320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enne mänge muigasime, et saime vähemalt nõrgemasse alagruppi, aga tuli välja, et tuli hoopis tugevaimatega mõõtu võtta

    Respekt dinosaurustele, kes lisaks heale tiimivaimule ka mänguoskustelt kõigist paremad oskasid olla.


    Lahe turniir oli


    Jalgrattaga vastutuult koju murdes jõudsin selgusele, et ca 50 km veel peokohani rühkida võib niruks minna, mistõttu kahjuks Raplamaale täna ei jõua
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      tänud korraldajatele!

      b grupp oli ilmselgelt turniiri lõbusaim. dinosaurused said kõigiga normaalselt läbi ja mängudes oli läbiv suhtumine pigem lõbus kui võitluslik. kõige põnevamad mängud olid kindlasti 2x roosade pantrite, itaallaste ja paidega. nirvaana vastu ilmselgelt lükkasime favoriidi koorma pärnu poiste õlgadele ja sellega nad toime ei tulnudki. kogu azzuri punt oli loomulikult naljakaim ja kõik kes polnud surnuaia poolse väljaku tribüünil, jäid paljustki ilma.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Vabandan kõigi ees selle eest, et ma viskasin Tanelile pilsnerit silma.

        Märt, me tahaks sulle kossi panna, sest sa käitud nagu mahavisatud pärakupump.

        Ma ise pokkeri skille endal hindan üle, rebuy on mu sõber.

        Kiidaks Ranocchiat hea turniiri eest.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Märt, me tahaks sulle kossi panna, sest sa käitud nagu mahavisatud pärakupump.
          Nii tüüpiline sinult. Foorumis kunn, reaalses elus mune pole. Ole tubli edasi.

          Kommentaar


            Vetevana ajas hommikul üles ja kandle saatel saatis mind minema. Igatsen kallistan ja ..................ah mis ma ikka AASTA PÄRAST TAAS
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Päikest kõigile, oli meeldiv.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Vabandan kõigi ees selle eest, et ma viskasin Tanelile pilsnerit silma.

                Märt, me tahaks sulle kossi panna, sest sa käitud nagu mahavisatud pärakupump.

                Ma ise pokkeri skille endal hindan üle, rebuy on mu sõber.

                Kiidaks Ranocchiat hea turniiri eest.
                Siinkohal tahaksin tervitada Tanelit ja JanKi, kes kaaperdasid suvepäevadel mu raali.

                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Nii tüüpiline sinult. Foorumis kunn, reaalses elus mune pole. Ole tubli edasi.
                Tüüpiline Tanel on tüüpiline. Tüüpiline JanK on tüüpiline. Sõnastus sõnastuseks, aga tegelt saad ju ise ka aru, et võiksid natukene enda käitumist rohkem kontrollida. See selleks, ei viitsi riielda enam.

                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Vetevana ajas hommikul üles ja kandle saatel saatis mind minema. Igatsen kallistan ja ..................ah mis ma ikka AASTA PÄRAST TAAS
                Heihei, kui Pärnu satud, siis ole hea, tõsta enda pagasnikus olev joodav ja söödav kraam ka maha. Sõitsid meie asjadega minema. Hommikul oli kõht täitsa tühi.

                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                Päikest kõigile, oli meeldiv.
                + 1

                Oli meeldiv näha vanu tuttavaid ja näha ära mõned mollid, keda varem kohanud polnud. Kahetsege kõik, kes ei tulnud.

                Valik märksõnu, millega tänavust üritust meenutada.
                * azzurri
                * M.V. & xanax
                * prantslane, kes ei hoia pikkivahet
                * poekäru
                * õllesõda
                * ööjalgpall
                * pallivargus
                * traktor?
                * madratsid
                * tulekustutid
                * "kas perenaine lubab peretütre välja?"
                * "kutsun teile politsei"

                Väga väga väga lahe üritus!

                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Öö



                  Hommik

                  Last edited by wiiner; 13.07.14, 14:02.

                  Kommentaar


                    Azzurri tiim oli väga äge, eriti soojalt tervitaks Howard Webbi, kes Azzurri heaks nii palju tegi. Järgmine aasta uuesti.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Vähemalt ei lasknud seekord keegi nähtavasti kellelegi vahukustutist terve laksu näkku. Noh, et näidata, kuidas Sasha Grey seda teeb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Vähemalt ei lasknud seekord keegi nähtavasti kellelegi vahukustutist terve laksu näkku. Noh, et näidata, kuidas Sasha Grey seda teeb.
                        Üks vahukustuti oli tühi ja teine oli aegunud.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kuramuse tobe lugu Tofoa. Alles nùùd tuli mulle meelde , et pagassi panite oma kotid. Kurat ùldse ei mõelnud, et te omi asju seal ikka hoitsite kui minema sõitsin. Vàga vabandan poiste ees. Proovin kuidagi korvata kahju tulevikus.
                          Aga pidu oli àge ja loodan, et hoiame kontakti ikka
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            - kas hr Staadium oli see, kes tulekustuti kaisus ärkas?

                            - Kas staadionil tehtud ühispilti ka palun siia saaks?

                            - kes võitis pokkeri?

                            - miks on ustel ees lukud, mis ei tööta?

                            Kommentaar


                              Minu toa lukk töötas.
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                - miks on ustel ees lukud, mis ei tööta?
                                Peded ründasid jälle?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X