320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Seidi ja Ada kupati minema aga Uudo /-/ duublit juhtima
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Sorry, Tv3 Duubel on cancelled - enne oli Tv3 lihtsalt halb, nüüd veel hullem.

    huvitav, miks tv3 oma saatejuhtidest loobunud on ja üldse
    neid pidutsejaid jätkuvalt ebaõnnestunult edutada püüdes ennast niimoodi põhja laseb?
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      huvitav, miks tv3 oma saatejuhtidest loobunud on ja üldse
      neid pidutsejaid jätkuvalt ebaõnnestunult edutada püüdes ennast niimoodi põhja laseb?
      Üks vastus: Urmas E. Liiv ja "vapustavad ideed".

      Kommentaar


        Tuleb meelde kuidas U.E.L. pani Mart Sanderi Sotši olümpia iluuisutamist kommenteerima. Kui Kalev Kruusilt selle kohta küsiti, siis ta lihtsalt muigas kaamerasse ja ütles, et "See oli Urmas Eero Liivi otsus ja Urmas Eero Liiv on geenius, kelle otsustes ei kahelda."

        Kommentaar


          Tra suht haige ikka kuhu see mindki on viinud. Olen slaidinud nii tv3duubli, kui ka marta ja nele liisi DM´idesse.

          Aga no see on ikka väga haige kuidas nüüd niimoodi Seidi ja Adaga on käitutud. Alles oli suur kampaania, et ütle koolikiusule ei vms aga nüüd nagu avalik kanal niimoodi bullyb inimesi ja põhjendavad seda, et kuna nad on avalikud inimesed (kiusatavad) siis sellega peabki arvestama ja kõik on okei ja selline ongi elu. Haige.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Tra suht haige ikka kuhu see mindki on viinud. Olen slaidinud nii tv3duubli, kui ka marta ja nele liisi DM´idesse.

            Aga no see on ikka väga haige kuidas nüüd niimoodi Seidi ja Adaga on käitutud. Alles oli suur kampaania, et ütle koolikiusule ei vms aga nüüd nagu avalik kanal niimoodi bullyb inimesi ja põhjendavad seda, et kuna nad on avalikud inimesed (kiusatavad) siis sellega peabki arvestama ja kõik on okei ja selline ongi elu. Haige.
            Kes see Seidi ja Ada on?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Tra suht haige ikka kuhu see mindki on viinud. Olen slaidinud nii tv3duubli, kui ka marta ja nele liisi DM´idesse.

              Aga no see on ikka väga haige kuidas nüüd niimoodi Seidi ja Adaga on käitutud.
              leveldad w

              e: spetsjomm otsisin ülesse, et mis keiss on, veic nõme küll

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Kes see Seidi ja Ada on?
                ah ära plära, et sa ei tea

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Tra suht haige ikka kuhu see mindki on viinud. Olen slaidinud nii tv3duubli, kui ka marta ja nele liisi DM´idesse.

                  .
                  Mida sa neile kirjutasid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    ah ära plära, et sa ei tea
                    Ma tean neid nimesi vaid tänu ühele grupivestlusele. Kui mulle pilti näidataks, siis ma ei teaks, kes need on. Et noh, mõnedele ei lähe tõesti selline meelelahutuse skeene korda. Nii uskumatu, kui see ka ei tundu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Ma tean neid nimesi vaid tänu ühele grupivestlusele. Kui mulle pilti näidataks, siis ma ei teaks, kes need on. Et noh, mõnedele ei lähe tõesti selline meelelahutuse skeene korda. Nii uskumatu, kui see ka ei tundu.
                      see ei tundu üldse imelik, täitsa eluterve. lihtsalt enamasti lugu selline, et kuskil seltskonnas räägitakse a la liis lassist ja siis keegi paneb snoobi ja ütleb, et "aa kes see liis lass on, pole kuulnudki sellisest!", endal 2006 a FHM lehed kokku kleepunud. ehk siis - neid on liiga palju igal pool, et neid mitte teada. ja kui ikka kordagi ei ole kuulnud, siis küsimus, kas hetke pandeemiast nt teadlikud ollakse või mitte vms. no utreerides.

                      Kommentaar


                        Ma näiteks ei tea isegi mis asi see tv3 duubelgi on? Tv3 on mingi sopakanal, aga miks teda duublisse tuleb võtta veel? slaidimine ja DM ei aita ka kuidagi. Vähemalt nimed on normaalsed mitte frylerin-closette vms.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Ma näiteks ei tea isegi mis asi see tv3 duubelgi on? Tv3 on mingi sopakanal, aga miks teda duublisse tuleb võtta veel? slaidimine ja DM ei aita ka kuidagi. Vähemalt nimed on normaalsed mitte frylerin-closette vms.
                          vanasti lipsasid tütarlapsele püksa vahele, on nüüd sama asi kui instas tibensit nendes samades pükstes vaatad, aga siis privaatsönumi saadad

                          slaidid - lipsad
                          DM- direct message - privaatsönum. junöu
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Aga kuidas ma interneti teel aru saan, kas minu slaid meeldis või ei. Asking for a friend.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              see ei tundu üldse imelik, täitsa eluterve. lihtsalt enamasti lugu selline, et kuskil seltskonnas räägitakse a la liis lassist ja siis keegi paneb snoobi ja ütleb, et "aa kes see liis lass on, pole kuulnudki sellisest!", endal 2006 a FHM lehed kokku kleepunud. ehk siis - neid on liiga palju igal pool, et neid mitte teada. ja kui ikka kordagi ei ole kuulnud, siis küsimus, kas hetke pandeemiast nt teadlikud ollakse või mitte vms. no utreerides.
                              Liis Lassi ma tean.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Ära uhkusta.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X