320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

    Kuna Rumalate küsimuste teemas läks päris kõvaks aruteluks Eesti telekanalite/seriaalide üle siis võiks nende auks kohe uue teema teha. Ei hakka TV seriaali teemat sodima, las sealne sisu jääda pigem välismaiseks kraamiks (mida eestis eriti ei näe) ja headeks soovitusteks.

    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust

    Kuldvillakud, Mis?Kus?Millal? ja sellised asjad ruulivad endiselt ning on laias laastus saated, mis ei muutu kunagi igavaks + Midsomeri Mõrvad koos Hercule Poirot´ga, mida on lihtsalt liiga palju elu jooksul nähtud, aga mõni kiiks peab ka olema...
    Sarnastest saadetest on minu silmis ainuke vaadatav just Kuldvillak. Kiire tempoga, palju küsimusi - palju vastuseid. Vaatasin ka Mis? Kus? Millal? viimast osa aga just see üleliigne "möla" ei kutsu vaatama. Sama probleem on ka sarnaste saadetega nagu Saada sõber Euroopasse, Tv3 Eesti mäng?, Kodumäng jne. Aga eks need ole rohkem show-le ka suunatud.

    Suvel tuli ETV pealt "Eesti Mäng", too oli ka hea!

    #2
    Kuldvillak on ikka üle kõige. Reede õhtu ei ole aga alati kõige sobivaim aeg vaatamiseks. Mis?Kus?Millal? point peaks(?) olema vist eelkõige see, et vaatamängulisuse ja sisu annab saatele eelkõige mängijate omavaheline arutelu, mis viisil nad vastuseni jõuavad. Sest küsimusi on vähe ja kodus n.ö. kaasa mängimiseks pole see kindlasti sobiv saade. Eesti versiooni olen suht vähe vaadanud, aga minu arust on seda minu kirjeldatud "pointi" seal liiga vähe. Sellepärast pole ka rohkem vaadanud - igav lihtsalt.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      #3
      Saan siin sobivalt enda rumalat küsimust haipida. Pagan, kas keegi tõesti ei tea, kes on saate Mis?Kus?Millal? kaadritagune hääl? Uuriv ajakirjandus ehk aitab...

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Saan siin sobivalt enda rumalat küsimust haipida. Pagan, kas keegi tõesti ei tea, kes on saate Mis?Kus?Millal? kaadritagune hääl? Uuriv ajakirjandus ehk aitab...
        Kusagilt mäletan, et Antti Oolo, aga pead ei julge anda.

        Kommentaar


          #5

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
            Kuldvillak on ikka üle kõige. Reede õhtu ei ole aga alati kõige sobivaim aeg vaatamiseks. Mis?Kus?Millal? point peaks(?) olema vist eelkõige see, et vaatamängulisuse ja sisu annab saatele eelkõige mängijate omavaheline arutelu, mis viisil nad vastuseni jõuavad. Sest küsimusi on vähe ja kodus n.ö. kaasa mängimiseks pole see kindlasti sobiv saade. Eesti versiooni olen suht vähe vaadanud, aga minu arust on seda minu kirjeldatud "pointi" seal liiga vähe. Sellepärast pole ka rohkem vaadanud - igav lihtsalt.
            Minuga on täpselt vastupidi. Mis?Kus?Millal? puhul meeldib just see, et huvitav on jälgida võistlejate loogilist arutluskäiku ja ise kaasa mängida. Samal põhjusel meeldivad ka sarnased raadiosaated Mnemoturniir ja Tarkade Klubi. Sellega olen eelkirjutajatega nõus, et küsimusi võiks muu tilulilu arvelt rohkem olla. Ja laupäevases finaalis olid osad küsimused ikka lubamatult lihtsad.
            Kuldvillak eriti ei istu. Kui mingit teemat vähegi jagad on viiest esimesed kolm või neli ainult nupulevajutamise kiiruse küsimus aga kui teemaks on Ravimtaimed vms, siis on lihtsalt igav. Ei teki sellist emotsiooni, et kurat, see oli lahe küss või huvitav fakt - va. see otsustav lõpuküsimus vahest.

            Kommentaar


              #7
              007 tõstatas rumalates küsimustes tegelikult huvitava teema, kui ta tõi välja asjaolu, et suurriikide meediamaastik on suurem ja erinevaid nišše rohkem. Aga mis võimalused meil siin eestis üldse on teiste (suur)riikide telekanaleid jälgida. Isiklikult jälgin palju saksa kanaleid ja mõneti ka vene kanaleid. Venega on lihtne - kaabel tv. Saksa kanaleid tuleb starmaniga kõigest kolm. Aga vanemate juures tuleb sateliidi pealt 40+ ja tasuta, nii et teoreetilised võimalused on olemas. Aga kas eestis on saab kuidagi vaadata näiteks BBC põhikanaleid või on see võimatu? Rootsi on minu teada oma kanalite edastamise välismaale ära lõpetanud (kunagi tulid nad ka sateliidi pealt kõik ilusti kätte) või on mingeid variante? Taani? Norra?
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #8
                Kuldvillak on Eesti telemaastikul üks saateid mis võiks kesta ja kesta. Kahjuks on saate eetriaeg tõesti rumalal ajal, reede õhtu kell 8 tegelevad juba paljud nädalavahetuse vastu võtmisega, sõidavad autoroolis või on millegi muuga hõivatud. Mina näen ehk korra kuus seda saadet.
                Neid Eesti kuulsustega telesaateid tuleb ekraanile sama tihedalt, kui Kremlist halenaljakaid süüdistusi. " Laula mu laulu " oli kindlasti päris huvitav vaatamine muusikasõbrale.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  #9
                  Kui mul veel kunagi telekanalid olid, siis nägi minu telerivaatamine välja umbes selline:
                  18 jõuan koju ja avan A-Rühma. Kui seda pole, siis ei ava telekat.
                  18.30 vaatan Simpsonid TV6-st. Kui juhuslikult eelmisel õhtul vaatamata jäi.
                  19.00-19.05 klõpsin sihitult ringi. Kunagi satun Tuvikeste peale @K12.
                  Kui 20.00 algab Foorum või see teine samasugune saade ETV-st, siis lükkan teleka käima. Kui teema on igav, siis jälle kinni.
                  20.30 vaatan Simpsoneid.

                  Lisaks ebakorrapäraselt Pealtnägija, Ringvaade. Rohkemat nagu väga vajadust pole.

                  Ja siis on muidugi "t*ra, minge vitt*"-kategooria:
                  - Selgeltnägijate tuleproovid igat sorti.
                  - Tantsud tähtedega ja muud säärased.
                  - Kälimehed ja muud säärased.
                  - Näe, uudis, Tallinnas oli plekimõlkimine ja säärased.

                  Ja minu "lemmiksaade" läbi aegade: Omakohus, fakkjee.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Kahjuks on saate eetriaeg tõesti rumalal ajal, reede õhtu kell 8
                    Järelvaatamine on ju ometi välja mõeldud, ma olen kuulnud.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Järelvaatamine on ju ometi välja mõeldud, ma olen kuulnud.
                      Kanal2 saated tulevad järelvaatamisse ilge hilinemisega (mingi 2 nädalat äkki). Või ma ei tea, äkki on see aeg nüüd lühem, aga vanasti oli küll 2 nädalat.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kanal2 saated tulevad järelvaatamisse ilge hilinemisega (mingi 2 nädalat äkki). Või ma ei tea, äkki on see aeg nüüd lühem, aga vanasti oli küll 2 nädalat.
                        Ammused ajad. Kanal 2 saated on sisuliselt kohe üleval. Hiljemalt järgmine päev kindlasti, aga tavaliselt juba paar tundi pärast eetris olekut.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kanal2 saated tulevad järelvaatamisse ilge hilinemisega (mingi 2 nädalat äkki). Või ma ei tea, äkki on see aeg nüüd lühem, aga vanasti oli küll 2 nädalat.
                          kui ma nüüd ei eksi, siis "Mis? Kus? Millal?" on olnud netis olemas järgmisel päeval. (võib-olla ka kahe päeva jooksul)

                          üldiselt olen M007 paadis. kommerts TV on suunatud umbeestlastele. kel vähegi keeled suus leiab suurema turuga telemaastikult huvitavamaid saateid/seriaale või samade saadete paremaid versioone. internet ftw!

                          "Laula mu laulu" ja hea huvitav saade? lol. vaatasin tuttava pärast esimese osa* ära ja see oli cringeworthy shit ju. keegi võiks teha tumblri nendest autismi** nägudest, mis nad seal laua taga teevad laulude ajal. (inimesed istuvad laua taga kontserti kuulates ... wtf formaat?). aga nagu ma aru saan, siis Genka omab ja see on lahe. räpparitele vaatavad muusikaringkonnad tavaliselt ülevalt alla ja siin tõmbab räppar lauljatele mütsi pähe. sellepärast leidsin isegi tee "Kuula mu laulu" Genka osani ja algus oli isegi paljulubav, kuid jäi ajanappuses pooleli.

                          * - eeldan, et esimene osa oli kramplikum kui järgnevad. siis alles saadi kokku ja olid piinlikud vestlused, kus räägiti ainult selleks, et oleks millegagi saadet täita.
                          ** - vabandan, kui alavääristan selle võrdlusega haigust põdevaid inimesi.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            kui ma nüüd ei eksi, siis "Mis? Kus? Millal?" on olnud netis olemas järgmisel päeval. (võib-olla ka kahe päeva jooksul)

                            üldiselt olen M007 paadis. kommerts TV on suunatud umbeestlastele. kel vähegi keeled suus leiab suurema turuga telemaastikult huvitavamaid saateid/seriaale või samade saadete paremaid versioone. internet ftw!

                            "Laula mu laulu" ja hea huvitav saade? lol. vaatasin tuttava pärast esimese osa* ära ja see oli cringeworthy shit ju. keegi võiks teha tumblri nendest autismi** nägudest, mis nad seal laua taga teevad laulude ajal. (inimesed istuvad laua taga kontserti kuulates ... wtf formaat?). aga nagu ma aru saan, siis Genka omab ja see on lahe. räpparitele vaatavad muusikaringkonnad tavaliselt ülevalt alla ja siin tõmbab räppar lauljatele mütsi pähe. sellepärast leidsin isegi tee "Kuula mu laulu" Genka osani ja algus oli isegi paljulubav, kuid jäi ajanappuses pooleli.

                            * - eeldan, et esimene osa oli kramplikum kui järgnevad. siis alles saadi kokku ja olid piinlikud vestlused, kus räägiti ainult selleks, et oleks millegagi saadet täita.
                            ** - vabandan, kui alavääristan selle võrdlusega haigust põdevaid inimesi.
                            Teil digipakkuja ei anna järelvaatamise võimalust?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              Kas selle jaoks mitte ei pea salvestamise võimalust olema? Sel juhul tuleb jälle meeles pidada et tahad järele vaadata ja siis kindlasti unustad salvestama panna.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X