320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ringvaade on ka suht piinlik saade. Samas sügav kummardus neile, kes igapäevaselt jebivad, et Terevisiooni ja Ringvaatesse külalisi kutsuda ja skripte kirjutada.
    See Heleri All vms on nii entukalt nummi, et ainult tema pärast kaitseb Ringvaadet!

    Kommentaar


      Noh, Ringvaate pärast ju maadelnud kaks teist kanalit ning ainult Piret Laos suudab pakkuda konkurentsi.

      Kommentaar


        No mv. Ringvaade nüüd küll mingit moodi piinlik saade ei saa olla.

        Kommentaar


          Ringvaade jumala okei saade. Marko koguaeg näitab mingit huvitavat toiduteemat, ok külalised sageli jne. Kui neid poliitikuid sinna ei toodaks, siis oleks super.

          Kommentaar


            Täna saates olnud Airi Vipikumarmidaiganes ei tohiks ilma ette hoiatamata lähiplaanis küll näidata .

            Kommentaar


              Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
              Täna saates olnud Airi Vipikumarmidaiganes ei tohiks ilma ette hoiatamata lähiplaanis küll näidata .
              Mingi paks tegi alasti kunsti jälle?
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                Miks?
                Ma ei tea tegelikult täpselt. Ma olen seda suht vähe vaadanud ja alati on see tekitanud piinlikkusele sarnast kõhedusetunnet. Õnneks ei pea vaatama seda, mis ei meeldi. Seega pole suurt probleemi.

                Ja kui rääkida sellest, et reklaamivaba maksumaksjarahast toituv kanal ronib meelelahutusse, siis olen selle küsimuse vallas Mõnuga ühes paadis pigem. Ja ma võin siinkohal eksida, aga mulle tundub, et Terevisiooni ja Ringvaade on suhteliselt resurssisöövad projektid (nii rahaliselt kui ka effortiliselt).
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Et siis ETV ülesanne peaks olema 2100 Ak ja riigikogu istungite ülekandmine? Miks ERR meelelehutust teha ei tohi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Et siis ETV ülesanne peaks olema 2100 Ak ja riigikogu istungite ülekandmine? Miks ERR meelelehutust teha ei tohi?
                    Ma ei viitsi sel teemal vaielda. Sest see pole must-valge ja mul pole 100% õigus.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Meediaettevõtete Liit esitab esmaspäeval kaebuse Euroopa Komisjonile, sest näeb Eesti meediamaastikul ebatervet konkurentsi läbi riigieelarve rahastatud ERRi.


                      meediaettevõtete liidu meelest on liigne isegi avalik-õiguslik online-uudis
                      P.S kuna see purtsatus oli parasjagu absurdne ja läks massidele sama vähe peale kui mõte superliigast, siis pool a-t hiljem sellest ei räägita

                      (veidi meenutab veerandsajandi taguseid sotsiaal-darvinistliku koolkonna tõsimeelseid mõtteid ETV likvideerida)

                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      kui Briti valitsus paneks püsti oma rahade ja kelladega jalkaklubi
                      seevastu avalik-õigusliku tele-raadiokontserni on paljud riigid püsti pannud

                      keelaku või mitte, sisulist vahet ju pole,
                      ERRi uudisnupud on niikuinii enamasti oma mingi raadiouudise ümberkirjutus


                      P.P.S kuna helifail on niikuinii juures, piisakski ka paarilauselisest kokkuvõttest,

                      (jutuksolnud soomlased ongi uudise India koroonaolukorrast nüüd lihtsalt 15 slaidi jaganud, igal lause-paar seletavat teksti)

                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      ma pole uudisteportaalide video- ja audionuppude fänn
                      ma ka ei ole, aga kui avalik õiguslik Soomes enam teisiti ei tohi, siis lasku käia
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                        https://www.delfi.ee/artikkel/909698...et-konkurentsi

                        meediaettevõtete liidu meelest on liigne isegi avalik-õiguslik online-uudis
                        P.S kuna see purtsatus oli parasjagu absurdne ja läks massidele sama vähe peale kui mõte superliigast, siis pool a-t hiljem sellest ei räägita

                        (veidi meenutab veerandsajandi taguseid sotsiaal-darvinistliku koolkonna tõsimeelseid mõtteid ETV likvideerida)
                        https://www.delfi.ee/artikkel/923088...ust-internetis Noh, Soomes tekkis sellest jama. Et kohus pidas Euroopas sellist käitumist ebaõiglaseks.

                        Ehk siis sisuliselt, et kui Briti valitsus paneks püsti oma rahade ja kelladega jalkaklubi, mis saab raha turusituatsioonist sõltumatu(ma)lt, siis kas see oleks okei?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          https://www.delfi.ee/artikkel/923088...ust-internetis Noh, Soomes tekkis sellest jama. Et kohus pidas Euroopas sellist käitumist ebaõiglaseks.

                          Ehk siis sisuliselt, et kui Briti valitsus paneks püsti oma rahade ja kelladega jalkaklubi, mis saab raha turusituatsioonist sõltumatu(ma)lt, siis kas see oleks okei?
                          Noh, samamoodi mäletan, et kui kunagi Unzip ütles, et "spordi riiklik toetamine on totalitaarse riigi tunnus", siis küll kisati omajagu, et lolli juttu ajab. Miks siis mitte üks riiklik jalkaklubi ka juba kui kaklusklubi mitukümmend kilo saab.

                          Kommentaar


                            Närvi ajab. Err on ainuke normaalne koht kus uudiseid lugeda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                              P.P.S kuna helifail on niikuinii juures, piisakski ka paarilauselisest kokkuvõttest,

                              (jutuksolnud soomlased ongi uudise India koroonaolukorrast nüüd lihtsalt 15 slaidi jaganud, igal lause-paar seletavat teksti)
                              ma pole uudisteportaalide video- ja audionuppude fänn. enamasti ei ole võimalik või viitsimist neid läbi kuulata-vaadata. lugeda saab igal pool, teisi häirimata, ja poindini jõuab kiiremini. pilt ja heli on pigem lisaboonus neile, keda rohkem huvitab. kui teksti juurde pole trükitud, siis on "artikkel" lihtsalt laisk klikisööt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                ma pole uudisteportaalide video- ja audionuppude fänn. enamasti ei ole võimalik või viitsimist neid läbi kuulata-vaadata. lugeda saab igal pool, teisi häirimata, ja poindini jõuab kiiremini. pilt ja heli on pigem lisaboonus neile, keda rohkem huvitab. kui teksti juurde pole trükitud, siis on "artikkel" lihtsalt laisk klikisööt.
                                + 1
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X