Lehekülg 17, kokku 20 EsimeneEsimene ... 71314151617181920 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 386
    Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

2010/2011 käisin mina veel normaalse vormiga, 2011/2012 hakati jagama digi ning 2012/2013 oli see vist enamustel juba.

Märkasin et see OT

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ei, ei poisid! Mina läksin 2010 ja pääsesin 2011, digivorm jagati meile 2011 talvel ja olime ühed esimesed, kui mitte kõige esimene pataljon Vabariigis. Logistikud siis.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Ei, ei poisid! Mina läksin 2010 ja pääsesin 2011, digivorm jagati meile 2011 talvel ja olime ühed esimesed, kui mitte kõige esimene pataljon Vabariigis. Logistikud siis.
    Kaader sai kõigepealt. Ajateenijad nii kuis juhtus. Seega erinevad väeosad vōisid olla nii analoogis kui digis samal ajal.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

kas kellegil on veel kuskil Ü.Lichtfeldti gifi linki? Otsisin küll Oluliste uudiste alt, aga ei leidnud

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    kas kellegil on veel kuskil Ü.Lichtfeldti gifi linki? Otsisin küll Oluliste uudiste alt, aga ei leidnud
    ikka on

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Rannamaja Toomas pani uues osas uue tüdrukuga tatti peale 2-3 tundi ja tegi võrkiiges vist midagi enamatki.

Mul tekkis palju küsimusi.

1) Mis on Toomase saladus, et naised talle nii kiirelt kätte annavad kaamerate ees.

2) Helena on peale saadet elu24 artikkli järgi Toomasega koos, kas Helenal puudub self respect?

3) Viktoria kutsus uut tüdrukut peale tundi aega sitaks. Tegelt pole see küsimus.

4) Miks Rannamajas kaklusi ei toimu pingelistes olukordades. Kas eestlased on loomult rahulikumaks muutunud?

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Rannamaja Toomas pani uues osas uue tüdrukuga tatti peale 2-3 tundi ja tegi võrkiiges vist midagi enamatki.

1) Mis on Toomase saladus, et naised talle nii kiirelt kätte annavad kaamerate ees.

2) Helena on peale saadet elu24 artikkli järgi Toomasega koos, kas Helenal puudub self respect?

3) Viktoria kutsus uut tüdrukut peale tundi aega sitaks. Tegelt pole see küsimus.

4) Miks Rannamajas kaklusi ei toimu pingelistes olukordades. Kas eestlased on loomult rahulikumaks muutunud?
    Vaatasin samuti uut osa ja tulen sinu mõtetega kaasa.

1) Vaata vaid tema hipsterliku särki, mida ta on esimesest osast saati kandnud.

2) Maybe teevad seal saates showd ja Toomas peabki selline naistekütt olema.

3) Kindlasti nad heidivad juba üksteist varasemast elust. Üleüldse tundub, et see Viktoria arvab, et see on tema saade.

4) Vaata see osa uuesti tähelepanelikult läbi. Mulle tundub küll, et Viktorial on sinikas silma all pihitoas kaamera ees ja ühes teises kaadris, kus istusid köögi laua taga, siis paistis, et sinikat on puuderdatud.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Stsenarist on hipi ja patsifist. Make love not war.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kuidas sa suudad 😂? Ma pole ühtegi Eesti realityt kunagi vaadanud, need tunduvad nii piinlikud lihtsalt. ( Üldse pole reality inimene)

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Kuidas sa suudad 😂? Ma pole ühtegi Eesti realityt kunagi vaadanud, need tunduvad nii piinlikud lihtsalt. ( Üldse pole reality inimene)
    Soovitaks Manu agooniat tekitavate tulemuste kõrvale natuke kodumaist meelelahutust.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Soovitaks Manu agooniat tekitavate tulemuste kõrvale natuke kodumaist meelelahutust.
    Ma vaatan Chicago PD sarja hetkel, Hank Voight!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ma pole ühtegi Eesti realityt kunagi vaadanud, need tunduvad nii piinlikud lihtsalt.
    Liverpooli fännile ei ütleks ja laseks rahus edasi pimeduses elada, aga omasid peab suunama. Rannamaja väärib kindlasti võimalust!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Saladust ei ole. Helena on harilik hoor, kes annab köigile kätte, kes enam-vähem normaalne ja natukenegi huvitav. Peab lihtsalt ise huvi üles näitama. Kas keegi teine näitas? Eip. Üks on üldse gei. See normaalne tüüp kes minema saadeti oli lihtsalt liiga passiivne. Ega Hanna on nagunii selline tähelepanutsikk nagu köik need 3 esinägu eelmisest saatest, ei anna kellegile kätte aga tähelepanu saab ikka. Koledamad nagu Helena ja Kerli peavad sama tähelepanu saamiseks keppima ka. Nii see võitlus käib, midagi keerulist pole. Naised otsivad tähelepanu, mehed seksi. Ja no see uus tüüp, kes deidil käis ja arvas et justkui sujub.... lihtsalt liiga nice guy. Ma vöin talle 6 kuud aega anda tsikki sebida aga ma vötan talt ikka poole tunniga tibi ära. Normaalne tüüp olekski lõuksi andnud Toomasele siukse muuvi eest, aga vana lihtsalt neelas alla nagu poleks midagi.
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Saladust ei ole. Helena on harilik hoor, kes annab köigile kätte, kes enam-vähem normaalne ja natukenegi huvitav. Peab lihtsalt ise huvi üles näitama. Kas keegi teine näitas? Eip. Üks on üldse gei. See normaalne tüüp kes minema saadeti oli lihtsalt liiga passiivne. Ega Hanna on nagunii selline tähelepanutsikk nagu köik need 3 esinägu eelmisest saatest, ei anna kellegile kätte aga tähelepanu saab ikka. Koledamad nagu Helena ja Kerli peavad sama tähelepanu saamiseks keppima ka. Nii see võitlus käib, midagi keerulist pole. Naised otsivad tähelepanu, mehed seksi. Ja no see uus tüüp, kes deidil käis ja arvas et justkui sujub.... lihtsalt liiga nice guy. Ma vöin talle 6 kuud aega anda tsikki sebida aga ma vötan talt ikka poole tunniga tibi ära. Normaalne tüüp olekski lõuksi andnud Toomasele siukse muuvi eest, aga vana lihtsalt neelas alla nagu poleks midagi.
    Kaala sebimas:
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Helena käis siin vist mingi 2 nädalat tagasi stuudios pidutsemas ja mingi ala 10 venda vähemalt üle klubi lõugasid ja kutsusid teda WC hambaid pesema.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Helena käis siin vist mingi 2 nädalat tagasi stuudios pidutsemas ja mingi ala 10 venda vähemalt üle klubi lõugasid ja kutsusid teda WC hambaid pesema.
    Seda ma mõtlesin, et kes julgeb ja mis alusel tulla koroona-ajal välja reklaamiga HO-HO-HOiame üksteist.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kaala sebimas:
    Jah, oli kunagi nii, aga aastal 2010. Praegu saad parimal juhul maksahaagi kui niimoodi aurama hakkad
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Rannamaja vàhemalt lõppes täis kõhu ja puhaste hammastega.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

õnneks kohe-kohe tuleb Raju Reede S2!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas risto Vaata postitust
    Rannamaja vàhemalt lõppes täis kõhu ja puhaste hammastega.
    Suht cringe, kui mitu osalist ainult 1 saade 8st olnud ja siis mingi kurb ärasaatmine. Kamoon nad pole midagi teinudki seal ja ma ei teagi kes nad on.

Ja paar öppetundi ka sellest labasest eksperimendist:

*Nice guys finish last
    *Need 5% meestest kes nii nice pole ja veel vähegi kõlbulikud, tonksavad köik ülejäänud pandavad naisisendid ära
    *Vahel on ok mitut naist korraga sebida, töötab ainult sinu kasuks. Isegi siis, kui nad teada saavad. Naistele meeldibki omavahel meeste tähelepanu eest vöidelda

Meenus üks ammune sünnipäevapidu bändiga raekojaplatsi körval kuhu peale 80 külalise ka 5-6 tsikki kutsusin kellega parasjagu deitisin. Oli küll natuke draamat, kui nad omavahel rääkisid, aga peagi tekkis sellest hoopis konkurents ja ainult 2 andsid alla. Ütleb küll, et oi lits mees, aga ikkagi kaks ja pool aastat suhtes selle peale. Aga ega ma siis eriti mingit pettust teinud ka, teisel põhitsikil sai viisa läbi ja lendas tagasi Gruusiasse, abiellus vana peikaga seal. See mängis tol ajal Gruusia koondises paremkaitset kusjuures.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud