320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

San Marino-Eesti 15.11.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Tagantjärele on hea targutada, aga tahaks kiritseerida kõiki neid ulmeoptimistlikke fänne ja meediat, kes koondisele EM kohustuse peale panid. Meie mehed pole eales pidanud sellise pressiga rinda pistma, siis on täiesti vale koondist nii ülehinnata. Mitte, et meie mehed halvad oleksid, aga 24 hulka tulemine meistriliiga, championshipi ja ungari keskmike pingimehe ja norra meistriliiga bottomklubi mängijatega on suhteliselt lootusetu. Eelmise EM valiktsükli eel oleks rahvas rahul olnud ka eelviimasest kohast pääsemise puhul. Survet polnud ja nii on hea tegutseda. Siis said ka mehed klubides rohkem mänguaega, nii et milleks tekitada utoopilisi lootusi?
    Sellest tsüklist loodeti ju juba peale eelmist EM valikturniiri, et Prantsusmaa peaks olema teostatav. Juba siis oleks pidanud treenerit vahetama, et lasta tal enda filosoofiaga rohkem kohaneda. Nüüd poole aastaga loota, et uus mees tuleb ja viib meie mehed EM-ile? No ei. Mulle meenub lähiajal vaid üks treener, kes nii vähese ajaga oleks midagi nii suurt korda saatnud. Härra di matteo, kuigi ka tema oli varasemalt juba klubiga seotud.
    Ma ütlen otse seda mida teised roosiliselt ütlesid : TÕMBA PUTSI!
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      See peaks vist ETV teemasse minema, aga ei viitsi surfata. PARAS! Oli vaja hakata mängu algusest ilkuma hakata, et kes kus töötab ja millised amatöörid nad ikka on. Sama teema oli vist Gibraltari mängus. No ei ole me nii kõva koondis, et saame lubada sellist üleplevat suhtumist. Sisuliselt ei ole meil ründajat, kes mängiks isegi Serie B lõpuosa meeskondade põhiründaja taseme välja. Zelinski ja Operi ajal võitsime sellised mänge, aga nüüd kui Kostja ei löö ongi õnneasi, et kas pudistame ühe kuidagi sisse (tavaliselt pigem ei pudista). Ja palun pakkuge Sanmarinodele haltuura otsi koondise juures, las õpetavad meie proffe kuidas nurgalööke ja muid standardolukordasid niimoodi kasti toimetada, et ei lähe üle kõigi peade või vastu esimest kaitsjat

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Maailma?
        MIngi Vanuatu on ikka sitem.
        Tsiteerides sõpra"
        Vanuatu on võitnud nii Austraaliat kui Uus-Meremaad, selleni sanmarinolased küll paraku ilmselt ei küündiks ka tänase kuulsusrikka viigi tasemel mängides

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          See peaks vist ETV teemasse minema, aga ei viitsi surfata. PARAS! Oli vaja hakata mängu algusest ilkuma hakata, et kes kus töötab ja millised amatöörid nad ikka on. Sama teema oli vist Gibraltari mängus. No ei ole me nii kõva koondis, et saame lubada sellist üleplevat suhtumist. Sisuliselt ei ole meil ründajat, kes mängiks isegi Serie B lõpuosa meeskondade põhiründaja taseme välja. Zelinski ja Operi ajal võitsime sellised mänge, aga nüüd kui Kostja ei löö ongi õnneasi, et kas pudistame ühe kuidagi sisse (tavaliselt pigem ei pudista). Ja palun pakkuge Sanmarinodele haltuura otsi koondise juures, las õpetavad meie proffe kuidas nurgalööke ja muid standardolukordasid niimoodi kasti toimetada, et ei lähe üle kõigi peade või vastu esimest kaitsjat
          Väga hästi öeldud.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Ma ütlen otse seda mida teised roosiliselt ütlesid : TÕMBA PUTSI!
            lol.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tipneri väravapost Vaata postitust
              Vanuatu on võitnud nii Austraaliat kui Uus-Meremaad, selleni sanmarinolased küll paraku ei ilmselt küündiks ka tänase kuulsusrikka viigi tasemel mängides
              Ah, statistika on mother of all fuckups

              Kommentaar


                Vabandage väga. Aga kritiseeriad võiks siiski meie koondise treeneri nime õieti kirjutada. Muidu laske tulla, kõige sitem? TULEMUS LÄBI AEGADE. Käige vittu vennasrahvad ja asjad ja Alma piim on siiani ainus piim mis teeb kohvi heaks(fakt) aga päriselt on väga raske olla lihteestlane hetkel.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Andrus Kivirähk Rehepapp 15 November

                  Ei , vastas rehepapp`Katku eest pole võimalik ära joosta. Tema saab su ikka kätte...


                  Nii kuradi piinlik, et tahaks nutta raisk.

                  Loodan,et EJL juhatuse koosolek käib juba praegu ja nüüd.
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    5701 postitust? Mitte mingit kirjutamis oskust. Win Win. Mine perse.
                    Kotib?5702
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Tasub vaid loota, et Šveits vaatab eestlased mängisid san marinoga viiki ja tulevad pool kõvalt peale.. Kuigi Šveitsilt seda veidi raskem uskuda kui Inglismaalt või mõnelt teiselt koondiselt.

                      Kommentaar


                        Loen peale fantastilist jalgpalliõhtut uudiseid ja...

                        "Eestil ei pea enne kvalifikatsiooniturniiri olema eesmärk jõuda finaalturniirile. Peame võtma mäng-mängult."
                        Eilses mängus kaptenipaela kandnud mehe sõnad. Ma ei oskagi midagi öelda selle peale. A nefik seda valikturniiri siis mängida üldse? Tambikski aastas paar korda kirgiiside ja tadzhikkidega sõpruskohtumisi ja olekski ülane. Mh?

                        Niikaugel me peaks justkui olema küll oma asjadega, et San Marino vastu on meeskonnale võidukohustuse panemine riskivaba tegevus? Või niikaugel, et Leedu vastu võiks justkui eeldada mingit mängupildi-laadset asja?

                        Aksalu loodab oma kommentaaris, et meeskonda toetajate poolt maha ei kanta. Ju ei, aga seda ma küll ei tea, kas näiteks võõrsil Inglismaa võitminegi koondist eilaõhtase eest rehabiliteeriks...

                        Kommentaar


                          Nõus, et see peabki olema eesmärk. Küll aga annan ma selle viigi palju kergemalt andeks kui nt Inglise fänn annaks oma koondisele viiki Eestiga andeks. Vaadates tabeliseisu, siis me võiks ja peaks olema paremal positsioonil, aga siiani pole ikka veel midagi kadunud. Vahe on 2 punkti 2.-4. kohaga. Väravatevahe on ka üsna müstika. Ja ega meie ründemäng tänaste mängijatega paremaks ei muutu. Tuleb Liivakud ja Käitid ära oodata. Seni on loterii ja mina ei ütleks, et meil seal katastroofiliselt on läinud, pigem kehvasti lihtsalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Loen peale fantastilist jalgpalliõhtut uudiseid ja...



                            Eilses mängus kaptenipaela kandnud mehe sõnad. Ma ei oskagi midagi öelda selle peale. A nefik seda valikturniiri siis mängida üldse? Tambikski aastas paar korda kirgiiside ja tadzhikkidega sõpruskohtumisi ja olekski ülane. Mh?
                            A miks san marino valikturniirist osa võtab, kui edasipääsu šanssi neil niikuinii pole? Või miks inimesed tartu maratonist osa võtavad, kui nad niikkuinii ei võida?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              Ju ei, aga seda ma küll ei tea, kas näiteks võõrsil Inglismaa võitminegi koondist eilaõhtase eest rehabiliteeriks...
                              Päris ei

                              Kommentaar


                                Pehrsson Õhtulehes - Teiseks pinge, mis meeskonda mängu alguses häiris. Alustasime väga halvasti ja saabusime mängule vale fookusega. Edaspidises mängus oli meil paremaid perioode, aga kokkuvõttes nägime segu liigsest pingest ja ebapiisavast keskendumisest.
                                Mis pinge? Saabusime mängule vale fookusega... Kuule kutt, kao ära. Tegelikult ka.

                                Dimitrijev oleks sellise vea eest ilmselt ka punast väärinud, joppas San Marinol, meie poolt üks täiesti mõttetu mängija kõõlus terve poolaja ja raiskas aega ning ruumi.
                                Zenjov - kurb. Nii kehv.
                                Anieri sisse vahetamine? wtf
                                Ainuke oli vist Antonov, kes millegagi üldse hakkama sai.

                                Minu seisukoht on selline, et Pehrsson tuleb ära saata. Sellest tsüklist ei tule nagunii enam midagi, sildtreener on oma aja ära veetnud ja kaks uut kuju koondisse vedanud, aga nüüd tsau-pakaa. Peale loosi ja peale Sloveenia mängu tundus, et ai sa raisk kui hästi kõik on, aga no ei ole, ei ole. Kes peaks ohjad üle võtma - ei tea, aga EJL peaks teadma, kui räägiti sildtreenerist, et kuhu see sild siis jõudma pidi.
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X