320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Teil digipakkuja ei anna järelvaatamise võimalust?
    pole aimugi. no tv club.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #17
      Aa, üks nõme saade oli veel Kooride duell vms. Need topakad hakkasid saatesalvestamist minu akna all laupäeviti kell 930. Kus nad pidid siis mööda Faehlmanni kõndima telemaja poole, lauldes.

      Teine vinge saade oli see Aunaste juhitud tantsusaade. Perepidu vist. Niipalju, kui mina sattusin seda Delfi toimetuse lahtisest telekast nägema, siis oli see supervinge koreograafiaga komöödiasaade. Liigutused olid stiilis, et "purjus soomlane tantsib", "Eesti tantsulõvi maasimmanil" ja "Justin Bieber vist tegi nii". heliga ma seda saadet õnneks kunagi pole kuulnud.

      Kommentaar


        #18
        Aga üldiselt tundub, et Eesti telekanalid muutuvadki selliseks sopa ja sita kanaliteks. Väärtuslikumad asjad lähevad digipakettidesse ala Sony ja muud säärased. Sport läheb tasuliseks ja kõik vähegi "nišikad" samamoodi. Vabalevi kanalitele jääb selline kraam, millel on piisavalt palju vaeseid, kes ei suudaks muu eest maksta. Ehk asi muutub überkräpiks. Või, noh, on juba praegu.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          "Laula mu laulu" ja hea huvitav saade? lol. vaatasin tuttava pärast esimese osa* ära ja see oli cringeworthy shit ju. keegi võiks teha tumblri nendest autismi** nägudest, mis nad seal laua taga teevad laulude ajal. (inimesed istuvad laua taga kontserti kuulates ... wtf formaat?).
          selle saate "vaatamisel" töötab lihtne valem, laulude klipid YT'st (boonusena skip marju länik) ja saab umbes veerand tunniga järgmisel päeval või millal iganes sobival suvahetkel nähtud. kusjuures veel cringeworthym shit on see misiganes teise kanali pealt tulev "järelanalüüs", kus aetakse ikka täielikku faatsest suust välja. sattusin peale ükskord ja vaatasin suu ammuli, kuidas neiu Randpere üritas "nii ilus vä" stiilis oma emotsioone kirjeldada.

          aga üldiselt ongi muidugi täpselt nii nagu agent eespool ütles. kes oskab tänapäeval enamat tahta, see oskab ka vaadata foxi või discoveryt või internetti.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #20
            Selle saate puhul on kõik nihkes. Näiteks see, mis ajal on asi filmitud ja kuna eetrisse lastud. Südakevadel on vähe narr vaadata, kuidas jõulukaunistustega ehitud ruumis tüübid seaprae kõrvale üksteise laule laulavad. Oleks see novembris/detsembris tulnud, siis oleks vähemalt kontseptsioon mõistetav. Hetkel on aga kogu asi peale Genka suht meh.

            Kommentaar


              #21
              Asi taandub ikkagi vaadatavusele. Kommerts telekanalid saavad oma raha reklaamist, reklaamiraha annavad neile firmad vastavalt siis reitingutele ning suures osas on kõige olulisemad just reklaamijatele olulised sihtgrupid.
              Keskmiselt kõige parem tarbija on 40+ naisterahvas. Usun, et selles foorumis siin sellest sihtgrupist suhteliselt esindus puudub ning vaevalt leitakse ka konsensus, et mõni Eesti telekanal oleks hea seetõttu.
              Ainuke erand peaks olema siis ERRi kanalid, kes peaks midagi tootma igale sihtgrupile, kommertskanalid on läinud pigem seda teed, et need vähemolulised tarbijad on saadetud üldse neid lisakanaleid vaatama, nagu 6, 12 jne. Olen päris kindel, et kui nüüd korraldada siin foorumis küsitlus, siis tv6 vaadatavus on kindlasti suurem kui tv3 oma, samas kui reaalselt elanikkonna hulgas on see täiesti vastupidi.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Aga üldiselt tundub, et Eesti telekanalid muutuvadki selliseks sopa ja sita kanaliteks. Väärtuslikumad asjad lähevad digipakettidesse ala Sony ja muud säärased. Sport läheb tasuliseks ja kõik vähegi "nišikad" samamoodi. Vabalevi kanalitele jääb selline kraam, millel on piisavalt palju vaeseid, kes ei suudaks muu eest maksta. Ehk asi muutub überkräpiks. Või, noh, on juba praegu.
                Nii on. Kanal2 ja Tv3 on ikka kohutavalt alla käinud. Hommikust õhtuste uudisteni sisuliselt seebid ja peale seda pask nagu kaalust alla või kesiganes otsib meest/naist. Kvaliteetvaatamist leiab sealt vähe.

                Sisuliselt on minu telekavaatamine igapäevaselt sarnane Dannariga (vähemalt algus). Simpsonid kuue pealt, peale mida mis iganes komöödiasari parasjagu sealt tuleb (hetkel on how i met your mother, kuid suvel oli näiteks see lord of the ringsi tüübi komöödiasari, kus ta naabrikoera ette kujutab/näeb rääkiva, suitsetava, joova koerana. Sarja nimi hetkel ette ei tule), siis ETV uudisteni klõpsin ringi. Siis vutt, kui tuleb või mõni film. Siis 23:30 kanal12 ja Conan ja siis sisuliselt lights out.

                Ebaregulaarselt olen sattund vaatama Kahe ja poole mehe uusi osasi kanal2 pealt esmaspäevit ja Foxi pealt elavaid surnuid, kui uued osad on jooksnud. Sony Turbo pealt peaks täna Califonicationi kuuenda hooaja osad, mida mina pile veel näinud. Et täitsa kavas vaadata.

                Kaheraudset tahaks tihedamini näha aga selle eetriaeg on nii tobedal aja, et eriti tihti ei satu.

                Laula mu laulu olen ka sattunud nägema ja täitsa ok vaatamine minu arvates. Kui jah need vaheklipid välja jääks.

                Kommentaar


                  #23
                  Läheb teemasse natuke: http://www.postimees.ee/2784902/uus-...sielusaadetele

                  Kommentaar


                    #24
                    Mul on tunne, et sa ajasid põhjuse ja tagajärje natuke sassi. Aga kuna ma olen täna kirjutanud pika loo jalgpallist, siis ma ei suuda sulle seda arusaadavalt selgeks teha. Ehk minu arvates analüüsib ikka reklaamifirma erinevate kanalite sisu ja vaatajaskonda. Mitte ei analüüsi telekanal, et mis firmad neile reklaami müüa tahavad.

                    Vastus oli LeeRomenole.

                    Kommentaar


                      #25
                      ma olen viimased poolteist aastat telekata elanud.
                      Paar korda nädalas vaatan läbi neti ETV-d
                      Pärast uude korterisse kolimist olen ikka mõelnud, et peaks ostma teleka. Nüüdseks olen ka välja valinud. Samas on endal pidevalt küsimus, mida ma sealt vaataks...
                      Samas on aegajalt seltskonnas tunne, et ma olen ikka täiega ajast maha jäänud.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mul on tunne, et sa ajasid põhjuse ja tagajärje natuke sassi. Aga kuna ma olen täna kirjutanud pika loo jalgpallist, siis ma ei suuda sulle seda arusaadavalt selgeks teha. Ehk minu arvates analüüsib ikka reklaamifirma erinevate kanalite sisu ja vaatajaskonda. Mitte ei analüüsi telekanal, et mis firmad neile reklaami müüa tahavad.

                        Vastus oli LeeRomenole.
                        Kuna töötan turundusjuhina, siis olen sellega otse kokku puutunud, täpsemalt lahti seletatult müüakse ikkagi tugevust teatud sihtgrupi vaadatavuses. Neid kriteeriume on erinevaid, aga reklaamifirma jaoks on tavaliselt kõige olulisem selline asi nagu GRP (gross rating point), mis põhimõtteliselt on siis auditooriumi suurus.
                        Kuna kõikidele meeldida ei saa, siis ongi kõik suuremad kanalid keskendunud nn. põhi sihtgrupile meeldimise ning jätnud väiksemad ja spetsiifilisemad grupid lisakanalitele. Seepärast ongi jalgpall tv6s, mitte tv3s, sest keskmine seep toob teleka ette suurema hulga vaatajaid, kes on altimad rohkem ostma kui jalgpall. Samas kui tegu on just tootega, mis on suunatud meestele vanuses 15-35, siis tõenäoliselt on hinna-kvaliteedi suhe märksa parem tv6s reklaamides.
                        Telekanal tõesti ei analüüsi mis firmad neile reklaami müüa tahavad, nad keskenduvad sellele, et neil oleks võimalikult suurele hulgale firmadele mingi variant olemas.

                        Kommentaar


                          #27
                          Jah, lugesin nüüd uuesti üle. Sain ise valesti aru. Nagu öeldud - suur lugu kirjutatud, siis on error.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Pärast uude korterisse kolimist olen ikka mõelnud, et peaks ostma teleka. Nüüdseks olen ka välja valinud. Samas on endal pidevalt küsimus, mida ma sealt vaataks...
                            Samas on aegajalt seltskonnas tunne, et ma olen ikka täiega ajast maha jäänud.
                            Mul on alati telekas olnud, aga see on muutunud peamiselt pulgale salvestatud reklaamivaba staffi vaatamise ekraaniks. Sporti jah vaatan sealt veel, vahest harva uudiseid või mõnda dokumentaalikat, võib-olla ka teist korda mingit Downton Abbey't või Sherlockit, sest see on lihtsalt võrratu meelelahutus. Aga ei muud.
                            Kanal 2 või TV3 on täiesti tundmatu maa - kunagi ei vajuta nende kanalite nuppe.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Nii on. Kanal2 ja Tv3 on ikka kohutavalt alla käinud. Hommikust õhtuste uudisteni sisuliselt seebid ja peale seda pask nagu kaalust alla või kesiganes otsib meest/naist. Kvaliteetvaatamist leiab sealt vähe.
                              ma ikka pidevalt imestan et eesti telekanalid on endiselt jäänud nende draama-seepide lummusesse. tõsi, ladina-ameerika seepide kõrvale on võetud ka saksa keelsed, aga teema on suhtkoht endine. soovitaks eesti seebiturule vahelduseks võimaluse korral brasiilia omi, kus polegi niivõrd draamat ja temaatika ei ole enam 16.-17. sajandis, vaid hoopis tänapäevas, koos tänapäevaste murede ja probleemidega (väga teema on hetkel siin gay-teema) ja sekka on huumorit. mingil määral meenutab õnne13-t.

                              Brasiilias muide põhikanalid näitavad ajavahemikul orienteeruvalt 17-20 krimisaateid, kus siis pea 3 tundi jutti tuleb kiire tempoga infot mis viimasel ajal bandiidid korda on saatnud. eriti müstiline on see, et niipalju turvakaameraid on tänavatel, et enamus kuritegudest jääb linti. lisaks on telekanalitel helikopterid, et õhust saata otsepilti militaarpolitsei aktsioonidest ja pättide tagaajamistest. neid saateid eriti tihti ei anna vaadata, pärast ei julge üldse tänavale minna. seebid on tavaliselt üldse sellisel toredal ajal nagu 21-22. uudised siis enne seda. sellised kvaliteet-humoorikad-stuudiosaated on aga üldse alles alates 22-st kuni siis keskööni või peale selle. selliseid seriaale nagu a la a-rühm, knight rider, chuck norris jne pole siiani nagu täheldanud üldse. nädalavahetus on aga väga kole siin teleekraanidel. su-nägu-kõlab-tuttavalt oleks üks parimaid saateid siis teiste saadete kõrval. õnneks on valik olemas.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                #30
                                Ei teki mingit vajadust teleka järele, kui kõik huvipakkuv on paari hiirekliki kaugusel. Eesti telesaadetest olen viimastel aastatel vaadanud vaid Vabariigi kodanikke (kui mõnda huvitavamat teemat käsitletakse) ja sedagi neti vahendusel.

                                Palju etem on ise endale menüü koostada ja sobivatel hetkedel lasta hea maitsta. Ehk siis esmaspäeval Veep, neljapäeval Fargo, laupäeva hommikul Real Time with Bill Maher. Vahele ja peale raputada kuhjaga jalkat ja saab kõhu mõnusalt täis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X