320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tarry Vaata postitust
    Ohh Jumal,kui halb saade see Maskis laulja ikka on....
    minu jaoks küll üksjagu humoorikas, et keegi võtab maski peast ja kohtunikud ohivad ja ähivad et ooo tema ja ma mõtlen et kes kurat see üldse on

    Kommentaar


      Tuli nüüd ERR-i Jupiter, midagi Yle Areena moodi üritatud, eks see sisu suuresti vaese mehe oma ole, äpivärkideni läheb vist aega veel.

      Kommentaar


        Eelmisel aastal vaatasin ma (peaaegu) ära Parks and Recreationi, mis jäi mul pooleli umbes seepärast, et kuskil eelviimase hooaja paiku hakkasid mingid totrad kuulsuste cameod, pluss teatud tegelaste iseloomujooned läksid nii karikatuurseks, et enam polnud sama nali miljonendat korda naljakas, vaid veidi tüütugi.
        Nüüd märkasin sama probleemi Brooklyn 99-ga, kus on siiani cameotest pääsetud, aga Gina Linetti (õnneks kirjutati ta välja) ja Charlesi (pistke persse endale see Nikolaj Lätist) tegelased muutusid üha totramateks, tüütumateks ja tõenäoliselt jääb sari kuskil pooleli.
        Ja sama jama oli ka Trailer Park Boysiga ja omamoodi ka South Parkiga.

        Ehk mida ma küsida tahaks, et kas mingi komöödiasari on suutnud niimoodi ka loomuliku lõpuni minna, et nagu päris nõmedaks ei lähe? My Name is Earl käntseldati, aga seal oli ka enne seda ikka kummalist jura sees. Rohkem ma pole nagu väga komöödiatele pihta saanudki.

        P.S. Better Call Sauli viies hooaeg ka vaadatud - venib, venib, venib, siis natuke tulistamist ja siis edasivenimist. Ilmselt mees teab, et ega ära ikka ei käntseldata, venime siis lõpuni välja, kuna kõik ju loodavad Jesset ja Walti korraks näha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ehk mida ma küsida tahaks, et kas mingi komöödiasari on suutnud niimoodi ka loomuliku lõpuni minna, et nagu päris nõmedaks ei lähe? .
          Psych ja Scrubs ei kaotanud kunagi kvaliteeti oma 8 hooaja jooksul imo (Scrubsi 9s hooaeg on tglt spin-off, hoia eemale).

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ehk mida ma küsida tahaks, et kas mingi komöödiasari on suutnud niimoodi ka loomuliku lõpuni minna, et nagu päris nõmedaks ei lähe? My Name is Earl käntseldati, aga seal oli ka enne seda ikka kummalist jura sees. Rohkem ma pole nagu väga komöödiatele pihta saanudki.
            Seinfeld suutis mu meelest päris kenasti lõpuni minna. Kui suvaliselt bing watchida, siis eelistan sarja eluea teist poolt. Tõsi, päris viimane hooaeg oli nii ja naa.

            Kommentaar


              Briti komöödiasarjad on enamasti nii lühikesed, et saavad enne otsa kui ära kukuvad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                Ehk mida ma küsida tahaks, et kas mingi komöödiasari on suutnud niimoodi ka loomuliku lõpuni minna, et nagu päris nõmedaks ei lähe? My Name is Earl käntseldati, aga seal oli ka enne seda ikka kummalist jura sees. Rohkem ma pole nagu väga komöödiatele pihta saanudki.

                Fleabag

                Kommentaar


                  Kuuse intekas Aasaga AK-s oli priceless.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    Kuuse intekas Aasaga AK-s oli priceless.
                    Kuuse klassika selgusetut juttu ajava poliitiku puhul😂

                    Kommentaar


                      Kätega tehtud mask oli tore

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Fleabag
                        üks postitus eespool:

                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        Briti komöödiasarjad on enamasti nii lühikesed, et saavad enne otsa kui ära kukuvad.
                        rääkimata sellest, et Fleabag'il polnudki väga kukkuda kuskilt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          P.S. Better Call Sauli viies hooaeg ka vaadatud - venib, venib, venib, siis natuke tulistamist ja siis edasivenimist. Ilmselt mees teab, et ega ära ikka ei käntseldata, venime siis lõpuni välja, kuna kõik ju loodavad Jesset ja Walti korraks näha.
                          You what? Parim asi hetkel, mis venimisest sa siin räägid?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ehk mida ma küsida tahaks, et kas mingi komöödiasari on suutnud niimoodi ka loomuliku lõpuni minna, et nagu päris nõmedaks ei lähe? My Name is Earl käntseldati, aga seal oli ka enne seda ikka kummalist jura sees. Rohkem ma pole nagu väga komöödiatele pihta saanudki.
                            Curb Your Enthusiasm'i uus kraam on ka pegenš?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Curb Your Enthusiasm'i uus kraam on ka pegenš?
                              See viimane hooaeg küll hakkas üle hai hüppama, kõige tähelepanuväärsemalt, kui

                               
                              Kui Larry vahetult enne sexytime hakkas naiselt tolle kadunud abikaasa golfivõlga sisse nõudma vms

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                You what? Parim asi hetkel, mis venimisest sa siin räägid?
                                Osad 6-9 olid lihtsalt super, viimane oli selge venitamine. Jesset ja Walti ei taha näha, mulle pakub Wexlerimutt pinget.
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X