320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Mida asja, mees? Olles üle keskmise rannamaja fänn pean ütlema, et kõiki raju reedesid kokku pannes see oli küll üks kõige vähem valusam vaatepilt.

    Aa ja palju Dorelile maksti, et lauda läheks?
    Valus seetõttu, et miks see tüüp üldse saatesse võeti? See on eetiliselt täiesti vale käik.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Valus seetõttu, et miks see tüüp üldse saatesse võeti? See on eetiliselt täiesti vale käik.
      aa selles võtmes mõtlesid. seda küll jah.

      Kommentaar


        Wtf, ma üldiselt vaatan ka kõike rannamaja osasi ja värki aga selle viimase osa, kui see tüüp tuli bussi ja tuli välja tema töökoht, ma nagu panin kohe ära. Mis moodi inimene, kes õpib midagi sellist, suudab tööl käia sellises kohas????
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Wtf, ma üldiselt vaatan ka kõike rannamaja osasi ja värki aga selle viimase osa, kui see tüüp tuli bussi ja tuli välja tema töökoht, ma nagu panin kohe ära. Mis moodi inimene, kes õpib midagi sellist, suudab tööl käia sellises kohas????
          Kas on raske öelda mida ta õpib ning mis on tema töökoht?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Kas on raske öelda mida ta õpib ning mis on tema töökoht?
            spoilimine ju? inimesed lendavad kohe kraesse
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kas on raske öelda mida ta õpib ning mis on tema töökoht?
              Õpib loomaarstiks, aga töötab rakvere lihakombinaadis, kus tapab loomi.

              Kommentaar


                Asi pole tema ametis, vaid selles, et sotsiaalselt väga akward noormees pannakse sellisesse saatesse. Varasemad on sellised lahedad "jou, ma nussin kõigiga, kes liiguvad", aga see noormees tundus selline vaikne jorss olnud, kes on eluaeg pigem laudas elanud ja suurloomi ravinud, et neid siis ära tappa. Või midagi. Väga cringe oli see kõik.

                P.S. Ada on päris suureks läinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Asi pole tema ametis, vaid selles, et sotsiaalselt väga akward noormees pannakse sellisesse saatesse. Varasemad on sellised lahedad "jou, ma nussin kõigiga, kes liiguvad", aga see noormees tundus selline vaikne jorss olnud, kes on eluaeg pigem laudas elanud ja suurloomi ravinud, et neid siis ära tappa. Või midagi. Väga cringe oli see kõik.

                  P.S. Ada on päris suureks läinud.
                  Asi ei olegi ametis absoluutselt lihtsalt see kooslus Loomaarst-Lihunik oli kummaline. Antud noormehe puhul tundub on arusaada, et ta on täiesti antisotsiaalne ja tema nüüd kuskilt klubist tõele näkku vaadates naist ei leia. Mul isiklikult hakkas natukene kahju, et saate tegijad vaatavuse pärast selliseid inimesi ära kasutavad.Kui see vend ise vaatab seda saadet järele ja näeb kuidas peomiisud ta kohta ütlevad jube ja ta välimust ja olekut kritiseeritakse, siis ta niigi väike enesekindlus naistega on järgmiseks 10 aastaks totaalselt hävitatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    P.S. Ada on päris suureks läinud.
                    Tõsielusaatest "Rannamaja" tuule tiibadesse saanud Ada on osaline järgmises saates, mis sedapuhku kannab nime "Rannamaja: Raju reede". Ada on varemgi avameelselt tunnistanud, et on kaalus juurde võtnud, kuid nüüd on tal kops üle maksa läinud.

                    Enamus, kes midagi ütlevad, on tüdrukud ja kutid, kel endal on nägu kirvega voolitud

                    päris enesekindel lause..talle üldse ei sobi see influentseri juutuuberi vms värk, suht cringe

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Asi pole tema ametis, vaid selles, et sotsiaalselt väga akward noormees pannakse sellisesse saatesse. Varasemad on sellised lahedad "jou, ma nussin kõigiga, kes liiguvad", aga see noormees tundus selline vaikne jorss olnud, kes on eluaeg pigem laudas elanud ja suurloomi ravinud, et neid siis ära tappa. Või midagi. Väga cringe oli see kõik.

                      P.S. Ada on päris suureks läinud.
                      Ma vaatasin siinsete kommentaaride tõttu selle osa ära ja tekib tõesti küsimus, et mis seisundis tehti otsus ta saatesse kutsuda või kes seda tegi. Müstika.

                      Ok, ma saan aru, et Ada Nelke ja Viktoria "seksuaalakt on miski asi paberil" Martinson on lihtsalt lollid, aga selles osas on nad minu nägemusel siiski piisavalt targad, et aru saada keda on mõtet klubis paari panna või keda mitte.

                      Paistab, et sinna jaubrasse saatesse lihtsalt ei tahagi keegi enam minna. Võimalik, et tulemas veel võtted Triinu Baaris, kus pruuti otsitakse Audi-Vallole Litsmetsast, kes Vana-Antsla Põllutöökoolist (ok, see kool pole enam selle nimega, aga sisu sama) saadud agronoomi haridusega
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        No see rähn ütles ju, et tal benefittidega naisi jagub, nii et pole hullu.

                        Kommentaar


                          Tüüp oleks jumala okei, kui ta pessu ja juuksurisse saata, löhnad peale ja normaalsed riided selga, paar normaalset lauset ja vana rebiks rahulikult omale tsikke kuskil levelis, aga ei on vaja röhutada et tüüp teenib elatist tapamajas ja mingid karvad kuskil kaelal. Alatu naeruvääristamise vöte millega klikke teenida mis ületas piiri, muud midagi

                          e: Ada on koguaeg paks olnud. Aga samas arusaadav, kui poole väiksema büstiga langeks 95% tähelepanust. Kui ta peaks veel rasedaks jääma, siis on Kristiina Pärtelpoeg2
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Tüüp oleks jumala okei, kui ta pessu ja juuksurisse saata, löhnad peale ja normaalsed riided selga, paar normaalset lauset ja vana rebiks rahulikult omale tsikke kuskil levelis, aga ei on vaja röhutada et tüüp teenib elatist tapamajas ja mingid karvad kuskil kaelal. Alatu naeruvääristamise vöte millega klikke teenida mis ületas piiri, muud midagi
                            +1

                            Väga kehvad wingmanid tõesti.
                            Nädala/kahega ehitaks ta kenasti üles, nii vaimselt kui füüsiliselt - paraku pole see selle saate formaat.

                            Kommentaar


                              Appi tõttab Debonair Duo: Pints ja Kaala!

                              Panevad kuti riidesse, õpetavad käituma. Kaala teeb selgeks MGTOW-de kõnepruugi ja maailmavaated, Pints harjutab sotsiaalselt tundlikematel teemadel filosofeerima.

                              Naised, hoidke alt! Märjad tutid ja kikkis nibud on garanteeritud!

                              Kahe nädalaga keppi või raha tagasi garantii!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                Appi tõttab Debonair Duo: Pints ja Kaala!

                                Panevad kuti riidesse, õpetavad käituma. Kaala teeb selgeks MGTOW-de kõnepruugi ja maailmavaated, Pints harjutab sotsiaalselt tundlikematel teemadel filosofeerima.

                                Naised, hoidke alt! Märjad tutid ja kikkis nibud on garanteeritud!

                                Kahe nädalaga keppi või raha tagasi garantii!
                                Võttis muigama küll
                                Well played, well played indeed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X