320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99
    sessuhtes, et see on 100% ette teada, et tegemist on piinlikkust tekitava asjaga. Kui ei taha piinlikkust tunda, ei ole mõtet vaadata. Samas kõik vaatavad . Kui seda võttagi ja võrdsustada pmst issanda loomaaeda minekuga, siis sellest see võlu tulebki ning eks seepärast enamus siiski ennast ekraani taha sätivad.
    Eilne osa oli veel PIINLIKUM!
    Lõpuni ma seda ei vaadanudki, sest nii piinlik hakkas. Rohkem seda jama ma tulevikus vaadata ei kavatse.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      PN eelmise osa special forces oli normaalne.
      sisutühi uudis ju tegelt. Saime teada et eesti pinnal viibivad usa sõdurid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Eilne osa oli veel PIINLIKUM!
        Piinlikult igav oli, jep. Lihtsalt mõned ideed tulevikuks:
        * See pole häbiasi, kui sa teed reality, kus osalejad ei lähe paintballi mängima v karti sõitma. Ma saan aru, et see on Eestis justkui iga tõsielusarja kohustuslik osa, aga boring as fuck on sellist asja vaadata.
        * Kaine päev sellises sarjas? Milleks? Osalejad võiks ikka korralikult tsüklisse ajada. Ma teeks reegli, et kes öösel pole promillises joobes kukub saatest välja. Purjus inimeste enesehäbistamist on alati lõbus vaadata!
        * Tegelikult võiks igas saates mingid lohakad lärvad ja maajõrmid laivi lennata. Noh, seksi ja vägivalda võiks ikka rohkem olla (pohui, et ilmselgelt skriptitud shit)
        * Väike-Kristo saab ilmselgelt liiga vähe rääkida. Täiskuld udu ju? PS: Kas ta ainult mulle meenutab nooremat, aga samas märgatavamalt retakamat Kristjan Jõekaldat?
        * Kas keegi ei võiks mingi selle väikese-Kristo ja Uudu Sepa omavahelise kokkusaamise / podcasti vms teha. Tundub küll match made in heaven!

        Aga üldiselt minu meelest tiptop sari seni olnud. Las minusugusel pööblil ole ka omad lõbustused!

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Las minusugusel pööblil ole ka omad lõbustused!
          Serie A'st ei piisa?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Serie A'st ei piisa?
            Seal huumorit vähe viimastel aastatel kuigi Milan üritab ja on tõepoolest Serie A väike-Kristo.

            Kommentaar


              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              Pealtnägija seni suht meh olnud sel hooajal ikka, sellised tühipauk lood. Ringvaade ka selline "üks loll jõuab küsida" keiss.
              kahtlane järjestus. juhtlugu oleks kindlasti pidanud olema see, kuidas Linna Haldus OÜ juventust teeb. siis väärtusküsimused ja lõppu pehmem maandumine.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar




                AK avalikustas täiturite infosüsteemi osade kasutajate nimed ja isikukoodid. Kas piisav põhjus, et EKRE saaks kanali kinni panna?
                Lisatud failid
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  https://www.dropbox.com/s/zuzia7fyfr...90912.png?dl=0

                  AK avalikustas täiturite infosüsteemi osade kasutajate nimed ja isikukoodid. Kas piisav põhjus, et EKRE saaks kanali kinni panna?
                  Selline asi jai sul meelde tanasest AK? Pigem hakkab Varro kohe fb postitust tegema, miks AK tana fakki naidati. Milline kole tegu! Kuidas kull Jeesus Kristus sellepeale vaatab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    https://www.dropbox.com/s/zuzia7fyfr...90912.png?dl=0

                    AK avalikustas täiturite infosüsteemi osade kasutajate nimed ja isikukoodid. Kas piisav põhjus, et EKRE saaks kanali kinni panna?
                    Mis sellest? isikukoodid ei ole delikaatsed isikuandmed. Pealegi on kõik kohtutäiturite koostatud ametlikud teadaanded täis nende enda, võlgnike kui ka kõikvõimalike teiste asjaga seotud isikute isikukoode.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Piinlikult igav oli, jep. Lihtsalt mõned ideed tulevikuks:
                      * See pole häbiasi, kui sa teed reality, kus osalejad ei lähe paintballi mängima v karti sõitma. Ma saan aru, et see on Eestis justkui iga tõsielusarja kohustuslik osa, aga boring as fuck on sellist asja vaadata.
                      * Kaine päev sellises sarjas? Milleks? Osalejad võiks ikka korralikult tsüklisse ajada. Ma teeks reegli, et kes öösel pole promillises joobes kukub saatest välja. Purjus inimeste enesehäbistamist on alati lõbus vaadata!
                      * Tegelikult võiks igas saates mingid lohakad lärvad ja maajõrmid laivi lennata. Noh, seksi ja vägivalda võiks ikka rohkem olla (pohui, et ilmselgelt skriptitud shit)
                      * Väike-Kristo saab ilmselgelt liiga vähe rääkida. Täiskuld udu ju? PS: Kas ta ainult mulle meenutab nooremat, aga samas märgatavamalt retakamat Kristjan Jõekaldat?
                      * Kas keegi ei võiks mingi selle väikese-Kristo ja Uudu Sepa omavahelise kokkusaamise / podcasti vms teha. Tundub küll match made in heaven!

                      Aga üldiselt minu meelest tiptop sari seni olnud. Las minusugusel pööblil ole ka omad lõbustused!
                      et on mõtet vaadta?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        et on mõtet vaadta?
                        Tegelikult pigem ei, kui just ilgeks kütte järgmistes osades ei lähe.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Tegelikult pigem ei, kui just ilgeks kütte järgmistes osades ei lähe.
                          Tegelt peab tunnistama, et kodumaist seriaali on nagu omamoodi mõnus vaadata, aga igast Idanaabrite ,,Puhkus Mehhikos,, ja ,,Eksid Rannal,, on selle lati nii kõrgele viinud, et paratamatult nagu ootad, et saaks nüüd teistes suhtesaadetes samasugust actionit.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Tegelt peab tunnistama, et kodumaist seriaali on nagu omamoodi mõnus vaadata, aga igast Idanaabrite ,,Puhkus Mehhikos,, ja ,,Eksid Rannal,, on selle lati nii kõrgele viinud, et paratamatult nagu ootad, et saaks nüüd teistes suhtesaadetes samasugust actionit.
                            Mul on ka, et pärast venelaste Comment Outi, on raske mingit meelelahutust vaadata. See on ikka täiesti uus ajuvabaduse tase.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              https://televeeb.ohtuleht.ee/977545/...a-hommik-anuga Veel täiendusi?

                              Kommentaar


                                Hawaii 5-0 eesti koondise jaanuarikuine sõpakas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X