320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Läbi kogu taasiseseisvunud Eesti ajaloo on alati olnud (kõmu)meedias pildis mingid tegelased, kes justkui ei teegi midagi ja on kuulsad sellepärast, et nad on kuulsad.

    90-date tegelasi ma väga ei mäleta, hiljem tulid originaal-Liis Lass ja igasugu reality showde staarid, keda kõik Kroonikad ja Justid otsast otsani täis olid. Samamoodi on nüüd Rannamaja tegelased. Mõnu võib ehk natuke valgustada kuidas nende Merilynide-Adade-Seidide jt tegemistest rääkivate artiklite klikinumbrid on. Pakun, et mitte väiksed.

    Lihtsalt foorumlased on vanemaks saanud ja suhestu uute "staaridega" enam nii nagu omal ajal nooremana. Ja siis ongi tore käia targutamas stiiilis,et "mul on nüüd a la Eesti Kontserdi season pass, ma mingit madalat meelelahutust üldse ei jälgi".

    Nagu eika ütles, et kui ei huvita, siis ei peagi kõike jälgima ja kursis olema. Lihtsalt natuke naljakas on see oma ignorantsusega poosetamine.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Läbi kogu taasiseseisvunud Eesti ajaloo on alati olnud (kõmu)meedias pildis mingid tegelased, kes justkui ei teegi midagi ja on kuulsad sellepärast, et nad on kuulsad.

      90-date tegelasi ma väga ei mäleta, hiljem tulid originaal-Liis Lass ja igasugu reality showde staarid, keda kõik Kroonikad ja Justid otsast otsani täis olid. Samamoodi on nüüd Rannamaja tegelased. Mõnu võib ehk natuke valgustada kuidas nende Merilynide-Adade-Seidide jt tegemistest rääkivate artiklite klikinumbrid on. Pakun, et mitte väiksed.

      Lihtsalt foorumlased on vanemaks saanud ja suhestu uute "staaridega" enam nii nagu omal ajal nooremana. Ja siis ongi tore käia targutamas stiiilis,et "mul on nüüd a la Eesti Kontserdi season pass, ma mingit madalat meelelahutust üldse ei jälgi".

      Nagu eika ütles, et kui ei huvita, siis ei peagi kõike jälgima ja kursis olema. Lihtsalt natuke naljakas on see oma ignorantsusega poosetamine.
      Ma olen suht siiraid ja ausaid küsimusi esitanud. Veidi arusaamatu see, et püüad mulle juba teist korda ära panna.

      Isiklikus plaanis võin öelda, et ma muidugi hindan meelelahutuse juures ka isiksusi. Aga neid, kes mind tõmbavad, on pigem vähe. Ma olen rohkem formaadi austaja. Ehk siis mingi uus idee huvitab mind palju rohkem, kui uus (või vana) inimene.

      Näiteks see TV3 pühapäevaõhtu meelelahutussaade on täissaast. Sest lisaks kõigele, on see "Eesti mängu" copy-paste.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ma olen suht siiraid ja ausaid küsimusi esitanud. Veidi arusaamatu see, et püüad mulle juba teist korda ära panna.
        Ei taha personaalselt sulle ära panna.

        Ma ise ei ole ka ühtegi Rannamaja osa otsast lõpuni ära vaadanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma olen suht siiraid ja ausaid küsimusi esitanud. Veidi arusaamatu see, et püüad mulle juba teist korda ära panna.

          Isiklikus plaanis võin öelda, et ma muidugi hindan meelelahutuse juures ka isiksusi. Aga neid, kes mind tõmbavad, on pigem vähe. Ma olen rohkem formaadi austaja. Ehk siis mingi uus idee huvitab mind palju rohkem, kui uus (või vana) inimene.

          Näiteks see TV3 pühapäevaõhtu meelelahutussaade on täissaast. Sest lisaks kõigele, on see "Eesti mängu" copy-paste.
          Inimesed loevad-vaatavadki täissaasta. Kuu-uurija on ju ka Eesti vaadatuim saade peaaegu.

          Kommentaar


            Mis see kuu-uurija on?

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Mis see kuu-uurija on?
              Mingi astroloogia saade.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Inimesed loevad-vaatavadki täissaasta. Kuu-uurija on ju ka Eesti vaadatuim saade peaaegu.
                Ma lihtsalt küsisin küsimuse “miks" konkreetsete inimeste kohta, muud midagi.

                Kõik on chill.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Läbi kogu taasiseseisvunud Eesti ajaloo on alati olnud (kõmu)meedias pildis mingid tegelased, kes justkui ei teegi midagi ja on kuulsad sellepärast, et nad on kuulsad.

                  90-date tegelasi ma väga ei mäleta, hiljem tulid originaal-Liis Lass ja igasugu reality showde staarid, keda kõik Kroonikad ja Justid otsast otsani täis olid. Samamoodi on nüüd Rannamaja tegelased. Mõnu võib ehk natuke valgustada kuidas nende Merilynide-Adade-Seidide jt tegemistest rääkivate artiklite klikinumbrid on. Pakun, et mitte väiksed.

                  Lihtsalt foorumlased on vanemaks saanud ja suhestu uute "staaridega" enam nii nagu omal ajal nooremana. Ja siis ongi tore käia targutamas stiiilis,et "mul on nüüd a la Eesti Kontserdi season pass, ma mingit madalat meelelahutust üldse ei jälgi".

                  Nagu eika ütles, et kui ei huvita, siis ei peagi kõike jälgima ja kursis olema. Lihtsalt natuke naljakas on see oma ignorantsusega poosetamine.
                  Poosetamine oleks see siis kui poosetaja ütleks, et vaadake või kuulake neid asju mida mina. Seda siin teemaarenduses pole küll olnud. 1990ndaid ja 2021 ei saa nagunii võrrelda. Kvaliteetset sisu on vahepeal niipalju peale toodetud, et ükski normaalne inimene ei jõua seda ära vaadata enam moodsate tehniliste võimaluste juures. Tulebki valivam olla kui 1990ndatel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma tean suhteliselt hästi, mis tänapäeval meelelahutusmaailmas toimub. Ma detailselt ei tea, mis Rannamajas toimus, sest ma ei vaadanud seda, aga osalejaid tean.

                    Need preilid olid selle saate osalejad. Mina neid meelelahutajateks ei nimetaks, aga see on maitse asi. Minu meelest nende väärtus pärast saate lõppu ka lõppeb, ometi otsustatakse neid edasi jälgida. See mu küsimus antud kohal ongi, mis väärtust (kas või meelelahutusmaailmas) nad loovad. Kõlas tõesti üleolevalt, aga pigem oli aus küsimus.

                    Buumerlikkus oleks vaht suust püüda tõestada, et Rannamaja, Zevakini YT videod jms on ju lamp. Igaks valib ise, mida ta oma vaba ajaga teeb.
                    Tead ju väga hästi mis saatest nad pärit on ja samas postis mainid ka just Zevakini YT videosid, kus Rannamaja Seidi ja Ada pidevalt figureeerivad.

                    Sama kui keegi küsiks kes see Cristiano Ronaldo on? Brasiilia Ronaldot tean väga hästi, aga seda Juventuses mängivat Ronaldot kohe kindlasti mitte. Ausalt

                    *brasiilia Ronaldo oleks selles analoogis siis Liis Lass

                    Kommentaar


                      Algselt postitas noname Vaata postitust
                      Tead ju väga hästi mis saatest nad pärit on ja samas postis mainid ka just Zevakini YT videosid, kus Rannamaja Seidi ja Ada pidevalt figureeerivad.

                      Sama kui keegi küsiks kes see Cristiano Ronaldo on? Brasiilia Ronaldot tean väga hästi, aga seda Juventuses mängivat Ronaldot kohe kindlasti mitte. Ausalt

                      *brasiilia Ronaldo oleks selles analoogis siis Liis Lass
                      Seidi on Eesti meelelahutusmaailmas sama, mis Cristiano jalgpallimaailmas?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Seidi on Eesti meelelahutusmaailmas sama, mis Cristiano jalgpallimaailmas?
                        No Seidi on hot ja tal on seda xfaktorit. Enamus muidugi on täielik soust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Seidi on Eesti meelelahutusmaailmas sama, mis Cristiano jalgpallimaailmas?
                          Ma pigem mõtlesin, et kui öelda et ei tea neid inimesi, aga järgmises postituses tuleb välja, et tegelt ju tead umbes sama palju nendest kui keskmine eestlane

                          Kommentaar


                            Algselt postitas noname Vaata postitust
                            Ma pigem mõtlesin, et kui öelda et ei tea neid inimesi, aga järgmises postituses tuleb välja, et tegelt ju tead umbes sama palju nendest kui keskmine eestlane
                            Ma ei suutnud küsimuse "kes need Seidi ja Ada" tonaalsust liiga hästi edastada.

                            Kogu teemakäsitlus algas ju sellest, et Iceman väljendas oma pahameelt sellest, et Seidile halba tehti. Mulle tundus seda huvitav puurida.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              See on mingi buumerite teema, et tuututad mööda kommentaariume, facebooke ja foorumeid, et sa oled jube kõva ja diip vend, kuna sa tänapäeva meelelahutusmaailmast mitte midagi ei tea?
                              Palun paranda mind, kui ma eksin. Aga kas nüüd on siis nii, et kui ma ei tea X inimest ja küsin nende kohta, siis olen kohe buumer, diip vend ning käin ainult salli ja baretiga?
                              eikale - me kõik oskame googlit kasutada, aga sellejaoks, et mingi kontekst läbi hammustada on vaja teinekord internet läbi lugeda, teada taustalugu. Milleks minul isiklikult näiteks aega ei ole. Ja kui kuskil käib mitu lk jaur mingil teemal, siis jah tekib huvi. Ning on mõistlikum seda küsida, et saada kiiresti kätte põhjus, miks mingist isikust räägitakse.

                              Kommentaar


                                Marta Laan ja Nele - Liis Vaiksoo on kogu selle Duubli piinliku itüüdi järel võtmas aina veidramaid seisukohti - selle asemel, et reaalselt read the room ja tunnista, et asi oli kohutavalt halb ning vabandage vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X