgnike kui ka kõikvõimalike teiste asjaga seotud isikute isikukoode.
    20 LEGEND

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Piinlikult igav oli, jep. Lihtsalt mõned ideed tulevikuks:
    * See pole häbiasi, kui sa teed reality, kus osalejad ei lähe paintballi mängima v karti sõitma. Ma saan aru, et see on Eestis justkui iga tõsielusarja kohustuslik osa, aga boring as fuck on sellist asja vaadata.
    * Kaine päev sellises sarjas? Milleks? Osalejad võiks ikka korralikult tsüklisse ajada. Ma teeks reegli, et kes öösel pole promillises joobes kukub saatest välja. Purjus inimeste enesehäbistamist on alati lõbus vaadata!
    * Tegelikult võiks igas saates mingid lohakad lärvad ja maajõrmid laivi lennata. Noh, seksi ja vägivalda võiks ikka rohkem olla (pohui, et ilmselgelt skriptitud shit)
    * Väike-Kristo saab ilmselgelt liiga vähe rääkida. Täiskuld udu ju? PS: Kas ta ainult mulle meenutab nooremat, aga samas märgatavamalt retakamat Kristjan Jõekaldat?
    * Kas keegi ei võiks mingi selle väikese-Kristo ja Uudu Sepa omavahelise kokkusaamise / podcasti vms teha. Tundub küll match made in heaven!

Aga üldiselt minu meelest tiptop sari seni olnud. Las minusugusel pööblil ole ka omad lõbustused!
    et on mõtet vaadta?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    et on mõtet vaadta?
    Tegelikult pigem ei, kui just ilgeks kütte järgmistes osades ei lähe.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tegelikult pigem ei, kui just ilgeks kütte järgmistes osades ei lähe.
    Tegelt peab tunnistama, et kodumaist seriaali on nagu omamoodi mõnus vaadata, aga igast Idanaabrite ,,Puhkus Mehhikos,, ja ,,Eksid Rannal,, on selle lati nii kõrgele viinud, et paratamatult nagu ootad, et saaks nüüd teistes suhtesaadetes samasugust actionit.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Tegelt peab tunnistama, et kodumaist seriaali on nagu omamoodi mõnus vaadata, aga igast Idanaabrite ,,Puhkus Mehhikos,, ja ,,Eksid Rannal,, on selle lati nii kõrgele viinud, et paratamatult nagu ootad, et saaks nüüd teistes suhtesaadetes samasugust actionit.
    Mul on ka, et pärast venelaste Comment Outi, on raske mingit meelelahutust vaadata. See on ikka täiesti uus ajuvabaduse tase.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 23/ Episood 23- Balaball on külas Vlasiy Sinyavskiyl/ Балабол в гостях у Власия Синявского

telekavaataja.blogabet.com

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud