320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kena, mongolid underrated.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      Üks teine reisisaade:
      Fake Taxi?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Loodus-filosoofiline dok ETV2s #eestilood

        Kommentaar


          Kunagi ammu oli Eesti muusika karikas väga äge ja nagu arvata oli, siis nüüd on see soustiks keeratud. Aga kogu selle kõrval Birgiti Isa tuli koju oli uskumatult ilus. Originaalist vaat et paremgi.

          Kommentaar


            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            Kunagi ammu oli Eesti muusika karikas väga äge ja nagu arvata oli, siis nüüd on see soustiks keeratud. Aga kogu selle kõrval Birgiti Isa tuli koju oli uskumatult ilus. Originaalist vaat et paremgi.
            Lapsena võis Madis Malgi "Pildimäng" ka kuidagi äge tunduda.

            Kommentaar


              Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
              Kunagi ammu oli Eesti muusika karikas väga äge ja nagu arvata oli, siis nüüd on see soustiks keeratud. Aga kogu selle kõrval Birgiti Isa tuli koju oli uskumatult ilus. Originaalist vaat et paremgi.
              kuidas Vabariigi esinümfomaan siis hakkama sai?

              Kommentaar




                Jah, nüüdsest ETVs.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                  Nende lemmiksaadete hulka kuulub ka muidugi mingisugune alasti ahvatlus? või mis iganes selle saate nimi on, kus saates on alasti inimesed. Ja siis neile meeldib aju tappa ka mingite metsalooma mängude ja muu jura vaatamisega.
                  Eestis tõesti pole mõni produtsent selle formaadi peale mõelnud? Lugejakiri korra tegi nalja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                    Eestis tõesti pole mõni produtsent selle formaadi peale mõelnud? Lugejakiri korra tegi nalja.
                    Lao hingelt välja, et kes oleks see esimene Eestlane, keda sa alasti näha tahaksid?

                    Kommentaar


                      Dr Murphy on mu jaoks üks parimaid, mis siia konnatiiki saabunud on. Head soundtrackid ka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Dr Murphy on mu jaoks üks parimaid, mis siia konnatiiki saabunud on. Head soundtrackid ka.
                        Kusjuures täpselt sellisena kujutan ma Sambazt ette võid vastu panna mingi noksipildi, et mina olen selline - ma ei solvu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          Kusjuures täpselt sellisena kujutan ma Sambazt ette võid vastu panna mingi noksipildi, et mina olen selline - ma ei solvu
                          Urita uuesti. Ma isegi ei viitsi.

                          Kommentaar


                            "Radar" tõmmatakse maha, põhjendus hea:
                            "Kuna Kanal 2 on positsioneerinud end selgelt meelelahutusliku kommertskanalina, siis soovime sügisel alustavas uues programmis senisest veelgi rohkem panustada just meelelahutusse," selgitas Kaljas.
                            Höhöhö, aga noh, Kuuuurija jääb kindlasti alles! Tegelikult kõige vägevam on see hooaeg "Õhtu" saade, mitte kedagi ei koti seal toimuv.

                            Kommentaar


                              Kanal2 üldine liikumissuund on äge. Lisaks nende stabiilsus viimasel ajal...

                              Aga samas arusaadav ka. Radar oligi viimasel ajal juba nagu Kuuuurija.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                See Kanal 2 "Mängi ja võida" on Eesti telemaastiku uus madalpunkt. Võimas saade.
                                Vaatasin selle lõppu nüüd, mis värk selle saatejuhiga on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X