320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jupiteris on saadaval sari Babülon Berliin. Soovitan tungivalt vaadata. Kõrge kvaliteediga krimisari 1920 aasta Saksamaast. IMDB-s hinne 8.4. https://jupiter.err.ee/1235599/babulon-berliin
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
      Jupiteris on saadaval sari Babülon Berliin. Soovitan tungivalt vaadata. Kõrge kvaliteediga krimisari 1920 aasta Saksamaast. IMDB-s hinne 8.4. https://jupiter.err.ee/1235599/babulon-berliin
      Väga võimas sari. Eriti kaks esimest hooaega meeldisid väga. Algust nägin kunagi Pöffil suures rahvast täis kinosaalis. Olid ajad.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vale teema küll, aga kuidas on seis selle Jupiteri äpiga teleritele?
        Ei viitsi arvutist vaadata, aga sari tundub põnev.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          Vale teema küll, aga kuidas on seis selle Jupiteri äpiga teleritele?
          Ei viitsi arvutist vaadata, aga sari tundub põnev.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar



            tänud. Chromecast peale sai 1 minutiga installitud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
              Jupiteris on saadaval sari Babülon Berliin. Soovitan tungivalt vaadata. Kõrge kvaliteediga krimisari 1920 aasta Saksamaast. IMDB-s hinne 8.4. https://jupiter.err.ee/1235599/babulon-berliin
              Tore - inimlikust on alati lahe vaadata. Veits aga häirib kohatine naiivsus.

              Ses suhtes on Salateenistus https://menu.err.ee/1230520/etv2-s-a...-salateenistus rohkem kraam mulle.
              Kohati veits hirmutav. Kersti mees jookseb pidevalt silme eest läbi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Suurema hurraaga promoti Juure ja Ojaga saadet "Teletop", mõtlesin siis järele vaadata... no väga ei viitsinud, suht tüütu formaat ka. Parem juba kuulata ROKi R2st, kuigi seal ka vahepeal veits viskavad üle nende koerad ning gurmeekokk Vahur-Üllar-Kose-Kersna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  tänud. Chromecast peale sai 1 minutiga installitud.
                  Kuidas?
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                    Kuidas?

                    Siit ikka: https://play.google.com/store/apps/d...ee.err.jupiter

                    Kommentaar


                      samsungi teleritel veel see võimalus puudub

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                        samsungi teleritel veel see võimalus puudub
                        eks see sõltub konkretsest seadmest ja sellest, mis Androidi versioon seal on.

                        Ma rääkisin sellest et Android TV-ga chromecast (Android 10) toetab ja sai edukalt see installitud läbi google play.

                        Kommentaar


                          Kas ma olen ise dumbuser või puudub SmartTV-Jupiteril võimalus jätkata vaatamist varem pooleli jäänud kohast?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            eks see sõltub konkretsest seadmest ja sellest, mis Androidi versioon seal on.

                            Ma rääkisin sellest et Android TV-ga chromecast (Android 10) toetab ja sai edukalt see installitud läbi google play.
                            Krt, mul android 9 telefonis,sealt see kala. Uut telefoni vaja?
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Kas ma olen ise dumbuser või puudub SmartTV-Jupiteril võimalus jätkata vaatamist varem pooleli jäänud kohast?

                              ei leia ka seda võimalust

                              Kommentaar


                                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                                Krt, mul android 9 telefonis,sealt see kala. Uut telefoni vaja?

                                Telefonile vist ei ole seda rakendust vaid Android TV operatsioonisüstemile ikka. Ehk sul vaja mingit telekat või boxi millel on Android TV

                                Kommentaar

                                Working...
                                X