320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Kahjuks mitte Rannamajast vaid hoopis Lennujuhtidest
    Jep. Naljakas, et sa seda mainid. Nägin seda Adat täna vabakal. Sellist rähmakat pole ammu nähtud. Ehe näide, kuidas meik teeb asjad 100x ilusamaks. Viimati oli selline rähmakas saadaval pühapäeval Arnellis.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Jep. Naljakas, et sa seda mainid. Nägin seda Adat täna vabakal. Sellist rähmakat pole ammu nähtud. Ehe näide, kuidas meik teeb asjad 100x ilusamaks. Viimati oli selline rähmakas saadaval pühapäeval Arnellis.

      seal saates juba olid mingid kaadrid ilma meigita

      Kommentaar


        Vaevusin järelvaatama Kanal 2 pealt seda "Suunamudijate meistriklassi", et äkki saab cringe momente või miskit, lõpptulemuseks katkematu sisuturundus.

        Kommentaar


          Kas kuskilt tuli kaebus, et "It's always sunny in philadelphiat" ei näidata enam kell 19.00 (TV6)?

          Kommentaar


            Rannamaja booring. Uudu ei saanudki keppi

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Rannamaja booring. Uudu ei saanudki keppi
              Keegi üldse peale Kerli ja Suur-Kristo sai lõpuks?

              Kommentaar


                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                Kas kuskilt tuli kaebus, et "It's always sunny in philadelphiat" ei näidata enam kell 19.00 (TV6)?
                Ma olin vähe üllatunud, et üldse julgeti esialgu kella 7sesse blokki panna see. Kuskile multikate vahele lastele päris karm vaatamine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Ma olin vähe üllatunud, et üldse julgeti esialgu kella 7sesse blokki panna see. Kuskile multikate vahele lastele päris karm vaatamine.
                  Seda It's always... sarja olen vist ainult 2 osa kunagi ammu näinud aga Perepea on ilmselt tuhandega üle ropuma sisu poolest, nii et "laste kellaajas" ei tohiks asi olla. Ju?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                    Seda It's always... sarja olen vist ainult 2 osa kunagi ammu näinud aga Perepea on ilmselt tuhandega üle ropuma sisu poolest, nii et "laste kellaajas" ei tohiks asi olla. Ju?
                    Ma pole family guyd niiväga palju vaatand ka, aga mõrtsukaplaanidega omaette rääkiv beebi animafilmis tundub kuidagi nunnu ikkagi ja teisest liigast kui pärisinimestega sari, kus põhiteemad alkoholism, lapsepilastamine, liiminuusutamine jne.

                    E: tulin kirjaviga parandama, aga sain aru, et mu postitused tulid natuke mcnamaramaramarama moodi välja. IASIP on mu top3 lemmik komöödia läbi aegade, aga kui ma 9-aastasena oleks seda näinud looney toonesi koiotti alasiga pähe saamise ja simpsonite vahel, siis oleks kohkumusest emale väga palju veidraid küsimusi esitanud küll.

                    Kommentaar


                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        https://www.facebook.com/groups/cast...2160299143573/ Ajame kamba kokku ja osalema?

                        Susanna Smanjov
                        Yesterday at 1:55 PM
                        Tere! Olen transnaine kes teeb omal käel põnevus fantaasia seriaali. Transnaisest vampiiritar, kes aitab kuritegeliku maailmaga võidelda. Otsin kiirelt rahvamassi klipi jaoks pidutsevaid inimesi, Kui saan kokku inimesi. Sain kokkuleppele et saab filmida 3 november kella 19:00 Ja oleks vaja kiirelt ka mees kurjategijat, kes natuke taluks võitlussteene,. Tasu pole võimalik, kuna enda eriprojekt, ehk tuleb sellest kunagi midagi suurt. Aga on ehk huvitav kogemus. Kiire ka sellga ka kuna see baar kolib mujale, aga vaja klippi. teha seal. muidugi Tallinnas. Teeme nii et igaüks ise kirjutab mulle isiklikult. Niipalju videost, et see pole originaal, filmisin videot omakorda veel telefoniga, selleks puhuks, muidu arvatakse et teengi nii halvasti.Asukohta ei avalda siin, kuna müne jaoks võib see olla häiriv.

                        Kommentaar


                          Värk ja Lulla on Taevalvurite saates TOP6-s juba.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            kes see Värk on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              kes see Värk on?

                              jalgpallurist müügiesindaja vist
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                foorumis ka kuulus või miks meist keegi teda teadma peaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X