320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Soovitaks Manu agooniat tekitavate tulemuste kõrvale natuke kodumaist meelelahutust.
    Ma vaatan Chicago PD sarja hetkel, Hank Voight!

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Ma pole ühtegi Eesti realityt kunagi vaadanud, need tunduvad nii piinlikud lihtsalt.
      Liverpooli fännile ei ütleks ja laseks rahus edasi pimeduses elada, aga omasid peab suunama. Rannamaja väärib kindlasti võimalust!

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Rannamaja Toomas pani uues osas uue tüdrukuga tatti peale 2-3 tundi ja tegi võrkiiges vist midagi enamatki.

        Mul tekkis palju küsimusi.

        1) Mis on Toomase saladus, et naised talle nii kiirelt kätte annavad kaamerate ees.

        2) Helena on peale saadet elu24 artikkli järgi Toomasega koos, kas Helenal puudub self respect?

        3) Viktoria kutsus uut tüdrukut peale tundi aega sitaks. Tegelt pole see küsimus.

        4) Miks Rannamajas kaklusi ei toimu pingelistes olukordades. Kas eestlased on loomult rahulikumaks muutunud?
        Saladust ei ole. Helena on harilik hoor, kes annab köigile kätte, kes enam-vähem normaalne ja natukenegi huvitav. Peab lihtsalt ise huvi üles näitama. Kas keegi teine näitas? Eip. Üks on üldse gei. See normaalne tüüp kes minema saadeti oli lihtsalt liiga passiivne. Ega Hanna on nagunii selline tähelepanutsikk nagu köik need 3 esinägu eelmisest saatest, ei anna kellegile kätte aga tähelepanu saab ikka. Koledamad nagu Helena ja Kerli peavad sama tähelepanu saamiseks keppima ka. Nii see võitlus käib, midagi keerulist pole. Naised otsivad tähelepanu, mehed seksi. Ja no see uus tüüp, kes deidil käis ja arvas et justkui sujub.... lihtsalt liiga nice guy. Ma vöin talle 6 kuud aega anda tsikki sebida aga ma vötan talt ikka poole tunniga tibi ära. Normaalne tüüp olekski lõuksi andnud Toomasele siukse muuvi eest, aga vana lihtsalt neelas alla nagu poleks midagi.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Saladust ei ole. Helena on harilik hoor, kes annab köigile kätte, kes enam-vähem normaalne ja natukenegi huvitav. Peab lihtsalt ise huvi üles näitama. Kas keegi teine näitas? Eip. Üks on üldse gei. See normaalne tüüp kes minema saadeti oli lihtsalt liiga passiivne. Ega Hanna on nagunii selline tähelepanutsikk nagu köik need 3 esinägu eelmisest saatest, ei anna kellegile kätte aga tähelepanu saab ikka. Koledamad nagu Helena ja Kerli peavad sama tähelepanu saamiseks keppima ka. Nii see võitlus käib, midagi keerulist pole. Naised otsivad tähelepanu, mehed seksi. Ja no see uus tüüp, kes deidil käis ja arvas et justkui sujub.... lihtsalt liiga nice guy. Ma vöin talle 6 kuud aega anda tsikki sebida aga ma vötan talt ikka poole tunniga tibi ära. Normaalne tüüp olekski lõuksi andnud Toomasele siukse muuvi eest, aga vana lihtsalt neelas alla nagu poleks midagi.
          Kaala sebimas:
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Saladust ei ole. Helena on harilik hoor, kes annab köigile kätte, kes enam-vähem normaalne ja natukenegi huvitav. Peab lihtsalt ise huvi üles näitama. Kas keegi teine näitas? Eip. Üks on üldse gei. See normaalne tüüp kes minema saadeti oli lihtsalt liiga passiivne. Ega Hanna on nagunii selline tähelepanutsikk nagu köik need 3 esinägu eelmisest saatest, ei anna kellegile kätte aga tähelepanu saab ikka. Koledamad nagu Helena ja Kerli peavad sama tähelepanu saamiseks keppima ka. Nii see võitlus käib, midagi keerulist pole. Naised otsivad tähelepanu, mehed seksi. Ja no see uus tüüp, kes deidil käis ja arvas et justkui sujub.... lihtsalt liiga nice guy. Ma vöin talle 6 kuud aega anda tsikki sebida aga ma vötan talt ikka poole tunniga tibi ära. Normaalne tüüp olekski lõuksi andnud Toomasele siukse muuvi eest, aga vana lihtsalt neelas alla nagu poleks midagi.
            Helena käis siin vist mingi 2 nädalat tagasi stuudios pidutsemas ja mingi ala 10 venda vähemalt üle klubi lõugasid ja kutsusid teda WC hambaid pesema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Helena käis siin vist mingi 2 nädalat tagasi stuudios pidutsemas ja mingi ala 10 venda vähemalt üle klubi lõugasid ja kutsusid teda WC hambaid pesema.
              Seda ma mõtlesin, et kes julgeb ja mis alusel tulla koroona-ajal välja reklaamiga HO-HO-HOiame üksteist.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Kaala sebimas:
                Jah, oli kunagi nii, aga aastal 2010. Praegu saad parimal juhul maksahaagi kui niimoodi aurama hakkad
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Rannamaja vàhemalt lõppes täis kõhu ja puhaste hammastega.

                  Kommentaar


                    õnneks kohe-kohe tuleb Raju Reede S2!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas risto Vaata postitust
                      Rannamaja vàhemalt lõppes täis kõhu ja puhaste hammastega.
                      Suht cringe, kui mitu osalist ainult 1 saade 8st olnud ja siis mingi kurb ärasaatmine. Kamoon nad pole midagi teinudki seal ja ma ei teagi kes nad on.


                      Ja paar öppetundi ka sellest labasest eksperimendist:

                      *Nice guys finish last
                      *Need 5% meestest kes nii nice pole ja veel vähegi kõlbulikud, tonksavad köik ülejäänud pandavad naisisendid ära
                      *Vahel on ok mitut naist korraga sebida, töötab ainult sinu kasuks. Isegi siis, kui nad teada saavad. Naistele meeldibki omavahel meeste tähelepanu eest vöidelda


                      Meenus üks ammune sünnipäevapidu bändiga raekojaplatsi körval kuhu peale 80 külalise ka 5-6 tsikki kutsusin kellega parasjagu deitisin. Oli küll natuke draamat, kui nad omavahel rääkisid, aga peagi tekkis sellest hoopis konkurents ja ainult 2 andsid alla. Ütleb küll, et oi lits mees, aga ikkagi kaks ja pool aastat suhtes selle peale. Aga ega ma siis eriti mingit pettust teinud ka, teisel põhitsikil sai viisa läbi ja lendas tagasi Gruusiasse, abiellus vana peikaga seal. See mängis tol ajal Gruusia koondises paremkaitset kusjuures.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Kusjuures järgmise saate peaks tegema nii, et on kaks rannamaja, kes teevad aeg-ajalt omavahel random vahetusi ja löpuks pannakse köik kokku. Korralik retsept draamaks. Ja lepingusse köigile midagi särtsakat ala korra hooaja jooksul peab hambaid pesema, et ei tekiks selliseid igavaid karaktereid, kes midagi ei tee ja niisama followere otsivad. Sellised tunneb näiteks tinderis kohe ära - profiilikaks on mingi IG: xxx ja snap: xxx
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust

                          Ja paar öppetundi ka sellest labasest eksperimendist:

                          *Nice guys finish last
                          *Need 5% meestest kes nii nice pole ja veel vähegi kõlbulikud, tonksavad köik ülejäänud pandavad naisisendid ära
                          *Vahel on ok mitut naist korraga sebida, töötab ainult sinu kasuks. Isegi siis, kui nad teada saavad. Naistele meeldibki omavahel meeste tähelepanu eest vöidelda.
                          Ma pakun puusalt, ühtegi osa nägemata, et see on kultuuri ja keskkonna teema.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Kas see Epp Kõiv, kes on 3 Kuldvillakut järjest juba võitnud, on sama Epp Kõiv, kelle lugu on "Linn on minu"?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Nii on.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Oi bljääd. Sattusin vaatama Kanal2-e Hingesoojuse teist osa. Korralik Ü-kategooria hollivuud - toome sisse kõrvalteema, mis võiks ise ollagi teema. Vürtistame igast dramaatiliste sõnade ja miimikaga ning Wordi graafikaga. Vahepeal lisame veel törts poliitkorrektsust ja siis küsime raha.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X