Lehekülg 2, kokku 11 EsimeneEsimene 123456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 202
    Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Asi taandub ikkagi vaadatavusele. Kommerts telekanalid saavad oma raha reklaamist, reklaamiraha annavad neile firmad vastavalt siis reitingutele ning suures osas on kõige olulisemad just reklaamijatele olulised sihtgrupid.
    Keskmiselt kõige parem tarbija on 40+ naisterahvas. Usun, et selles foorumis siin sellest sihtgrupist suhteliselt esindus puudub ning vaevalt leitakse ka konsensus, et mõni Eesti telekanal oleks hea seetõttu.
    Ainuke erand peaks olema siis ERRi kanalid, kes peaks midagi tootma igale sihtgrupile, kommertskanalid on läinud pigem seda teed, et need vähemolulised tarbijad on saadetud üldse neid lisakanaleid vaatama, nagu 6, 12 jne. Olen päris kindel, et kui nüüd korraldada siin foorumis küsitlus, siis tv6 vaadatavus on kindlasti suurem kui tv3 oma, samas kui reaalselt elanikkonna hulgas on see täiesti vastupidi.

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Aga üldiselt tundub, et Eesti telekanalid muutuvadki selliseks sopa ja sita kanaliteks. Väärtuslikumad asjad lähevad digipakettidesse ala Sony ja muud säärased. Sport läheb tasuliseks ja kõik vähegi "nišikad" samamoodi. Vabalevi kanalitele jääb selline kraam, millel on piisavalt palju vaeseid, kes ei suudaks muu eest maksta. Ehk asi muutub überkräpiks. Või, noh, on juba praegu.
    Nii on. Kanal2 ja Tv3 on ikka kohutavalt alla käinud. Hommikust õhtuste uudisteni sisuliselt seebid ja peale seda pask nagu kaalust alla või kesiganes otsib meest/naist. Kvaliteetvaatamist leiab sealt vähe.

Sisuliselt on minu telekavaatamine igapäevaselt sarnane Dannariga (vähemalt algus). Simpsonid kuue pealt, peale mida mis iganes komöödiasari parasjagu sealt tuleb (hetkel on how i met your mother, kuid suvel oli näiteks see lord of the ringsi tüübi komöödiasari, kus ta naabrikoera ette kujutab/näeb rääkiva, suitsetava, joova koerana. Sarja nimi hetkel ette ei tule), siis ETV uudisteni klõpsin ringi. Siis vutt, kui tuleb või mõni film. Siis 23:30 kanal12 ja Conan ja siis sisuliselt lights out.

Ebaregulaarselt olen sattund vaatama Kahe ja poole mehe uusi osasi kanal2 pealt esmaspäevit ja Foxi pealt elavaid surnuid, kui uued osad on jooksnud. Sony Turbo pealt peaks täna Califonicationi kuuenda hooaja osad, mida mina pile veel näinud. Et täitsa kavas vaadata.

Kaheraudset tahaks tihedamini näha aga selle eetriaeg on nii tobedal aja, et eriti tihti ei satu.

Laula mu laulu olen ka sattunud nägema ja täitsa ok vaatamine minu arvates. Kui jah need vaheklipid välja jääks.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mul on tunne, et sa ajasid põhjuse ja tagajärje natuke sassi. Aga kuna ma olen täna kirjutanud pika loo jalgpallist, siis ma ei suuda sulle seda arusaadavalt selgeks teha. Ehk minu arvates analüüsib ikka reklaamifirma erinevate kanalite sisu ja vaatajaskonda. Mitte ei analüüsi telekanal, et mis firmad neile reklaami müüa tahavad.

Vastus oli LeeRomenole.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

ma olen viimased poolteist aastat telekata elanud.
    Paar korda nädalas vaatan läbi neti ETV-d
    Pärast uude korterisse kolimist olen ikka mõelnud, et peaks ostma teleka. Nüüdseks olen ka välja valinud. Samas on endal pidevalt küsimus, mida ma sealt vaataks...
    Samas on aegajalt seltskonnas tunne, et ma olen ikka täiega ajast maha jäänud.

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mul on tunne, et sa ajasid põhjuse ja tagajärje natuke sassi. Aga kuna ma olen täna kirjutanud pika loo jalgpallist, siis ma ei suuda sulle seda arusaadavalt selgeks teha. Ehk minu arvates analüüsib ikka reklaamifirma erinevate kanalite sisu ja vaatajaskonda. Mitte ei analüüsi telekanal, et mis firmad neile reklaami müüa tahavad.

Vastus oli LeeRomenole.
    Kuna töötan turundusjuhina, siis olen sellega otse kokku puutunud, täpsemalt lahti seletatult müüakse ikkagi tugevust teatud sihtgrupi vaadatavuses. Neid kriteeriume on erinevaid, aga reklaamifirma jaoks on tavaliselt kõige olulisem selline asi nagu GRP (gross rating point), mis põhimõtteliselt on siis auditooriumi suurus.
    Kuna kõikidele meeldida ei saa, siis ongi kõik suuremad kanalid keskendunud nn. põhi sihtgrupile meeldimise ning jätnud väiksemad ja spetsiifilisemad grupid lisakanalitele. Seepärast ongi jalgpall tv6s, mitte tv3s, sest keskmine seep toob teleka ette suurema hulga vaatajaid, kes on altimad rohkem ostma kui jalgpall. Samas kui tegu on just tootega, mis on suunatud meestele vanuses 15-35, siis tõenäoliselt on hinna-kvaliteedi suhe märksa parem tv6s reklaamides.
    Telekanal tõesti ei analüüsi mis firmad neile reklaami müüa tahavad, nad keskenduvad sellele, et neil oleks võimalikult suurele hulgale firmadele mingi variant olemas.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Jah, lugesin nüüd uuesti üle. Sain ise valesti aru. Nagu öeldud - suur lugu kirjutatud, siis on error.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Pärast uude korterisse kolimist olen ikka mõelnud, et peaks ostma teleka. Nüüdseks olen ka välja valinud. Samas on endal pidevalt küsimus, mida ma sealt vaataks...
    Samas on aegajalt seltskonnas tunne, et ma olen ikka täiega ajast maha jäänud.
    Mul on alati telekas olnud, aga see on muutunud peamiselt pulgale salvestatud reklaamivaba staffi vaatamise ekraaniks. Sporti jah vaatan sealt veel, vahest harva uudiseid või mõnda dokumentaalikat, võib-olla ka teist korda mingit Downton Abbey't või Sherlockit, sest see on lihtsalt võrratu meelelahutus. Aga ei muud.
    Kanal 2 või TV3 on täiesti tundmatu maa - kunagi ei vajuta nende kanalite nuppe.
    i asked the wind as it blew on by
    what we should do and it replied
    blow it all away
    all these burdens needn't stay

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Nii on. Kanal2 ja Tv3 on ikka kohutavalt alla käinud. Hommikust õhtuste uudisteni sisuliselt seebid ja peale seda pask nagu kaalust alla või kesiganes otsib meest/naist. Kvaliteetvaatamist leiab sealt vähe.
    ma ikka pidevalt imestan et eesti telekanalid on endiselt jäänud nende draama-seepide lummusesse. tõsi, ladina-ameerika seepide kõrvale on võetud ka saksa keelsed, aga teema on suhtkoht endine. soovitaks eesti seebiturule vahelduseks võimaluse korral brasiilia omi, kus polegi niivõrd draamat ja temaatika ei ole enam 16.-17. sajandis, vaid hoopis tänapäevas, koos tänapäevaste murede ja probleemidega (väga teema on hetkel siin gay-teema) ja sekka on huumorit. mingil määral meenutab õnne13-t.

Brasiilias muide põhikanalid näitavad ajavahemikul orienteeruvalt 17-20 krimisaateid, kus siis pea 3 tundi jutti tuleb kiire tempoga infot mis viimasel ajal bandiidid korda on saatnud. eriti müstiline on see, et niipalju turvakaameraid on tänavatel, et enamus kuritegudest jääb linti. lisaks on telekanalitel helikopterid, et õhust saata otsepilti militaarpolitsei aktsioonidest ja pättide tagaajamistest. neid saateid eriti tihti ei anna vaadata, pärast ei julge üldse tänavale minna. seebid on tavaliselt üldse sellisel toredal ajal nagu 21-22. uudised siis enne seda. sellised kvaliteet-humoorikad-stuudiosaated on aga üldse alles alates 22-st kuni siis keskööni või peale selle. selliseid seriaale nagu a la a-rühm, knight rider, chuck norris jne pole siiani nagu täheldanud üldse. nädalavahetus on aga väga kole siin teleekraanidel. su-nägu-kõlab-tuttavalt oleks üks parimaid saateid siis teiste saadete kõrval. õnneks on valik olemas.
    Catalunya is not Spain!

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Ei teki mingit vajadust teleka järele, kui kõik huvipakkuv on paari hiirekliki kaugusel. Eesti telesaadetest olen viimastel aastatel vaadanud vaid Vabariigi kodanikke (kui mõnda huvitavamat teemat käsitletakse) ja sedagi neti vahendusel.

Palju etem on ise endale menüü koostada ja sobivatel hetkedel lasta hea maitsta. Ehk siis esmaspäeval Veep, neljapäeval Fargo, laupäeva hommikul Real Time with Bill Maher. Vahele ja peale raputada kuhjaga jalkat ja saab kõhu mõnusalt täis.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas moya Vaata postitust
    Ei teki mingit vajadust teleka järele, kui kõik huvipakkuv on paari hiirekliki kaugusel. Eesti telesaadetest olen viimastel aastatel vaadanud vaid Vabariigi kodanikke (kui mõnda huvitavamat teemat käsitletakse) ja sedagi neti vahendusel.

Palju etem on ise endale menüü koostada ja sobivatel hetkedel lasta hea maitsta. Ehk siis esmaspäeval Veep, neljapäeval Fargo, laupäeva hommikul Real Time with Bill Maher. Vahele ja peale raputada kuhjaga jalkat ja saab kõhu mõnusalt täis.
    See töötab kuni elad üksinda ning oled arvutis klikkimisega nõus. Televiisorisse võib aga lasta palju muudki sisu kui telekanaleid. Lõpuks on televiisor lihtsalt suur arvuti monitor.
    BVB - Pärnu

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas moya Vaata postitust

sama siin. menüüs aint Hannibal, GoT, vahelduva eduga Daily Show ja Colbert Report + kohalikest Pealtnägija.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Loner Kasutaja Aílton avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Saan siin sobivalt enda rumalat küsimust haipida. Pagan, kas keegi tõesti ei tea, kes on saate Mis?Kus?Millal? kaadritagune hääl? Uuriv ajakirjandus ehk aitab...
    Kuulan aeg-ajalt R2-st sellist saadet "Sinu saade" ja saatejuht Sven Maibaumi hääl sarnaneb Mis?Kus?Millal? saatejuhi häälega. Kinnitage või lükake ümber!
    AILTON

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Aílton Vaata postitust
    Kuulan aeg-ajalt R2-st sellist saadet "Sinu saade" ja saatejuht Sven Maibaumi hääl sarnaneb Mis?Kus?Millal? saatejuhi häälega. Kinnitage või lükake ümber!
    Lükkan ümber.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Elu on liiga lühike järelvaatamiste jaoks.
    Ja Genka esitused laulusaates selle show ka käima tõmbasid/ära päästsid. See ülejäänud lohisev laua taga istumine ja innukalt pea noogutamine on loomulikult kohati üsna piinlik vaatamine.
    Igasugused teleseriaalid on Eesti telemaastikul vohama hakanud nagu vetikas keset rannahooaega. Mina ei pea ammu enam järge, kui tooks välja mõne helgema, siis see, kus Üllar Saaremäe karmi vanakooli menti mängib oli neist paljulubavaim. Kahjuks taas ühest osast kaugemale ei jõudnud.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Varsti on tulemas TV8 või oli see Kanal 8, ülekanded rallidelt ja külauudiseid, mis sellest veel teada on?

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Varsti on tulemas TV8 või oli see Kanal 8, ülekanded rallidelt ja külauudiseid, mis sellest veel teada on?
    Mingi vanem jupp uudist mida kuulsin oli, et pidavat mingeid Discovery saateid näitama. Teine uudis ütles, et "motosport ja tõsieluseriaalid", pannakse siis motospordi kõrvale kirvemehed, rekkamehed jms?
    BVB - Pärnu

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Mul on mingi "vana" kineskoobiga telekas veel. Vist sai 2006a MM ajaks ostetud. Siis sai telekat vaadatud. Hetkel on ainuke regulaarne saade mida ma vaatan HommikuTV. Vaatan on ka liialdatud. Telekas lihtsalt käib, kui ma oma hommikusi tegevusi teen. Taustamüra vms. Sest midagi uut ja põnevat selles saates ei ole ega tule. Keegi teeb süüa, keegi mängib pilli, ühed samad uudised, keegi promob oma uut raamatut/albumit/näitust/kontserti jms.
    Jupiti saab vaadatud Discoverit ja Historit väga harva mingit filmi suvalise kanali pealt. Õhtuti hilja napilt enne magama minemist.

Kui mu telekas peaks katki minema siis ma tõsiselt kaaluks kas osta uus või mitte. Kõike mida ma tahan vaadata saan ma kätte läbi neti. Ilma Omo või Dosia reklaamideta. Ma saan vaadata siis kui mulle sobib, mitte siis kui telekava ütleb. Ma saan vaadata kus ma tahan mitte ühes kindlas kohas. Ehk telekas kui selline oleks mu jaoks üks kallis? vidin mida ma hommikuste toimingute jaoks taustmüraks kasutan ja aeg ajalt tolmu pühin? Milleks?

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Telekas on spordi vaatamiseks.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud