320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Liis Lassi ma tean.
    Kumba Liis Lassi?

    Kommentaar


      Algselt postitas kyps Vaata postitust
      Kumba Liis Lassi?
      Mõlemat kusjuures.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Tra suht haige ikka kuhu see mindki on viinud. Olen slaidinud nii tv3duubli, kui ka marta ja nele liisi DM´idesse.

        Aga no see on ikka väga haige kuidas nüüd niimoodi Seidi ja Adaga on käitutud. Alles oli suur kampaania, et ütle koolikiusule ei vms aga nüüd nagu avalik kanal niimoodi bullyb inimesi ja põhjendavad seda, et kuna nad on avalikud inimesed (kiusatavad) siis sellega peabki arvestama ja kõik on okei ja selline ongi elu. Haige.
        Liiv sai kotte. Adaseidi said kinga pahanduse pärast, täpselt sama pahandust teinud Uudo kutsuti järgmine nädal saadet juhtima.


        Uudo Sepp
        about an hour ago
        Tere kõigile, kaunist laupäeva!

        Tuleval nädalal pidin üles astuma TV3 duubli saates saatejuhina. Selle võimaluse eest olin väga tänulik. Mulle kui noorele inimesele midagi uut, huvitavat, pōnevat.
        Kuid vaadates eilset Duubli saadet, kus tunnustatud näitlejad väga ebaõnnestunult ja piinlikult kahte naisterahvast maha tegid, sain aru, et selles programmis mina kaasa ei tee.
        Kui Duubli meeskond ja seal figureerinud näitlejad tunnevad, et tegid südamest ja hingest suurepärast huumorit, siis olgu nii.
        Minu jaoks oli see vastik. Kui telekanali reitingut teiste eestlaste rõveda mahategemisega kasvatatakse, siis edu teile.
        Mina olen kasvanud keskkonnas, kus naisi austatakse, hinnatakse ja hoitakse. Labasusel ja huumoril on suur vahe.

        Seega mina sellele vihkamist täis rongile ei astu.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Urmas Eero Liivi käekiri. Tee mingi äärel troll ja kõik räägivad su saatest. Geniaalne.

          Kommentaar


            Sry, a kes on Urmas Eero Liiv?

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Kes see Seidi ja Ada on?
              For all those people that find it more convenient to bother you with their question than to google it for themselves.


              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
              Sry, a kes on Urmas Eero Liiv?
              For all those people that find it more convenient to bother you with their question than to google it for themselves.

              Kommentaar


                Kes on Seidi ja Ada, et neid guugeldada, jälgida, tähele panna ja lasta end nende mõtetest, sõnadest ja muredest häirida?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  See on mingi buumerite teema, et tuututad mööda kommentaariume, facebooke ja foorumeid, et sa oled jube kõva ja diip vend, kuna sa tänapäeva meelelahutusmaailmast mitte midagi ei tea?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Kes on Seidi ja Ada, et neid guugeldada, jälgida, tähele panna ja lasta end nende mõtetest, sõnadest ja muredest häirida?
                    Meelelahutajad. Sama hästi võib küsida, et miks peaks kottima mõne sportlase, laulja, saatejuhi või näitleja sõnavõtud ja elu ja mured. Absoluutselt ei pea.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      See on mingi buumerite teema, et tuututad mööda kommentaariume, facebooke ja foorumeid, et sa oled jube kõva ja diip vend, kuna sa tänapäeva meelelahutusmaailmast mitte midagi ei tea?
                      Ma tean suhteliselt hästi, mis tänapäeval meelelahutusmaailmas toimub. Ma detailselt ei tea, mis Rannamajas toimus, sest ma ei vaadanud seda, aga osalejaid tean.

                      Need preilid olid selle saate osalejad. Mina neid meelelahutajateks ei nimetaks, aga see on maitse asi. Minu meelest nende väärtus pärast saate lõppu ka lõppeb, ometi otsustatakse neid edasi jälgida. See mu küsimus antud kohal ongi, mis väärtust (kas või meelelahutusmaailmas) nad loovad. Kõlas tõesti üleolevalt, aga pigem oli aus küsimus.

                      Buumerlikkus oleks vaht suust püüda tõestada, et Rannamaja, Zevakini YT videod jms on ju lamp. Igaks valib ise, mida ta oma vaba ajaga teeb.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Buumerlikkus oleks vaht suust püüda tõestada, et Rannamaja, Zevakini YT videod jms on ju lamp. Igaks valib ise, mida ta oma vaba ajaga teeb.
                        Eem.. seda sa ju teedki väidetega, et
                        a) influenecrite igapäevane tegevus pole meelelahutus
                        b) nad ei loo väärtust
                        c) neid ei tasu guugeldada, jälgida, tähele panna ja lasta end nende mõtetest, sõnadest ja muredest häirida

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Eem.. seda sa ju teedki väidetega, et
                          a) influenecrite igapäevane tegevus pole meelelahutus
                          b) nad ei loo väärtust
                          c) neid ei tasu guugeldada, jälgida, tähele panna ja lasta end nende mõtetest, sõnadest ja muredest häirida
                          Ma küsisin, mida Seidi ja Ada on Rannamaja väliselt teinud. Sa lood narrativi "küsid Ada ja Seidi kohta = paned kahtluse alla influencereid".
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Ma küsisin, mida Seidi ja Ada on Rannamaja väliselt teinud. Sa lood narrativi "küsid Ada ja Seidi kohta = paned kahtluse alla influencereid".
                            Toodavad igapäevaselt vastavalt oma 25 000 ja 30 000 Instagrami jälgijale sisu ehk pilte, teksti, lolli iba, käivad podcastides, annavad intervjuusid kirjutavad meedias, käivad telesaadetes jne. Noh, nagu enamik influencerid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Toodavad igapäevaselt vastavalt 25 000 ja 30 000 jälgijale sisu ehk pilte, teksti, lolli iba ja misiganes. Noh, nagu enamik influencerid.
                              Just sellist vastust ma tegelikult ootasingi.

                              Nüüd ma ei taha kedagi halvustada (ilmselt see paistab nii), aga miks mõned siinsed inimesed (kui see pole otseselt tööga seotud) näiteks Seidit instas jälgivad? Täitsa aus küsimus. Kas tema ilu pärast? Kas ta teeb lahedalt naltsi?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Seidi on oossom!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X