320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    teades veidigi antud seltskonnadaami tausta, siis tema motiivides polnud eriti võimalik kahelda. samas 19-aastase sportlase sarnastes motiivides on raske uskuda. Milline peaks ta motiiv olema, et oma perekonna siseasju meedias kajastada? Et lambist oma isa vastu minna?
    ma aru saanud, et mingi milku kuskil ripakil. ja noh, suurema kisa ja käraga lahutatud vanemate lastel kipuvad need pooled tekkima. et kui puhtalt hüpoteetiliselt vastata küsimusele "mis see ajend isa vastu minna" on. aga ega ma siin neid pooli tegelt luua ei tahaks. lihtsalt natukene vastumeelne see viimase aja loogika, süüdistatav peab oma süütust tõendama. Ja isegi kui süüdi ei ole, siis küllap ikka on, sest noh, "mis põhjust valetada on?", eksole?

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Mida rohkem inimesed räägivad, kuidas nemad on vägivallaga toime tulnud, seda rohkem saavad teised julgust ja aimu, kuidas ise toime tulla.
      Jah. Lihtne ja loogiline, eks. Aga ei toimi. Millepärast?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Jah. Lihtne ja loogiline, eks. Aga ei toimi. Millepärast?
        Arvad, et ei toimi?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Arvad, et ei toimi?
          Oleme ausad kui vaadata nüüd antud näidet teistel tasanditel. Materiaalselt vähekindlustatud perekonnas on sarnane asi, kus üks vanematest, siis nii füüsiliselt kui vaimselt terroriseerib abikaasat kui last. Neil ei ole kuskilt otsast samu võimalusi antud olukorrast välja tulla kui oli Sildarudel. Kasvõi pöörduti EOK poole, kes ka kohe ohvriabid asjad välja otsisid ning Kellyl olid ju sponsorid asjad/rahad ja võimalused Mustamäele eraldi korterid osta ning advokaadid tööle panna, et hakata endale kuuluvat nõudma. Enamikel ei ole ligilähedasigi võimalusi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Arvad, et ei toimi?
            Mine kuuks-kaheks psühhiaatriakliinikusse "praktikale".
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Mine kuuks-kaheks psühhiaatriakliinikusse "praktikale".
              Paluks täpsustust, et mida sa sellega mõtled.

              Kommentaar


                Viimase kuu jooksul on Kärmas teinud köik selleks, et keegi enam oma lapsi tipp talispordiga tegelema ei paneks ja et keegi enam üldse suusasporti mingil juhul ei toetaks. Vöibolla hea ongi - et siin Eestis
                kliimasoojenemise töttu viimasel kröbedal talvel ei tekiks lolli mötet mingit uut taliolümpialast kasvatama hakata
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                  Alati perev2givallas 2 varianti:
                  A) naine provotseerib r2medalt ja pidevalt kuniks mees tou kirja paneb
                  B) mees tuleb koju ja t2iesti lambist naine hyppab nagu Laarakraft jalad ees ja hakkab k2gistama.

                  Milline isa ytleb oma lapsele, et tyra ma fucking vihkan sind
                  Kas see oli nüüd irooina või mõtlesid sa päriselt, et meed on igal juhul kannataja?

                  Ja mis puudutab lapse ja vanema treeneri suhteid, siis mingi hetk võiks vanem aru saada, kas ta täidab enda unistusi või on laps ka samal lainel. Milleks meile vaja neid rikutud inimesi? Et päeva lõpuks ei kuulu ükski laps elulõpuni oma vanematele ja ükski sportlane oma rahvale, sest seal taga on ka ikkagi inimene, mitte kellegi fantaasia.

                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  lihtsalt natukene vastumeelne see viimase aja loogika, süüdistatav peab oma süütust tõendama. Ja isegi kui süüdi ei ole, siis küllap ikka on, sest noh, "mis põhjust valetada on?", eksole?
                  No aga hetkel olid ju tõendid olemas, mis ka politseile on esitatud. Või pidi rahvale need esitama?
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Selge on see, nagu Sildaru ütles- selle loo taga paistavad petetud naise kõrvad, kellele on sarvi tehtud. Maailmas on raske leida hullemat asja kui kättemaksuhimulise naise viha. Sellist asja ei soovi isegi vaenlasele mitte.
                    Minu persetunne kipub hetkel rohkem uskuma pere naispoolt. Neist Kelly tundus eriti usutav.
                    Väga ebameeldiv oli kuulata seda lindistatud vestlust. Päriselt ka sa räägid oma teismelise tütrega nii? Vastik, vastik, vastik!!!
                    Ilmselgelt soovib TS laste kaudu viia täide enda täitumata unistusi. Mingil määral on see ju ka õnnestunud. Aga kas selle hind on seda väärt? Eks sellele oskavad nad kõige paremini ise vastama.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      No aga hetkel olid ju tõendid olemas, mis ka politseile on esitatud. Või pidi rahvale need esitama?
                      mida sa ajad?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        mida sa ajad?
                        Ma sain aru, et mõlemalt poolt on tõendid esitatud, mille põhjal alustati uurimist. Mitte ainult ütluste pealt
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Ma sain aru, et mõlemalt poolt on tõendid esitatud, mille põhjal alustati uurimist. Mitte ainult ütluste pealt
                          Ma ei saanud aru su vastuse mõttest, mis oli suunatud mulle. Minu mõte oli see, et mõlemad on tõendid esitanud, politsei uurib. las uurib. kuna avalikkus on tõenditest näinud fragmente ja ainult ühelt poolelt, siis siin ühe poole ütluste pealt otsustada, et tõnis on nii ja naa, on veidi ennatlik. Jah, tõenäosusteooria seda pigem toetab, aga on ka muid variante. Mina ei tahagi, et neid tõendeid rahvale esitataks enne kui kohus kellel on kogu pilt ees, on otsuse teinud. Ammugi ei soovi, et seda rahva raha eest tehtaks pealtnägija poolt. Ja siin on siis see kogu muu "rahva ootuse" ja "süüdistatavate kohustuse" pool seda avalikult lahata mingile kärmasele. mille osas ma läbi lillede üritasin väita, et see veidi lollus.

                          Mõni teine näeb seda muidugi teistmoodi ja on valmis Tõnise kividega surnuks loopima (saates kivid ka nende suunas, kes võivad mõelda nii nagu ma eelnevalt mainisin), sest Kelly oli usutav. Ma võin homne päev kaamerate ees tellimise peale nutma hakata nii, et süüdistatav ise ka hakkab arvama, et äkki tegigi, see ei tähenda, et mul õigus.

                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru kuidas keegi teist üldse on võimeline antud hetkel Tõnis Sildaru kaitsma - kogu see salvestus ja need süüdistused on lihtsalt õpiku näide ühe sotsiopaadi käitumisest. See kui palju kohtus nüüd pädev on ja millised nõuded seoses rahadega kuskil liikuma hakkavad pole enam oluline. Sedasi ei tohiks ükski isa oma lapsega käituda punkt. Siin pole mitte mingit sorti vabandust.

                            Kommentaar


                              Minumeelest see salvestus ei ole nüüd küll midagi šokeerivat. Eks muidugi inetu lugu ja nii, aga samas emotsionaalse inimese puhul võib nii juhtuda. Saab ju räntimise käigus ise ka aru, et inetult ütles ja vabandab ses suhtes. Sellest mingeid järeldusi teha oleks ilmselt küll natukene liiga palju.
                              Kokkuvõttes üldmulje põhjal on mõlemad vanemad lollid ja täiesti mõttetu tüli kiskumine käib. Eks võibolla on emotsioonidega ka üle piiri mindud, aga mingit eriti julma ja retsi vägivalla keissi (nagu see päevaminister ntks) pigem ju ei ole. Lihtsalt katkised suhted.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Paluks täpsustust, et mida sa sellega mõtled.
                                Näiteks kogemuste hankimine traumeeritud inimeste abistamisel.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X