320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Mina sain esimest korda Kuuuuurijast teada kui mingi moment Edekabelit vaatasin. Hiljem kuuuurijat nähes veendusin, et saadi asjale päris hästi pihta. Ja nüüd selle saate reklaame nähes, tekib pahatihti küsimus, et kas reaalsed probleemid on maailmast tõesti kadunud?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kuule, ära sa märgi, ma suutsin mingis seltskonnas mingi nalja Lusti saate kohta teha (ma olen saadet näinud korra ja ma isegi pole kindel, et mis nali see oli), aga selle peale tuli mingi laviin, ma olen FB-s blokeeritud ja vist vihatakse elu lõpuni.
      No küll sul neid jamasid ikka on.

      Kommentaar


        #63
        Tegelt üks ägedamaid saateid Eestis on Rakett69. Hariv, hasartne ning lihtsalt huvitav.

        Natuke ei meeldi see lõpplahendus. Võiks olla näiteks 5 duelli vms. Aga muidu, üliäge ettevõtmine ja see kindlasti jätkub ka järgmine hooaeg. Positiivne koht meie muidu morbiidsel telemaastikul.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Tegelt üks ägedamaid saateid Eestis on Rakett69. Hariv, hasartne ning lihtsalt huvitav.

          Natuke ei meeldi see lõpplahendus. Võiks olla näiteks 5 duelli vms. Aga muidu, üliäge ettevõtmine ja see kindlasti jätkub ka järgmine hooaeg. Positiivne koht meie muidu morbiidsel telemaastikul.
          Jep, nõus. Rakett69 on cool teema, paar korda ise ka kaasa mõelnud, et kuidas miskit käib seal neid lahendusi otsides, aga olen loobunud, sest kui ei saa aru, siis ei saa

          Mulle meeldib ETV2 pealt tulev Ajumängud dokksari, läbi lihtsate tegevuste seletavad ja näitavad, kuidas inimeseaju suudab endale asju ettekujutada ja nii edasi.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

            Mulle meeldib ETV2 pealt tulev Ajumängud dokksari, läbi lihtsate tegevuste seletavad ja näitavad, kuidas inimeseaju suudab endale asju ettekujutada ja nii edasi.
            Ajumängud on sitaks chill. Vaatan ka iga nädal kordusTV-st.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #66
              Legendaarset mälumängu «Kuldvillakut» uuel aastal eetris ei näe

              Kahjuks vajab Eesti inimene rohkem Kalvi-Kallesid.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Legendaarset mälumängu «Kuldvillakut» uuel aastal eetris ei näe

                Kahjuks vajab Eesti inimene rohkem Kalvi-Kallesid.
                Kurb.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Kurb.
                  Mul "Kuldvillakust" väga kahju pole aga siiralt oli nukker meel, kui "Mis? Kus? Millal?" kinni pandi. Lootsin, et ehk ETV võtab üle aga kahjuks mitte. Arvestades Eesti mälumängutraditsioone, on täiesti kuritegelik, et isegi ETV-s ühtegi seda tüüpi saadet pole.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Mul "Kuldvillakust" väga kahju pole aga siiralt oli nukker meel, kui "Mis? Kus? Millal?" kinni pandi. Lootsin, et ehk ETV võtab üle aga kahjuks mitte. Arvestades Eesti mälumängutraditsioone, on täiesti kuritegelik, et isegi ETV-s ühtegi seda tüüpi saadet pole.
                    Mulle see Mis? Kus? Millal? ei meeldinud millegi pärast. Ma ei tea miks, ei kõnetanud. Aga mälumängu saadet või saateid võiks küll olla. Ise loodan, et Pointless tuuakse ka kunagi Eestisse.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Mulle see Mis? Kus? Millal? ei meeldinud millegi pärast. Ma ei tea miks, ei kõnetanud. Aga mälumängu saadet või saateid võiks küll olla. Ise loodan, et Pointless tuuakse ka kunagi Eestisse.
                      Kunagi, 20-30 aastat tagasi, oli mälumängude mõju nii suur, et kui seltskonnas keegi esitas mingi küsimuse ja vastust ei teadnud, siis vastas keegi alati sügavamõtteliselt, et Mõigu KEK jääb vastuse võlgu. See oli puhtalt kunagiste mälumängude mõju.
                      Aga jah, mingi mälumäng võiks ja peaks olema. Iseenesest oleks naljakas ette kujutada, kui omaaegsete KEKide ja MEKide asemel ristaksid piigid nt Swedbank, SEB, Merko, Selver jne.

                      Kommentaar


                        #71
                        Eks viimased paar hooaega saigi Kuldvillakut rohkem harjumusest vaadata. Mäng ise käis minu meelest alla, kadus seos saateosa, mängus oleva punktisumma ning küsimuse raskusastme vahel, mis on selle mängu üks võtmeelemente. Praegu eeldab enamik küsimusi vägagi pinnapealseid teadmisi ning tihti saab määravaks pigem reaktsioonikiirus.

                        Igal juhul on siis üks põhjus vähem Eesti Meedia kanalite vaatamiseks. Spordiülekanded on veel jäänud, muu jätab suhteliselt külmaks.

                        Sellega olen küll nõus, et ERR-i kanalites peaks üks tõsine mälumängusaade olema. Teemal on Eestis olemas nii arvestav praegune kandepind kui ka tugevad ja pikaajalised traditsioonid, mis õigustavad taolise saate riigi raha eest tegemist. Paar kerget meelelahutuslikku mängu kuulsuste osavõtul ei ole tegelikult piisav.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Mulle see Mis? Kus? Millal? ei meeldinud millegi pärast. Ma ei tea miks, ei kõnetanud. Aga mälumängu saadet või saateid võiks küll olla. Ise loodan, et Pointless tuuakse ka kunagi Eestisse.
                          Eks seda mängu oli televaatajal kodus diivanil küllalt keeruline kaasa mängida. Küsimused pidid olema piisavalt rasked, et meeskonnatäiele tippmälumängureile pinget pakkuda, mistõttu seda positiivset emotsiooni vastuse ära arvamisest oli teleka taga ilmselt üsna vähe. Lisaks oli tegemist küllalt pika saatega, mida veelgi venitasid ja lõhkusid reklaamid ning mis oli eetris suhteliselt hilisel kellaajal. Isiklikult häiris ka poliitikute infiltreerumine sellesse saatesse.

                          Üldiselt selline formaat sobiks reklaamivabasse ja reitingutest vähem sõltuvasse riigitelevisiooni tunduvalt paremini kui erakanalitesse.

                          Kommentaar


                            #73
                            Mis?Kus?Millal? on sitaks äge saade. Venemaal on see muidugi riikliku tähtsusega võistlus.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #74
                              Eks viimased paar hooaega saigi Kuldvillakut rohkem harjumusest vaadata. Mäng ise käis minu meelest alla, kadus seos saateosa, mängus oleva punktisumma ning küsimuse raskusastme vahel, mis on selle mängu üks võtmeelemente. Praegu eeldab enamik küsimusi vägagi pinnapealseid teadmisi ning tihti saab määravaks pigem reaktsioonikiirus.
                              Kas see pole alati nii olnud? Ma pole küll viimastel aegadel seda saadet vaadanud aga üldiselt on alati nii olnud, et kui teemaks valida näiteks Jalgpall, siis esimesed küsimused on sellised lasteasjad, et mitu meest on üldse platsil, milline nimi on karistualas tehtud veal, mille puhul antakse karistuslöök jne. Seal viimasel levelil olid üldisemalt keerulisemad küsimused aga nad polnud klassikalised mälumänguasjad - pigem faktiküsimused, millele loogilist vastust tuletada ei saa. A la, mitu auku on väravavõrgul.
                              Mu üks lemmikküsimus Mis? Kus? Millal? saates oli näiteks, et miks venelaste tehtud Sherlock Holmesi filmispagesid kurjategijad aurupaadiaga Diana, kuigi originaalis oli nimi teine. Automaatselt tekkis mõttekäik - laev või paat - nõukaaeg - tsensuur - tegevus toimus ju raamatus/filmis ju enne oktoobrirevolutsiooni ehk Leninit jne- mis jääb üle - ainult Aurora! Mis oligi muidugi õige!
                              Sellised asjad ja mõttekäigud teevadki mälumängud lahedaks, harivaks ja põnevaks.

                              Kommentaar


                                #75
                                Tegeledes ise aktiivselt mälumänguga siis vähemalt see Eesti versioon "Mis?Kus?Millal?" saatest venis nagu elevandi ila. Vaatasin mitme hooaja peale ehk paari episoodi.

                                Kuldvillak ei ole tõepoolest näide klassikalisest mälumängust. Kuigi muidugi selle käsitluse juures on jäänud mainimata see tõsiasi, et antud mängus annab väga palju tuletada kategooria nimetusest. Okei, kategooria "jalgpall" on kehv näide, aga suur osa teemadest on mingid "kolme tähega", "MN", "-kas" jne mis tegelikult päris olulist rolli mängivad.

                                Muidu formaatidest meeldis mulle isiklikult nn "Miljonimäng". Küsimuste raskusaste eskaleerus, oli selline mängulisuse element. Mingi tuletamise võimalus oli ka. Ainult ehk esimese mõne küsimuse juures võinuks saatejuht kiiremini edasi liikuda. Nende "Milline järgnevatest on suurem - laud, auto, elevant, kuu" küsimuse juures pikalt jaurata on veidi piinlik, olgem ausad.

                                Oleks tore kui mingi põnev ja atraktiivne formaat leitaks ja ERRi toodaks, aga seni ajage oma tagumentšikud arvuti tagant lahti ja lööge ise mõnel kaasa. Vähemalt need tegelased kes kusagil linnas toimetamas. Vähemalt Tallinnas on mängude skeene üsna rikkalik ja lõppude lõpuks ei anna ükski formaat sellist emotsiooni ja põnevust kui ise kaasa löömine

                                Kommentaar

                                Working...
                                X