320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Marta Laan ja Nele - Liis Vaiksoo on kogu selle Duubli piinliku itüüdi järel võtmas aina veidramaid seisukohti - selle asemel, et reaalselt read the room ja tunnista, et asi oli kohutavalt halb ning vabandage vms.
    see on see koht, kus tsunftis sees on kõik korras. seepärast võidaksegi selliseid liine võtta.

    Kommentaar


      No kohati on tsunftist väljas ka kõik korras. St tube, mida tunnetada, on rohkem kui üks. Minu jaoks ei ole duubli korraldatu issue, vaid preilid influencerid võtavad selle sõna tähendusest liiga palju kinni ja arvavad, et maailm peab üksnes nende tahtmist mööda pöörlema. Olles ära kuulnud ka preilide enda nö originaali, siis see paroodia oli nende suhtes isegi leebe.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        No kohati on tsunftist väljas ka kõik korras. St tube, mida tunnetada, on rohkem kui üks. Minu jaoks ei ole duubli korraldatu issue, vaid preilid influencerid võtavad selle sõna tähendusest liiga palju kinni ja arvavad, et maailm peab üksnes nende tahtmist mööda pöörlema. Olles ära kuulnud ka preilide enda nö originaali, siis see paroodia oli nende suhtes isegi leebe.
        aa ei, ma niisama igavusest plärasin ilma erilise sisuta. offence is taken, not given jne.

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          No kohati on tsunftist väljas ka kõik korras. St tube, mida tunnetada, on rohkem kui üks. Minu jaoks ei ole duubli korraldatu issue, vaid preilid influencerid võtavad selle sõna tähendusest liiga palju kinni ja arvavad, et maailm peab üksnes nende tahtmist mööda pöörlema. Olles ära kuulnud ka preilide enda nö originaali, siis see paroodia oli nende suhtes isegi leebe.
          Saavad ju kõik reklaami:
          - suvalised tuustid saavad öelda, et nii pole ilus
          - kõik vaatavad TV3-e järgi
          - näitlejad saavad rääkida, et kuidas võib satiiri teha ja kuidas mitte
          - plastic saab jälle maailma parandada ja teada, kuidas ta ei ole tsunftis ja tunneb kõike seetõttu paremini.
          - min saan plasticule vastu vaielda jne

          Ehk Urmas Eero Liivi marketingikeenjus on taas võitnud!

          Kommentaar


            Ei, absoluutselt. TV3 duubel on ikkagi viimase mõne päeva top2 teema Getulio kõrval. Laenates telekavaatajalt, siis mis see koroonaviirus on?
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Saavad ju kõik reklaami:
              - suvalised tuustid saavad öelda, et nii pole ilus
              - kõik vaatavad TV3-e järgi
              - näitlejad saavad rääkida, et kuidas võib satiiri teha ja kuidas mitte
              - plastic saab jälle maailma parandada ja teada, kuidas ta ei ole tsunftis ja tunneb kõike seetõttu paremini.
              - min saan plasticule vastu vaielda jne

              Ehk Urmas Eero Liivi marketingikeenjus on taas võitnud!
              siinkohal ei tundu vaidluskoht siiski õnneks olevat!

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Chromecast on siis abiks kui vanem telku millel pole sisse ehitatud castingut. Muidu funktsionaalsuse point on mingist teisest seadmest pilti edastada, nt äppidest või miks mitte ka arvutist, ei pea juhtmetega jebima. Chrome brauserist saab nt pilti ka castida.
                Tänud! Mul vöttis 3 aastat aega, et arvutist pilt telekasse ilma juhtmeta saata, aga löpuks see juhtus. Meistrita liiga suurelt ekraanilt lets go!
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Mul ei ole näiteks telekat olnud viimased 5 aastat kodus. Jalgpalli käin cännu juures või pubis vaatamas ja filme/seriaale saab läbi läppari voodis lesides ka kenasti vaadata. Mul on ka olemas teadmised Adadest ja Seididest, kuid küsimus oli iseenesest aus - miks neid jälgida? Kahtlustan, et sellel on 2 põhjust - a) nad on idikad ja b) kõik jälgivad neid.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Mul ei ole näiteks telekat olnud viimased 5 aastat kodus. Jalgpalli käin cännu juures või pubis vaatamas ja filme/seriaale saab läbi läppari voodis lesides ka kenasti vaadata. Mul on ka olemas teadmised Adadest ja Seididest, kuid küsimus oli iseenesest aus - miks neid jälgida? Kahtlustan, et sellel on 2 põhjust - a) nad on idikad ja b) kõik jälgivad neid.
                      Seidi on ju kena ka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Seidi on ju kena ka.
                        Ilus miisu ja päriselus on ka väga äge inimene.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ilus miisu ja päriselus on ka väga äge inimene.
                          Peab nõustuma, igati tubli noor naine - aga kuna ma tean teda ülikoolist ja pole ühtegi Rannamaja osa näinud, seega 0 eelarvamust sellisest projektist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Olar Vaata postitust
                            ESSE on nii soust, et isegi ta ilus keha ei paista enam kobe
                            +1.
                            Vaatasin ja see oli lihtsalt hirmus ju. Vaatasin paar nädalat tagasi. Kui oli see Onlyfansist rääkiv osa.
                            Hirmsasti pidi pingutama - mõtlesin, et äkki läheb paremaks ja pool tundi annan võimaluse. Nii kui 30 täis sai (õnneks hakkas siis äkki mingi jalka või võrkpall vms) panin ära ja enam lahti ei tee.
                            Pidevalt tekstis mingisigused hästi klišeelikud ja leierdatud liialdused mis kellegi meelest oleks pidanud mõjuma naljakalt või sarkastiliselt. Mingid naeruhääled juurde poogitud. Hästi lambine ja lame jutt. Kindlasti rohkem ei vaata seda enam.

                            ---

                            Aga teema laiem kui see saade. Samuti andsin Teletopile võimaluse. Sest Juur ja Oja.

                            Nagu mis peab toimuma mehe peas, kui Sul on olemas järgmised komponendid -
                            - lõbus ekraaniduo, kelle omavaheline keemia on täitsa olemas
                            - prime time slot mida täita
                            - formaat, mis varasemalt töötas ja millel oleks juba esimesest hetkest olemas mingisugune (arvestatav) auditoorium

                            Nii ja siis otsustuskoht, mida teha -
                            a) võta need komponendid kokku ja paku rahvale seda mida oodatakse - eriti veel nüüd ajal kui lollust ja veidrikke, kelle üle nalja teha on rohkem kui kunagi varem
                            b) võta nendest komponentidest esimene ja teine; pane sinna juurde hunnik ilma igasugu karismata segajaid, totaalselt mõttetu hääletus jms mis lihtsalt raiskab aega originaalsete mõtete vahel

                            Kanal2 valis variandi B ja ... no ma ei tea.
                            Jällegi - andsin võimaluse. Ei jõudnud selle ainsa osagagi lõpuni, rohkem ei vaata.

                            Selles vanuse arvamise saates ... see on nagu toores, aga midagi seal isegi nagu oleks. Aktiivselt vaatama kindlasti ei jää, aga selles miski vähemalt väga väikeses osas nagu lubaks - vaja endal kaasa mõelda vähemalt.

                            Aga kokkuvõttes see uus programm ikka üsna shokeerivalt halb.

                            Kommentaar


                              No tänapäeval ei saaks enam Ärapanija kombel nalja teha, kuna inimesed solvuksid end lolliks. Samas Ärapanija aastavahetuse saated on ka viimasel ajal jurad olnud, seega ilmselt pole tegu ainult formaadis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                No tänapäeval ei saaks enam Ärapanija kombel nalja teha, kuna inimesed solvuksid end lolliks. Samas Ärapanija aastavahetuse saated on ka viimasel ajal jurad olnud, seega ilmselt pole tegu ainult formaadis.
                                Eesti huumoriskeene on teles üldse kuidagi kokkukuivanud. Kunagi oli Kivirähu-Juure Wremja ning Leinatamm-Võrno-Oja Kreisiraadio, kust siis mingi loogilise sammuna tulid Leinatamm-Võrno Teletaipu ja Juur-Oja Ärapanijasse. Mingi hetk tuli pauguga ka Tujurikkuja bande, kes said sarju teha (Sepa "Riigimehed" näiteks).

                                Aga viimastel aastatel polegi uut "bandet" esile kerkinud. Sisuliselt neljandat kümnendit järjest leitakse, et kui on vaja aastavahetuseks või muidu saatesse huumorit, siis Juur-Oja veavad saatejuhtide või külalistena välja. Samas väga ei vea ja võiks ju uutele tulijatele võimaluse anda. Eriti vaataks siin muidugi ERRile otsa. Kuigi mu meelest see Comedy Estonia punt pole väga hea, siis jumala eest, andke neile raha ja las poisid üritavad mõne sarja teha või siis kutsuge sealt keegi kasvõi telesaadetesse külaliseks (või on nad võimaluse saanud ja ma lihtsalt ei tea?). Või kasvõi see Naani punt, las teevad midagi ning äkki tuleb midagi välja. Hetkel on see telehuumori maastik ikka piinlikult nüri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X