320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas moya Vaata postitust
    Ei teki mingit vajadust teleka järele, kui kõik huvipakkuv on paari hiirekliki kaugusel. Eesti telesaadetest olen viimastel aastatel vaadanud vaid Vabariigi kodanikke (kui mõnda huvitavamat teemat käsitletakse) ja sedagi neti vahendusel.

    Palju etem on ise endale menüü koostada ja sobivatel hetkedel lasta hea maitsta. Ehk siis esmaspäeval Veep, neljapäeval Fargo, laupäeva hommikul Real Time with Bill Maher. Vahele ja peale raputada kuhjaga jalkat ja saab kõhu mõnusalt täis.
    See töötab kuni elad üksinda ning oled arvutis klikkimisega nõus. Televiisorisse võib aga lasta palju muudki sisu kui telekanaleid. Lõpuks on televiisor lihtsalt suur arvuti monitor.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas moya Vaata postitust
      Ei teki mingit vajadust teleka järele, kui kõik huvipakkuv on paari hiirekliki kaugusel. Eesti telesaadetest olen viimastel aastatel vaadanud vaid Vabariigi kodanikke (kui mõnda huvitavamat teemat käsitletakse) ja sedagi neti vahendusel.

      Palju etem on ise endale menüü koostada ja sobivatel hetkedel lasta hea maitsta. Ehk siis esmaspäeval Veep, neljapäeval Fargo, laupäeva hommikul Real Time with Bill Maher. Vahele ja peale raputada kuhjaga jalkat ja saab kõhu mõnusalt täis.
      sama siin. menüüs aint Hannibal, GoT, vahelduva eduga Daily Show ja Colbert Report + kohalikest Pealtnägija.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Saan siin sobivalt enda rumalat küsimust haipida. Pagan, kas keegi tõesti ei tea, kes on saate Mis?Kus?Millal? kaadritagune hääl? Uuriv ajakirjandus ehk aitab...
        Kuulan aeg-ajalt R2-st sellist saadet "Sinu saade" ja saatejuht Sven Maibaumi hääl sarnaneb Mis?Kus?Millal? saatejuhi häälega. Kinnitage või lükake ümber!
        AILTON

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Aílton Vaata postitust
          Kuulan aeg-ajalt R2-st sellist saadet "Sinu saade" ja saatejuht Sven Maibaumi hääl sarnaneb Mis?Kus?Millal? saatejuhi häälega. Kinnitage või lükake ümber!
          Lükkan ümber.

          Kommentaar


            #35
            Elu on liiga lühike järelvaatamiste jaoks.
            Ja Genka esitused laulusaates selle show ka käima tõmbasid/ära päästsid. See ülejäänud lohisev laua taga istumine ja innukalt pea noogutamine on loomulikult kohati üsna piinlik vaatamine.
            Igasugused teleseriaalid on Eesti telemaastikul vohama hakanud nagu vetikas keset rannahooaega. Mina ei pea ammu enam järge, kui tooks välja mõne helgema, siis see, kus Üllar Saaremäe karmi vanakooli menti mängib oli neist paljulubavaim. Kahjuks taas ühest osast kaugemale ei jõudnud.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #36

              Kommentaar


                #37
                Varsti on tulemas TV8 või oli see Kanal 8, ülekanded rallidelt ja külauudiseid, mis sellest veel teada on?

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Varsti on tulemas TV8 või oli see Kanal 8, ülekanded rallidelt ja külauudiseid, mis sellest veel teada on?
                  Mingi vanem jupp uudist mida kuulsin oli, et pidavat mingeid Discovery saateid näitama. Teine uudis ütles, et "motosport ja tõsieluseriaalid", pannakse siis motospordi kõrvale kirvemehed, rekkamehed jms?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #39
                    Mul on mingi "vana" kineskoobiga telekas veel. Vist sai 2006a MM ajaks ostetud. Siis sai telekat vaadatud. Hetkel on ainuke regulaarne saade mida ma vaatan HommikuTV. Vaatan on ka liialdatud. Telekas lihtsalt käib, kui ma oma hommikusi tegevusi teen. Taustamüra vms. Sest midagi uut ja põnevat selles saates ei ole ega tule. Keegi teeb süüa, keegi mängib pilli, ühed samad uudised, keegi promob oma uut raamatut/albumit/näitust/kontserti jms.
                    Jupiti saab vaadatud Discoverit ja Historit väga harva mingit filmi suvalise kanali pealt. Õhtuti hilja napilt enne magama minemist.

                    Kui mu telekas peaks katki minema siis ma tõsiselt kaaluks kas osta uus või mitte. Kõike mida ma tahan vaadata saan ma kätte läbi neti. Ilma Omo või Dosia reklaamideta. Ma saan vaadata siis kui mulle sobib, mitte siis kui telekava ütleb. Ma saan vaadata kus ma tahan mitte ühes kindlas kohas. Ehk telekas kui selline oleks mu jaoks üks kallis? vidin mida ma hommikuste toimingute jaoks taustmüraks kasutan ja aeg ajalt tolmu pühin? Milleks?

                    Kommentaar


                      #40
                      Telekas on spordi vaatamiseks.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Kui mu telekas peaks katki minema siis ma tõsiselt kaaluks kas osta uus või mitte. Kõike mida ma tahan vaadata saan ma kätte läbi neti. Ilma Omo või Dosia reklaamideta. Ma saan vaadata siis kui mulle sobib, mitte siis kui telekava ütleb. Ma saan vaadata kus ma tahan mitte ühes kindlas kohas.
                        Läbi neti küll aga millega vaatad? Üksinda laua taga arvuti monitorist või veel hullem - läpaka ekraani pealt vaatamine pole just see asi mis alati töötab - pereinimesel on ka teised vaatajad, poissmees tahaks ju aga mõni kord kellegiga koos vaadata?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #42
                          FOX
                          Vahel TV3 (kui vaadatav film tuleb)
                          TV6 (Jalka, Simpsonid ja vaadatavad filmid)
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            #43
                            Sattusin peale kanal 12 saatele Punker. Täielik okse.

                            Kommentaar


                              #44
                              Kuigi Mis?Kus?Millal? finaal oli eriti jabur ning suht väsitav, siiski jäin täielikult rahule.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kuigi Mis?Kus?Millal? finaal oli eriti jabur ning suht väsitav, siiski jäin täielikult rahule.
                                Jäin ka pahaaimamatult seda vaatama, õnneks sain reklaami vahele jätta.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X