320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Kusagilt jäi silma, et Tallinna TV jätkab vanade ETV saateformaatide importimist. Peale "Reisile sinuga" saadet võeti nüüd ette "Kuulus või kummaline". Ma olen nüüd kahevahel, kas vaadata kunagi seda jubedust nostalgia mõttes või ikkagi üritada kogu seda jama unustada
    Hmm, ja mis muud hittsaated seal ETVs veel olid vanal ajal, mida nad võivad seal TTVs taaselustada? Võiksid ESTO TV ette võtta!
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Kusagilt jäi silma, et Tallinna TV jätkab vanade ETV saateformaatide importimist. Peale "Reisile sinuga" saadet võeti nüüd ette "Kuulus või kummaline". Ma olen nüüd kahevahel, kas vaadata kunagi seda jubedust nostalgia mõttes või ikkagi üritada kogu seda jama unustada
      Hmm, ja mis muud hittsaated seal ETVs veel olid vanal ajal, mida nad võivad seal TTVs taaselustada? Võiksid ESTO TV ette võtta!
      No kuulus või kummaline oli juba tol ajal nii hirmus ettevõtmine, et nostalgiaks pole siin kohta.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Kusagilt jäi silma, et Tallinna TV jätkab vanade ETV saateformaatide importimist. Peale "Reisile sinuga" saadet võeti nüüd ette "Kuulus või kummaline". Ma olen nüüd kahevahel, kas vaadata kunagi seda jubedust nostalgia mõttes või ikkagi üritada kogu seda jama unustada
        Hmm, ja mis muud hittsaated seal ETVs veel olid vanal ajal, mida nad võivad seal TTVs taaselustada? Võiksid ESTO TV ette võtta!
        Ma pidasin selle saatega 20 sekundit vastu. Ja seejuures olen ma üks Eesti kõvemaid rõvetele austajaid...

        Kommentaar


          #49
          Huvitaval kombel jooksevad kahes telekanalis sarnase sisuga telesaated... kus vahepeal võib vist ka nalja saada. Jube vahva on ka Sepo Seeman oma sahtlist leitud ansambel Kala lauludega.

          Kommentaar


            #50
            See kuradi palagan näeb suhteliselt hale välja. Pean silmas neid mõlemaid "komöödia" saateid..

            Kommentaar


              #51
              Tv3 kopeeris enda Armastuse Laul vms K2 Laula mu laulust. K2 kopeeris Suur komöödiaõhtu Tv3 Palume Lavale/Su nägu kõlab tuttavalt jms sarjadelt. Tv3 vaatas, et Sepo läheb peale ja muutis oma varasemad projektid üheks ja sai Pühapäev Sepoga.

              Nendin, et olen kõiki ülaltoodud vaadanud maksimaakselt 2minutit, rohkem ei kannatanud (v.a Pühapäev Sepoga, mis on siuke ehe, "telekas mängib lihtsalt taustaks" saade, kuid mille laulud on head isegi).

              Kommentaar


                #52
                Miks te vaatate seda jura. Pulp Fiction on TV6-st.

                Kommentaar


                  #53
                  Ainukesed asjad mis neljapäevase ja sepo saate juures sobivad on lühikesed sketšid, nii kui läheb improviseerimiseks on teada juba naljad 5b-st.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #54
                    sattusin seda ostetud uudiste saadet vaatama ja seal oli raske aru saada, kas tegu on saate või teleturuga. kogu aja peksti silmadesse Kivisaare informercialit. lisaks "lood", mis hiljem samal kanalil teles on. respekt inimesele, kelle ideena "uudised" nimest eemaldati. algusaeg + nimi on ka eraldi hälve.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #55
                      mis krdi asi see "Kuuuurija" on?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        mis krdi asi see "Kuuuurija" on?
                        Pealtnägija odav hiina koopia.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Pealtnägija odav hiina koopia.
                          mulle jättis tuumaka läbi muteerunud Reporteri mulje.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #58
                            Sattusin vanemate tõttu samuti sellele peale, õnneks mitte kauaks. Esimesed märked:
                            1) Point jutul oli võimas - Kui sa töö kaotad ning oled juba 3 kohta kandideerinud ning ikka tööd pole saanud on kõik sinu vastu.
                            2) Kes iganes seal klippe monteerib on osav. Mitu korda samu klippe läbi töötati, 100?
                            3) Saatejuhiga annaks joomismängu teha. Iga kord kui käed lahtiselt ettepoole tõstab peab pitsi jooma. 2 minutiga oleks vist 0.5l viina näkku juba võetud.
                            Capture.JPG
                            4) Vuntsideta Kalle Klandorf on nagu hoopis teine mees.

                            PS Tallinnas on Kõlvarti süsteem!

                            Kommentaar


                              #59
                              Kuule, ära sa märgi, ma suutsin mingis seltskonnas mingi nalja Lusti saate kohta teha (ma olen saadet näinud korra ja ma isegi pole kindel, et mis nali see oli), aga selle peale tuli mingi laviin, ma olen FB-s blokeeritud ja vist vihatakse elu lõpuni.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                2) Kes iganes seal klippe monteerib on osav. Mitu korda samu klippe läbi töötati, 100?
                                kelbas + draamamuusika + suvaline youtube video oli tavaline taks.



                                ja süsteemist rääkides ei vihjatudki Gomorrale. #badGoogle
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X