320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Ma ei saanud ka sellest Miskusmillal-saatest aru. Kogu see võltspidulikkus, siis see venimine ja "arutamine", kuigi djüüdidel oli näost näha, et vastus on teada, aga peab ikka näitama tuletusprotsessi, aga see väga hästi välja ei kukkunud, sest kohati olid küsimused lihtsalt liiga, noh, suvalised.
    Kuldvillakut oli endal ka alati hea ja sportlik vaadata, aga eks seal muutusid inimesed ja näod samaks, üllatusmomenti polnud ja üleüldse - kes see tänapäeval ikka telekast väga mälumängu vaadata jõuab, kui ise kuskil sinilinnus parasjagu jaurad.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Oleks tore kui mingi põnev ja atraktiivne formaat leitaks ja ERRi toodaks, aga seni ajage oma tagumentšikud arvuti tagant lahti ja lööge ise mõnel kaasa. Vähemalt need tegelased kes kusagil linnas toimetamas. Vähemalt Tallinnas on mängude skeene üsna rikkalik ja lõppude lõpuks ei anna ükski formaat sellist emotsiooni ja põnevust kui ise kaasa löömine
      Pluss 1. Oma kodualeviku mälumängus olen juba aastaid käinud, aga eelmine aasta nüüd kutsuti n-ö esinduspunti, kes käib valda maakondlikel võistlustel, Maakilval, eestikatel, valdade mängudel jms esindamas. Eks neil tösisematel võistlustel on enamus küsimusi sellised, millele ei oska ööd ega mütsi vastata, aga seda parem on tunne on kui midagi võistkonnast ainsana õigesti ära jagad.

      Muidugi huvitav on see, et olen juba mitu aastat 30 täis, aga üsna tihti tuleb ette, et olen võistlustel pesamuna rollis.

      Kommentaar


        #78
        MisKusMillal? venis ja Miljonimäng ei veninud?

        Muidu esimese probleem Eestis oli see, et venelasi jäljendati valedest kohtadest.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          MisKusMillal? venis ja Miljonimäng ei veninud?

          Muidu esimese probleem Eestis oli see, et venelasi jäljendati valedest kohtadest.
          Miljonimäng on vist midagi samasugust kui Mardisalu-Kannik. Kui nad tagasi polnud tulnud, siis loeti neid ikka omaaegseteks legendideks ja arutleti, et miks nad tagasi ei tule. Kui tulid, siis oli korraga häda, et õudne ja puha. Ehk kui Miljonimäng tagasi tuleks, siis ilmselt oleks ka korraga arusaam, et aeg on edasi läinud.

          Teleloogikat kasutades, kus kõige olulisem on interaktiivsus, et inimesed saaksid omavahel arutleda, siis ongi Kuldvillak veidi vananenud. Seal ei saa ju näiteks naisega arutada, et mis see õige olla võiks, vaid pead kohe puusalt peksma. Kusmismillal oli ses suhtes parem, et said kasvõi skaibis-messengeris sõpradega jaurata või FB-sse panna, et see oli hea küss.

          Kommentaar


            #80
            mulle tundus see KusMisMillal mingite eliittegelaste saatena, et minusugusel plebeil polnud seal midagi vaadata. Ja siis tihkelt pealtvaatajad ümber, et samas kangastusid ka pildid Eyes Wide Shut'ilikust kepipeost. Huhh!

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              MisKusMillal? venis ja Miljonimäng ei veninud?

              Muidu esimese probleem Eestis oli see, et venelasi jäljendati valedest kohtadest.
              No kuidas asja võtta.
              Vaadates saate aja ja küsimuste arvu suhet, siis oli miljonimäng ikka parem "bang-for-buck" variant.
              Selle tõin välja ka, et nende esimeste küsimustega võiks jupp maad kiiremini edeneda ja vähem venida.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Miljonimäng on vist midagi samasugust kui Mardisalu-Kannik. Kui nad tagasi polnud tulnud, siis loeti neid ikka omaaegseteks legendideks ja arutleti, et miks nad tagasi ei tule.
                ei. neid on järjepidevalt halvas valguses meenutatud.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  ei. neid on järjepidevalt halvas valguses meenutatud.
                  ei. neid loeti siiski omaaegseiks legendideks
                  aga eks 100a tagune tipp ei pruugigi olla praeguseks küllalt hea

                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                    ei. neid loeti siiski omaaegseiks legendideks
                    aga eks 100a tagune tipp ei pruugigi olla praeguseks küllalt hea

                    https://foorum.soccernet.ee/showthre...l=1#post904980
                    Man Utd ja interi fännid võtavad selle pasa enda õlgadele.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      MisKusMillal? venis ja Miljonimäng ei veninud?

                      Muidu esimese probleem Eestis oli see, et venelasi jäljendati valedest kohtadest.
                      Miljonimängu puhul meenub, et ükskord oli esimene küsimus, kas ansambli Smilers solisti nimi on Sal-Saller, Sul-Suller või veel mingid kaks varianti ja selle üle jaurati nii kaua, et oligi esimese reklaamipausi aeg käes.
                      Küll aga ei saanud aru sellest venelaste jäljendamiste jutust?

                      Aga kui mälumängudest laiemalt rääkida, siis raadios on nii Vikerraadio Mnemoturniiri kui Kuku raadio Tarkade Klubi näol paar sellist täitsa asjalikku saadet olemas.

                      Kommentaar


                        #86
                        Ma ei tea, kui palju teist kanal 12 vaatavad aga sealt tuleb selline saade nagu BAARIKUBJAS, päris huvitav kuidas see baarivärk tegelt töötab, korralikult saab showd ja reality shit.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Aga kui mälumängudest laiemalt rääkida, siis raadios on nii Vikerraadio Mnemoturniiri kui Kuku raadio Tarkade Klubi näol paar sellist täitsa asjalikku saadet olemas.
                          Kusjuures selle Tarkade klubi formaadi võiks mu meelest täitsa telesse tõsta. Kaks tiimi, 10 küsimust jne. Mingi interaktiivsus juurde (videoküsimused vms). Võiks toimida küll.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Kusjuures selle Tarkade klubi formaadi võiks mu meelest täitsa telesse tõsta. Kaks tiimi, 10 küsimust jne. Mingi interaktiivsus juurde (videoküsimused vms). Võiks toimida küll.
                            Nõus.Sellised saated ei nõua vist ka erilist eelarvet - mitte palju rohkem kui see Rohke Debelaki juhendatav totter suvine "Eesti mäng" näiteks, kus küsimused on juhmid ja igavad ning osalejad on küsimustele vastavad.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Nõus.Sellised saated ei nõua vist ka erilist eelarvet - mitte palju rohkem kui see Rohke Debelaki juhendatav totter suvine "Eesti mäng" näiteks, kus küsimused on juhmid ja igavad ning osalejad on küsimustele vastavad.
                              Mulle ka tarkade klubi meeldib. Aga ma arvan, et see on see koht, kus nüüd lugupeetavad jälle ei suuda end keskmise eestlasega samastada. Nagu see Naša Raša tüüp, kes telekat kommenteerib kogu aeg. Palju tarkade klubi küsimused on keerulised olgem ausad. Aga hea ja lihtne on ju lihtsaid küsimusi vastata. Tekitab targa tunde.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Mulle ka tarkade klubi meeldib. Aga ma arvan, et see on see koht, kus nüüd lugupeetavad jälle ei suuda end keskmise eestlasega samastada. Nagu see Naša Raša tüüp, kes telekat kommenteerib kogu aeg. Palju tarkade klubi küsimused on keerulised olgem ausad. Aga hea ja lihtne on ju lihtsaid küsimusi vastata. Tekitab targa tunde.
                                Siin on küsimus pigem formaadis vist. Näiteks, kui küsida, et ainus kolmekordne maailmameister mängijana on Pele, Maradona, di Stefano või Garrincha, siis jalkahuvilisi paneks see muigama, teisi ehk kanalit vahetama. Aga sama küsimust saaks esitada ju ka oluliselt huvitavamalt. Et esimest korda 17-aastaselt... jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X