320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Liiga hilja andsid teada, mul oli kella 14ks vaadatud juba.

    Aga vist esimest korda seda vaadates vist ei suutnud enam naerda Kevini üle, vaid lihtsalt facepalm. vähemalt läks koju ära.
    Meil siin foorumis ilmselt neidki, kelle arvates küsis daamilt õigeid küsimusi.

    Kommentaar


      Killumeistrid on nii halb huumori saade. Nii halba saadet teist ei mäletagi. See nii halb et naerma ajab.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Killumeistrid on nii halb huumori saade. Nii halba saadet teist ei mäletagi. See nii halb et naerma ajab.
        Cringe alert

        Kommentaar


          Pavo Raudsepp ftw!

          Kommentaar


            Ma ei taha seda saadet enam ilma Kevinita vaadata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Ma ei taha seda saadet enam ilma Kevinita vaadata.
              Killumeistris on kõik laval Kevinid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Killumeistris on kõik laval Kevinid.
                Reaktsioonide ja kommentaaride põhjal ma veel ootan seda õiget hetke millal vaadata. Tundub vähe järsem kraam.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Meil siin foorumis ilmselt neidki, kelle arvates küsis daamilt õigeid küsimusi.
                  Ma just jõudsin kohani, kus ta küsis sellelt natukene tõmmumalt naisterahvalt, et millega sina tegeled, et kas sa oled Aafrikas giid. Mul on mingi loll komme vahest selliste kohtade pealt video pausile panna ja korra silmad kinni panna. Kui ma peaks hetkel 3h jooksul kirjutama essee või kirjandi, et mis tunded mind valdasid hetkel kui ma seda küsimust kuulsin, siis mul jääks paberile 0 sõna.

                  Kevinis on midagi erilist ja ainulaadset, sest selliseid küsimusi, mis sellist reaktsiooni põhjustaks ei ole palju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ma just jõudsin kohani, kus ta küsis sellelt natukene tõmmumalt naisterahvalt, et millega sina tegeled, et kas sa oled Aafrikas giid. Mul on mingi loll komme vahest selliste kohtade pealt video pausile panna ja korra silmad kinni panna. Kui ma peaks hetkel 3h jooksul kirjutama essee või kirjandi, et mis tunded mind valdasid hetkel kui ma seda küsimust kuulsin, siis mul jääks paberile 0 sõna.

                    Kevinis on midagi erilist ja ainulaadset, sest selliseid küsimusi, mis sellist reaktsiooni põhjustaks ei ole palju.
                    Parim arvustus seni

                    Kommentaar


                      Miks “Eesti otsib superstaari” saates enam hälvikud ei käi? Miks Raud nii sõbralik on? pettumust valmistav

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                        Miks “Eesti otsib superstaari” saates enam hälvikud ei käi? Miks Raud nii sõbralik on? pettumust valmistav
                        Saadet mitte vaadanuna, tehti ainult paar ülevaatust Ülemistes (vist?) ning kuidagi jube suur solvumise foon.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                          Saadet mitte vaadanuna, tehti ainult paar ülevaatust Ülemistes (vist?) ning kuidagi jube suur solvumise foon.
                          solvumisest…ma vist saan aru miks Raud rahulikum on.
                          PMis : «Mihkel Raud ütles, et täpselt selline tunne, et oleks kuskil kooli aktusele, et minus ei ole midagi erilist, et laulan nii nagu iga teine,»

                          «Mitu päeva olin rivist väljas. Mitte midagi ei tahtnud teha, absoluutselt motivatsiooni ei olnud. Kellegagi rääkida ka ei tahtnud,»

                          «Aega on palju möödas... ikka on raske,»

                          Kui Raud ütleb praegu “sa oled nagu iga teine” ja see viib kokkuvarisemiseni. Ma kardan pooled noored paneks nööri kaela, kui ta ironiseeriks/paneks hagu nagu 10-15 aastat tagasi. Kõige enam toorest said muidugi need miilod keda enam ju pole TOOGE SAUNA LAURA JA POOL TAUNID TAGASI!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                            Saadet mitte vaadanuna, tehti ainult paar ülevaatust Ülemistes (vist?) ning kuidagi jube suur solvumise foon.
                            meenus:

                            Kommentaar


                              Jüri Piheli tulek ning Margus Kurmi hobide rahastamine = tulemused käes, A-Rühm tagasi TV6s.

                              Kommentaar


                                Kui Poissmehi enam ei näidata, siis aitab killumeister cringe-meetri täis tõmmata. Kolmas osa on ikka puhas kolhoosipidu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X