320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Siin on küsimus pigem formaadis vist. Näiteks, kui küsida, et ainus kolmekordne maailmameister mängijana on Pele, Maradona, di Stefano või Garrincha, siis jalkahuvilisi paneks see muigama, teisi ehk kanalit vahetama. Aga sama küsimust saaks esitada ju ka oluliselt huvitavamalt. Et esimest korda 17-aastaselt... jne.
    Ma ei saa sinuga siin nõustuda. Minu meelest on Tarkade klubi juba praegu huvitav, ise saadan ka sinna küsimusi ja isegi saates osalenud. Muidugi saaks kõike paremaks teha, aga selle massidesse viimiseks tuleks see saada nö "maha müüa". Ma arvan, et kui me vaatame millised saated on populaarsed ja müüvad, siis see kahjuks ei saaks popiks. Igasugused selgeltnägijate saated ja "lihtsad" mälumängud nagu see ringreis ja me armastame Eestist on pigem väga lihtsaks tehtud. Ent samas siiski natukene nõuab kaasa mõtlemist. Samas TK nõuab ikka veidi süvendatud teadmisi.

    Täpsustaks siin kohal, et ma oleks väga rahul, kui see telesse jõuaks, aga ma arvan, et see jääbki unistuseks. Endiselt pushiks Pointless mängu, mida BBC teeb. See on äge. QI-d on vist palju oodata.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Ma ei saa sinuga siin nõustuda. Minu meelest on Tarkade klubi juba praegu huvitav, ise saadan ka sinna küsimusi ja isegi saates osalenud. Muidugi saaks kõike paremaks teha, aga selle massidesse viimiseks tuleks see saada nö "maha müüa". Ma arvan, et kui me vaatame millised saated on populaarsed ja müüvad, siis see kahjuks ei saaks popiks. Igasugused selgeltnägijate saated ja "lihtsad" mälumängud nagu see ringreis ja me armastame Eestist on pigem väga lihtsaks tehtud. Ent samas siiski natukene nõuab kaasa mõtlemist. Samas TK nõuab ikka veidi süvendatud teadmisi.

      Täpsustaks siin kohal, et ma oleks väga rahul, kui see telesse jõuaks, aga ma arvan, et see jääbki unistuseks. Endiselt pushiks Pointless mängu, mida BBC teeb. See on äge. QI-d on vist palju oodata.
      Jah, Tarkade Klubi on huvitav, üks mu lemmiksaateid. Aga ma oma eelmises postituses pidasingi silmas nö Kuldvillaku tüüpi saateid, kus mänguga nö kaasa minna ei saa. Sest küsitakse, kas X või Y? Ja nõustun ka sellega, et nö klassikalise mälumänguga Kättemaksukontoriga või näosaatega ilmselt ei konkureeriks. Aga ETV puhul polekski see põhiülesanne, nemad ei pea ju hiommikust õhtuni reitingule mõtlema.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Jah, Tarkade Klubi on huvitav, üks mu lemmiksaateid. Aga ma oma eelmises postituses pidasingi silmas nö Kuldvillaku tüüpi saateid, kus mänguga nö kaasa minna ei saa. Sest küsitakse, kas X või Y? Ja nõustun ka sellega, et nö klassikalise mälumänguga Kättemaksukontoriga või näosaatega ilmselt ei konkureeriks. Aga ETV puhul polekski see põhiülesanne, nemad ei pea ju hiommikust õhtuni reitingule mõtlema.
        Kuidas Neeme Raud ütleski, et ta on väsinud väidetest, et raha pole kunagi. Kuigi ma ei kujuta ette, et selle televersioon nüüd väga kallis oleks.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          #94
          "Seda filmi toetab STV," oli eile korduvalt Kanal 2 õhtuse filmi ajal ekraanil, enne kui 00:01 läks STV klientidel pilt pimedaks ja filmi lõpp jäi nägemata, sest lepingu läbirääkimised kahe osapoole vahel jooksid liiva. Hea huumor.

          Kommentaar


            #95
            Pank.
            Mäletab keegi, mis projektid kõrvale lükati ja eelistati Panka rahastada?
            Üks oli vist Arabella mereröövli tütar eellugu, aga miskit oli nagu veel...
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              #96

              Kommentaar


                #97
                Tänud agendile.
                Pank on pask.
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  #98
                  Üllatav
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Ōnne 13 ongi üks parimaid seriaale Eestis. Ainukene, mis on suutnud jääda oma liistude juurde ja mida ei ole peale paari hooaega perse keeratud. Alati hea, humoorikas ning omas südamlikus vōtmes.

                    Kommentaar


                      Üllatav, et Pank puid alla ei saa.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Üllatav, et Pank puid alla ei saa.
                        Pank on hea sari

                        Mõnu jättis sarja pooleli, kui tuli esimene Ulfsaki tehtud osa.

                        Kommentaar


                          Ongi hea, kuid üllatav siiski, et taoline sürr kraam nii vaadatav on.

                          Ma olen pettunud seksi vähesusest.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Ma olen pettunud seksi vähesusest.
                            Sama.

                            Kommentaar


                              Palja Porgandi ringi kondamise saadet on küll raske üle trumbata ##############

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                Palja Porgandi ringikondamise saadet on küll raske üle trumbata ##############
                                Ülihea oli. Jälle sõid nad burksi! Aga on marutervislikud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X