320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Jah, ma saangi sinu seisukohast aru. Minu jaoks pole see õige seisukoht, kuna sa ei ürita näiliselt isegi aru saada, kuidas võib teine inimene või siis antud hetkel lugu tegev ajakirjanik asjast lähtuda, vaid võtad enda mingi omaaegse sita kogemuse ja taandad selle eelpool Kaljulaidi mainitud "klikk ja kollane"-tasandil üldistuseni.
    meil ei ole erilist diskussiooni kohta kui sa iga olukorra taandad sellele, et ma butthurt. kellele sa seda esitad koguaeg? ole nüüd üle sellest. see on ka sinu seisukoht, et ma ei oska näiliselt aru saada. täpselt sama võin sinu kohta öelda, et sa ei oska aru saada kuna oled x ja y ja z. kõva taset hoiaksime siis.

    Kommentaar


      Vägivalda mainiti juba möödunud aasta maikuus EE artiklis ning nagu sellest saatelõigust aru sain, siis kriminaalmenetlus Tõnise vastu pandi töösse suvel, aga õnneks on ajakirjandus senimaani kajastanud vaid Kelly tegevusi võistlusel või vähemalt pole ma märganud, et vägivallateema oleks kuskil olnud. Ok, see seltsingu värk oli, aga see veits teine teema.
      Täiesti nõus, et musta pesu ei tasu pesta avalikult ning asi oleks võinudki ajakirjandusse jõuda pärast politseiuurimise lõppu ning kohtuotsuseid.
      Seetõttu ming häiribki praegu proua Talvingu tegevus, kes ise avaldas soovi see asi eetrisse paisata, mistõttu on sellel mingi minu jaoks mõistetamatu kampaania maik küljes ja jääbki kohati mulje, et küsimus on vaid rahas ja avalikus ärapanemises.
      Kusjuures ei kaitse absoluutselt Tõnist, sest see video tema suhtlemisest tütrega oli ikka suht retarded, aga krt võtaks, minu hinnangul tuleks need asjad neil ilma ajakirjanduse vahelesegamiseta ära klaarida.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Vägivalda mainiti juba möödunud aasta maikuus EE artiklis ning nagu sellest saatelõigust aru sain, siis kriminaalmenetlus Tõnise vastu pandi töösse suvel, aga õnneks on ajakirjandus senimaani kajastanud vaid Kelly tegevusi võistlusel või vähemalt pole ma märganud, et vägivallateema oleks kuskil olnud. Ok, see seltsingu värk oli, aga see veits teine teema.
        Täiesti nõus, et musta pesu ei tasu pesta avalikult ning asi oleks võinudki ajakirjandusse jõuda pärast politseiuurimise lõppu ning kohtuotsuseid.
        Seetõttu ming häiribki praegu proua Talvingu tegevus, kes ise avaldas soovi see asi eetrisse paisata, mistõttu on sellel mingi minu jaoks mõistetamatu kampaania maik küljes ja jääbki kohati mulje, et küsimus on vaid rahas ja avalikus ärapanemises.
        Kusjuures ei kaitse absoluutselt Tõnist, sest see video tema suhtlemisest tütrega oli ikka suht retarded, aga krt võtaks, minu hinnangul tuleks need asjad neil ilma ajakirjanduse vahelesegamiseta ära klaarida.
        Sildarul ei olnud vajadust valele naisele sarvi teha. Nüüd nopib lihtsalt oma teo vilju.
        Kaala, olgu see sulle õppetunniks
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Sildarul ei olnud vajadust valele naisele sarvi teha. Nüüd nopib lihtsalt oma teo vilju.
          Kaala, olgu see sulle õppetunniks
          Ehk siis Tõnis oli see, kes pettis?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ehk siis Tõnis oli see, kes pettis?
            Nii ma sain Pealtnägija loost aru.
            Ei mäleta, kuidas sõna-sõnalt Sildaru ütles, aga umbes oli see nii- see mis praegu toimub on petetud naise kättemaks.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Sildarul ei olnud vajadust valele naisele sarvi teha. Nüüd nopib lihtsalt oma teo vilju.
              Kaala, olgu see sulle õppetunniks
              Peta, aga ära jää vahele. Vöta, aga pane tagasi

              Aga kust selle petmise osa sealt välja lugesid, nagu ei meenu
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Ma ei ole veel päris täpselt aru saanud, mille pealt isa plönni saada tahab? Oma last treenid/õpetad ikka ainult oma lapse hüvanguks, mitte neljandaks pensionisambaks mu arust.
                Nagu aru sain siis palka ta treeneritöö eest sai, seega juriidiliselt nagu jah suurt öigust pole. Samas kui see oli neil kui ühine pereprojekt vms, siis ega keegi teine siin öiglast varianti ei leia kui peale nende endi, vöiksid ise omakeskis kokkuleppele jöuda, mitte avalikult üksteist süüdistada.

                Ja noh kui küsida, et kas ilma Töniseta oleks Kelly need tulemused saavutanud, siis vaevalt. Kelly intervjuus aga ütles, et ta oli edukas kuna talle lihtsalt meeldib see ala niiväga. Ei ühtegi head söna isast treeneri kohta. Ennast ületähtsustades ja treeneri panust kogu selle tiineka perioodi vältel tähtsusetuks pidades jääb küll mulje, et suuremat pilti ta ikka ei adu.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Sildarul ei olnud vajadust valele naisele sarvi teha. Nüüd nopib lihtsalt oma teo vilju.
                  Kaala, olgu see sulle õppetunniks
                  Algselt postitas kaala Vaata postitust

                  Aga kust selle petmise osa sealt välja lugesid, nagu ei meenu
                  Jep, tuttav ütles, et on näinud Tõnist mingi prouaga käsikäes ringi jalutamas. Oletatavasti siis Tartus, sest seal mu tuttav elab.

                  Loll Tõnis, sebinud siis mingit miisut kuskil Prantsusmaal või Uus-Meremaal
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    No siit pildilt on näha, et tegu ei ole just pehme kiisukesega. Põlastav pilk, kriipsuks tõmbunud huuled, millest paistab ka vaevumärgatav grimass, mida mõni peab ekslikult naeratuseks. Ei, see on naine, keda on petetetud ning kelle välimusele on vihkamist täis päevad ja ööd oma julma pitseri vajutanud. Naiselikku ilu ei lisa ka retrostiilis prominendiprillid, millesarnaseid oleme tavaliselt näinud meestel, kelle puhul ei oska öelda, mis neis täpselt valesti on, aga tihtipeale on tegu olnud sarimõrvari, lihtsalt ilase perverdiga või Enn Eesmaaga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      No siit pildilt on näha, et tegu ei ole just pehme kiisukesega. Põlastav pilk, kriipsuks tõmbunud huuled, millest paistab ka vaevumärgatav grimass, mida mõni peab ekslikult naeratuseks. Ei, see on naine, keda on petetetud ning kelle välimusele on vihkamist täis päevad ja ööd oma julma pitseri vajutanud. Naiselikku ilu ei lisa ka retrostiilis prominendiprillid, millesarnaseid oleme tavaliselt näinud meestel, kelle puhul ei oska öelda, mis neis täpselt valesti on, aga tihtipeale on tegu olnud sarimõrvari või lihtsalt ilase perverdiga.

                      Kirjedus on muidugi üsna täpne. Aga teinekord soovitan seda üldse mitte teha, sest noh, piirissaar on juba valvel

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Naiselikku ilu ei lisa ka retrostiilis prominendiprillid, millesarnaseid oleme tavaliselt näinud meestel, kelle puhul ei oska öelda, mis neis täpselt valesti on, aga tihtipeale on tegu olnud sarimõrvari või lihtsalt ilase perverdiga.
                        Miks sa Enn Eesmaale nüüd niimoodi kohe pead liiga tegema?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas szandor Vaata postitust
                          Miks sa Enn Eesmaale nüüd niimoodi kohe pead liiga tegema?
                          pädev tähelepanek, muutsin originaalpostitust

                          Kommentaar


                            rahabossi elduril olid ka vist samad prillid

                            Kommentaar


                              Kui nüüd võrrelda laskesuusa ja tavalise suusa MM ülekandeid ,siis Kanal 2 kinnitab oma saastatelevisiooni liidrikohta võimsalt . Tubli töö ! Lisaks on seal vist kurt helimees ,sest ülekande ja reklaamide helinivoo vahe on märkimisväärne

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                                Kui nüüd võrrelda laskesuusa ja tavalise suusa MM ülekandeid ,siis Kanal 2 kinnitab oma saastatelevisiooni liidrikohta võimsalt . Tubli töö ! Lisaks on seal vist kurt helimees ,sest ülekande ja reklaamide helinivoo vahe on märkimisväärne
                                Jah, paljas mõtegi sellest, et Tokyo õigused on nende käes, ajab südame pahaks. Eurosport Player vast siiski päästab.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X