320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin ta on, "Õiglased". "Eesti lugude" formaat paneb omad piirid, aga meisterlik ikka.

    Kommentaar


      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      Siin ta on, "Õiglased". "Eesti lugude" formaat paneb omad piirid, aga meisterlik ikka.
      Õiglus kahes on stseen, kus Ahto teeskleb plahvatanud autos surma. Tegelikult on autos tema sõber. Seepeale teeb Õhtuleht esikaane, et Ahto suri plahvatuses. Aga surnuks peetud Ahto hakkab maffiat kiusama. Seepeale tuleb maffiamees toimetusse ja hakkab avaldajat âhvardama. Tuleb kähmlus, mille peale haarab ajakirjanik miniguni ja ütleb, et see on allikakaitse, raisk.
      Jah, ma olen peaaegu stsenarist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Õiglus kahes on stseen, kus Ahto teeskleb plahvatanud autos surma. Tegelikult on autos tema sõber. Seepeale teeb Õhtuleht esikaane, et Ahto suri plahvatuses. Aga surnuks peetud Ahto hakkab maffiat kiusama. Seepeale tuleb maffiamees toimetusse ja hakkab avaldajat âhvardama. Tuleb kähmlus, mille peale haarab ajakirjanik miniguni ja ütleb, et see on allikakaitse, raisk.
        Jah, ma olen peaaegu stsenarist.
        Päriselt või lihtsalt õrritad?

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Päriselt või lihtsalt õrritad?
          Päriselt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Päriselt.
            Vinge värk, palju õnne aga ma ei hakka siin keerutama vaid küsin otse, mis tuhandete või isegi miljonite fännide päid vaevab. Kas tisse ka ikka näeb?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Õiglus 2
              Nooh, tglt veidi loodan, et selle lõiguga väline abi ka piirdub, muidu kaob miskine "hing" ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                Nooh, tglt veidi loodan, et selle lõiguga väline abi ka piirdub, muidu kaob miskine "hing" ära.
                Mis sul kappi ehitatud ajamasina vastu oleks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mis sul kappi ehitatud ajamasina vastu oleks?
                  Ära keeruta, vaid vasta minu poolt esitatud küsimusele.
                  Kas tisse ka näeb?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Ära keeruta, vaid vasta minu poolt esitatud küsimusele.
                    Kas tisse ka näeb?
                    Ma loodan küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma loodan küll.
                      Ära looda, kirjuta sisse.

                      Õiglus kahes on stseen, kus Ahto teeskleb plahvatanud autos surma. Tegelikult on autos tema sõber. Seepeale teeb Õhtuleht esikaane, et Ahto suri plahvatuses. Aga surnuks peetud Ahto hakkab maffiat kiusama. Seepeale tuleb maffiamees toimetusse ja hakkab avaldajat âhvardama. Tuleb kähmlus, mille peale haarab ajakirjanik miniguni ja ütleb, et see on allikakaitse, raisk. Taustal jooksmas KÜMME paljaste tissidega praktikanti, Saagim, Kork ja/või Märt Niidassoo.

                      Mõjuks ka audentsemalt kuidagi ja mitte nii punnitatult.
                      Pärast väidad, et stseenil oli sügavam sotsiaalne sõnum ja nopid erinevaid auhindu.

                      Kommentaar


                        Kui varem oli lootust, et võibolla ETV2 peal mõni paeluvam (eelkõige USA) hankeseriaal, siis nüüd neil ka mingi tüütum ajastudraama, lisaks veel seda, et ka "filmiklubi" eriti laisalt tehtud, kõik filmid juba varem lihtsalt ETV kanalite peal näidatud umbes mõnda aega tagasi, kõige kohutavam oli kaks järjestikust filmi kuninganna Elizabethist.

                        Kommentaar


                          ERR lasi täna vale Rakett69 osa eetrisse.

                          Edit! Lõpetati saade poole pealt ära. Koroonaviirus hakkas pähe?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Sanderisöögisaade massidesse

                            Kommentaar


                              Maskis laulja on ikka ulme sitt asi, mis siin maal tehtud. Potentsiaali asja hästi teha aga oleks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Maskis laulja on ikka ulme sitt asi, mis siin maal tehtud. Potentsiaali asja hästi teha aga oleks.
                                Ma olen väga väga kehv tv vaataja viimased paar aastat olnud ja vaatan üldjuhul kordustv mõndasid dokumentaale asju järgi, mida kiidetakse vms, aga hetkel kodusse sunnitult hakkasin vaatama. Minumeelest väga kihvt asi ning täitsa hästi tehtud. Hoopis midagi vingemat ja paremat kui ,,Sinu nägu kõlab tuttavalt hooaeg 831''.

                                Sai mõnusalt pead ragistada.

                                Ainukene, kelle ära arvasin oli Jonnipunn, kelle sai nii vihjete järgi kui ka hääle järgi suht kiiresti paika panna, et tegu Nele Liis Vaiksooga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X