320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suht segapudru see krdi streamimine ja kui tahaks veel tubit vaadata, siis jebi VPNiga aga loomulikult tuleb ruuter seadistada siis, aga telerit eraldi ei saa ja siis ruuter ei toeta L2PT vpnni jne. Chromecastid ja Fire TV-d ajavad asja veel keerulisemaks

    Kommentaar


      Mul on ka see kröumkäst taga, ripub niisama teleka küljes. Mida sellega teha sai üldse? Juutuubi saab ju muidu ka suurele ekraanile striimida
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Mul on ka see kröumkäst taga, ripub niisama teleka küljes. Mida sellega teha sai üldse? Juutuubi saab ju muidu ka suurele ekraanile striimida
        Ma vaatan delfist kossu telekas, kuna delfi tv kadus eliisast. Jupiteri sain ka telefonist eile nitsevoo käima, täitsa hästi. Jalkat saab ka striimida väga lihtsalt. Go app töötas ka läbi selle okeilt, kuna telekas äppi ei toetanud.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Mul on ka see kröumkäst taga, ripub niisama teleka küljes. Mida sellega teha sai üldse? Juutuubi saab ju muidu ka suurele ekraanile striimida
          Chromecast on siis abiks kui vanem telku millel pole sisse ehitatud castingut. Muidu funktsionaalsuse point on mingist teisest seadmest pilti edastada, nt äppidest või miks mitte ka arvutist, ei pea juhtmetega jebima. Chrome brauserist saab nt pilti ka castida.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            ei leia ka seda võimalust
            Kas see sisselogimist ei nõua selles? Brauseris peaks nii toimima.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Kas see sisselogimist ei nõua selles? Brauseris peaks nii toimima.
              Eraldi võimalust ma sisselogimiseks ei näe. Vb kasutab kuidagi google kontot.


              Chromecast originaalis oli pildi edastamiseks telefonist/läpakast telekasse. Uus chromecast aga pakub Android TV platvormi. Ehk siis saad installida kõiki androidi rakendusi mis on androidi telekale mõeldud. Juurde vaja suvalist HDMI toega telekat ja voilaa.

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Krt, mul android 9 telefonis,sealt see kala. Uut telefoni vaja?
                Ofc. Android pole telefon.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Eraldi võimalust ma sisselogimiseks ei näe. Vb kasutab kuidagi google kontot.


                  Chromecast originaalis oli pildi edastamiseks telefonist/läpakast telekasse. Uus chromecast aga pakub Android TV platvormi. Ehk siis saad installida kõiki androidi rakendusi mis on androidi telekale mõeldud. Juurde vaja suvalist HDMI toega telekat ja voilaa.
                  Krt, tehnika on ikka kiire, kiirem kui minuni jõudvad uudised.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Kas see Kodukäijad on kõige halvem saade, mis Etvs näidatud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kas see Kodukäijad on kõige halvem saade, mis Etvs näidatud?
                      Ei ütleks, parem ajaviide mingist Rohke Debelaki tuurist kuskil kalakasvatustes, rahastatud krt teab.. mis fondi kaudu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kas see Kodukäijad on kõige halvem saade, mis Etvs näidatud?
                        Pank oli kindlasti halvem, mis esimesena meelde tuleb

                        Kommentaar


                          Tiina Pargi toodetud reisisaated ja Reikopi-Aunaste viktoriinid. "Üle parda" jms ka. Jama pakutakse tohututes kogustes.

                          Kommentaar


                            Kodukäijad on väga hea ja rahulik ajaviide, nii jätkata

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas see Kodukäijad on kõige halvem saade, mis Etvs näidatud?
                              Üks osa oldi Martin Reimi juures isegi.

                              Kommentaar


                                ESSE on nii soust, et isegi ta ilus keha ei paista enam kobe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X