320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Siin oleks kaalalt oodanud hoopis teistsugust inputi
    Pole mötet
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mille arvelt sa teles need vaatajad saad, et see kasumlik oleks? Ses osas, et meediamajades ei tööta totaalsed lambad ka ainult. Et see lihtsalt ei tasu ära.
      Ei väidagi, et seal lambad oleksid.
      Muidugi nii on asjade üle veidi keeruline arutada... ütled jalkafoorumis, et "kurat, miks oli vaja alustada mängijaga X" keskväljal... siis lendab foorumipolitsei live'i ja ütleb, et "Söö sitta, Reim/Mourinho/treener Y teab rohkem jalgpallist kui sina." - arutelu läbi.

      Pigem minu mõte oli selles, et igas sektoris toimub mingisugune eristumine. Ka meie väikeses riigis. On olemas BBQ restod ja on olemas vegan restod. On olemas väikesed ja agressiivsed pangad nagu Coop ja LHV, samas on panku, millest tavainimene kuulnudki pole ja kes asjatavad otse suurettevõtetega. Võiks ju ka käsi laiutada, et "ah, Eesti on nii väike, kust see kasum tuleb".

      Ma senisest arutelust ei loe välja, miks telekanalid oma maailmas elavad ja miks ükski erakanal ei või ühes saates ekreiitide ja samas ka reffijate kohta jogi teha, kuidas see maailma ära lõpetaks

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Ei väidagi, et seal lambad oleksid.
        Muidugi nii on asjade üle veidi keeruline arutada... ütled jalkafoorumis, et "kurat, miks oli vaja alustada mängijaga X" keskväljal... siis lendab foorumipolitsei live'i ja ütleb, et "Söö sitta, Reim/Mourinho/treener Y teab rohkem jalgpallist kui sina." - arutelu läbi.

        Pigem minu mõte oli selles, et igas sektoris toimub mingisugune eristumine. Ka meie väikeses riigis. On olemas BBQ restod ja on olemas vegan restod. On olemas väikesed ja agressiivsed pangad nagu Coop ja LHV, samas on panku, millest tavainimene kuulnudki pole ja kes asjatavad otse suurettevõtetega. Võiks ju ka käsi laiutada, et "ah, Eesti on nii väike, kust see kasum tuleb".

        Ma senisest arutelust ei loe välja, miks telekanalid oma maailmas elavad ja miks ükski erakanal ei või ühes saates ekreiitide ja samas ka reffijate kohta jogi teha, kuidas see maailma ära lõpetaks
        Noh, toimubki eristumine ja on tele ja YT ja kõik muud kohad, kus pildilist kontenti näeb. Tele on neist toodangus kõige kallim, eriti praeguses ringhäälingulubadega maailmas. Digirevolutsioonist loodeti ju, et tulevad sitaks väikekanaleid, aga ei tuld neid ühti. Odavam on YTi teha ja sealt telesse pole enam ka sealsetel kangelastel mõtet tulla.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Robinsoni kuulsuste eri - keda paneks? (noh, saatesse)

          Seal vist peab n.ö. 2 tiimi olema:

          tiim 1

          kapten: Anu Saagim
          mul-on-kõigest-pohhui Kalvi-Kalle
          kohustuslik poliitik Marko Mihkelson
          Nublu
          silmailuks Liis Lemsalu
          kohustuslik venelane - Martin Repinski
          ex-sportlane - Erki Nool
          sõbralik paksuke, kes kõigile meeldib - Contra (ta ei ole paks tegelt aga tundub)

          tiim 2
          kapten: Ingrid Veidenberg
          mul-on-kõiges-pohhui Mõnuagent007
          kohustuslik poliitik Aivar Sõerd
          Reket
          silmailuks Brigitte Susanne Hunt (+ lähex inxiga tülli)
          kohustuslik venelane - ei tule ühtegi pähe
          ex-sportlane- Erki Nool, ei, tegelt Martin Müürsepp
          sõbralik paksuke, kes kõigile meeldib - Jaan Pehk

          Jokkerid: Uhke-Olga, Valdo Randpere

          Mh, ole nüüd.
          Tiim 2 ja kohustuslik venelane - Tanja Mihhailova.
          Tissimeestele ka ikka midagi!

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Robinsoni kuulsuste eri - keda paneks? (noh, saatesse)

            Seal vist peab n.ö. 2 tiimi olema:

            tiim 1

            kapten: Anu Saagim
            mul-on-kõigest-pohhui Kalvi-Kalle
            kohustuslik poliitik Marko Mihkelson
            Nublu
            silmailuks Liis Lemsalu
            kohustuslik venelane - Martin Repinski
            ex-sportlane - Erki Nool
            sõbralik paksuke, kes kõigile meeldib - Contra (ta ei ole paks tegelt aga tundub)

            tiim 2
            kapten: Ingrid Veidenberg
            mul-on-kõiges-pohhui Mõnuagent007
            kohustuslik poliitik Aivar Sõerd
            Reket
            silmailuks Brigitte Susanne Hunt (+ lähex inxiga tülli)
            kohustuslik venelane - ei tule ühtegi pähe
            ex-sportlane- Erki Nool, ei, tegelt Martin Müürsepp
            sõbralik paksuke, kes kõigile meeldib - Jaan Pehk

            Jokkerid: Uhke-Olga, Valdo Randpere
            Tegelikult võiks ju ERR mingil suveperioodil ära teha. Kõik telelegendid saadetakse soojale maale (soovitavalt Taisse), heietatakse Vahur Kersnast ja teistest geniaalsetest telelegendidest, mängud on nendega seotud ja siis iga saade hääletatakse keegi välja, kellel päikesepõletus tekkinud või kes tahaks kaamerate eest ära saada ja kohalikku ööelu maitsta.

            Saade läheb küll korralikult maksma, sest nagu ERRile kohane, on ka sellel saatel saatemeeskonnaks 243 inimest, aga see raha tuleb eelarvest ja üleüldse miks ma muudkui undan, et ERR paneb rahhi suvakohtadesse!

            Kommentaar


              Pistke Trepi-Villu ja Kapoti-Kalevi ka kuskile listi vōi tiimi.

              Kommentaar


                Huvitav, kas Kanal2 on nii perses omadega, et ainus asi mis reede õhtuks on osatud teha on see, et tõmmatakse ,,Suvi'' Etv-st üle ja promotakse kui suurt thrillerit. (Muidu Suvi on väga hea film).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Huvitav, kas Kanal2 on nii perses omadega, et ainus asi mis reede õhtuks on osatud teha on see, et tõmmatakse ,,Suvi'' Etv-st üle ja promotakse kui suurt thrillerit. (Muidu Suvi on väga hea film).
                  Mis mõttes tõmmatakse ETV-st üle? See film pole ju kuidagi ETV oma ja on kõigist Eesti kanalitest läbi käinud mingi aeg.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Mis mõttes tõmmatakse ETV-st üle? See film pole ju kuidagi ETV oma ja on kõigist Eesti kanalitest läbi käinud mingi aeg.
                    Okei ei teadnudki. Arvasin, et ainus Suvi mida kanal2 näidanud on Malluka oma.

                    Kommentaar


                      Hea arutelu! Päriselt! Andke kuuma

                      Nii palju infoks, et Alo tuleb millalgi taas, osad juba filmitud. Vana-aastaõhtu parim huumorisaade oli viimati see Draamateatri oma. Seal oli ka naljakaid šketse. Koleilus oli vist nimi, kes kirjutas, ei mäleta peast.

                      Viimane raju reality oli muidugi aga see, mis ma ise tegin, kui staarid poksiringis päriselt üksteisele lõuga andsid! Getulio Silver Laasile, Martin Saar sellele kuulsale juuksurile, kes ka Klassis mängis (no krt ei tule kohe nimi meelde)

                      Kommentaar


                        Pedajas?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Pedajas?
                          Ei, Priit Pedajas ei olnud. Aga guugeldasin, et oli jah Pedaja. Krt vanaduse märk, aga nimi ja elulugu jookseb silme ees (noh nii palju kui tean), aga krt nimi ei meenu.

                          Kommentaar


                            Kas bemmi kristjan ja lädra olid ka seal saates?

                            Kommentaar


                              Selle eelneva arutelu peale tekkis paar mötet.

                              Ega tänapäeva noor ei otsigi seda huumorit telest, jeerait ta viitsib mingit sitta stand-up show`d vaatama hakata, ta paneb selle pärast 20 sekki vaatamist kinni ja Õigus ei jöua introga alustadagi. Keskpärane (vöi sitt) on ta seepärast, et kui tegemist pole IRL meelelahutusega, konkureerib ta terve maailmaga. Noorel pole väga vahet, kas Eesti vöi inglise keeles. Huumor on 5 sekised vined, meemid, tiktok, messengeris jagatud klipid ja muu pönev youtubes. Kiire meelelahutus, kui 7 sekiga midagi ei juhtu hakkab igav ja läheb kinni. Vöibolla bing watchitakse Õigus ka ära, aga seda juutuubis siis kui ise tahad. Kogu attention span on väga lühikeseks jäänud, inimeste tähelepanu ei ole enam nii kerge vöita.

                              Ma ei ütle, et see on hea, aga lihtsalt nii on. Ma ei usu sellesse, et mingi uus naljasaade tooks noored teleka ette. Tele hiilgeajad on lihtsalt möödas.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Selline huvitav tekst põhjanaabrite ringhäälingust
                                Finnish public broadcaster Yle made impressive inroads in online streaming with its Areena service, which is more popular than Netflix.


                                Aga Eestis ma ei tea, võiks kümnendi jooksul vähemalt ühe müüdava teleseriaali ära teha, ETV seda kuidagi üksinda ei tee, seega katsetused Elisaga ainuõiged, äkki saab kunagi Netflixi või millegi sarnasega ka mesti lüüa (nagu sommide paar krimisarja).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X