320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Turniirist olen huvitatud, seda kas pärast edasi ka saan tulla on iseasi.
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      #17
      Mina olen kohal. Vaatan, kas saame JanK-i ka protokollima..
      sigpic

      Kommentaar


        #18
        Registreerimine alaku!

        Osavõtutasu naaseb tuttavas süsteemis, on inimesepõhine ning annab õiguse osaleda nii turniiril kui ka suvepäevadel. Ettemaksuga on soodsam ja taas austame Soccerneti foorumi pikemaajalisi liikmeid: kel kirjas vähemalt 200 postitust, saab sisse poole hinnaga, raskekaallased (vähemalt 7000 postitust) aga täiesti tasuta!
        Samuti on sissepääs prii kõigile õrnema soo esindajatele, nii et kutsuge julgelt kaasa kaaslasedki.
        • Kuni 6. juulini: täispilet 8 eurot, 200 postitusega foorumlastele 4 eurot.
        • Alates 7. juulist (ka kohapeal): täispilet 12 eurot, 200 postitusega foorumlastele 6 eurot.
        • 7000 postitusega foorumlastele ja naistele tasuta.


        Tasu on sama suur olenemata sellest, kas osaled ainult turniiril või suvepäevadel või mõlemal, nii et võta viimast! Osavõtutasule võivad lisanduda isiklikud transpordikulud, samuti söögi- ja joogipoolis jms.

        Palume kanda osavõtutasu OÜ Vutivõrk kontole EE862200221043839787, märkides selgitusse: 1) Märksõna "Suvepäevad", 2) Osaleja täisnimi ja olemasolu korral ka fooruminimi, 3) Kas soovid kohta staadionilt suvepäevadele sõitvas bussis? Bussi kohtade arv on piiratud, täpsem info peagi!

        Isikliku registreerimusega koos on paslik meenutada ka meeskondade registreerimist:

        Võistkondade registreerimiseks on aega 10. juulini või kuni kohti jagub. Selleks saatke e-mailile (ivar@soccernet.ee) järgnevad andmed:

        - võistkonna nimi
        - võistkonna esindaja nimi, telefoninumber ja e-mail
        - võistkonna esialgne nimekiri - täisnimed ning olemasolu korral ka fooruminimed (nimekirja saab kohapeal veel muuta ja täiendada, maksimaalselt võib võistkonnas olla 10 mängijat)
        - soovi korral võistkonna tunnuslugu ja võistkonna pilt
        Järgmise infoni!

        Kommentaar


          #19
          Nii igaks juhuks. Kas mõni autoga tartlane (lõunamaalane üldiselt?) ka liigub ja mõistliku plönni eest (eelistatavalt) edasi-tagasi otsaks ühe koha loovutab? Pohh, kas jalkale ka või üksnes istungile.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Nii igaks juhuks. Kas mõni autoga tartlane (lõunamaalane üldiselt?) ka liigub ja mõistliku plönni eest (eelistatavalt) edasi-tagasi otsaks ühe koha loovutab? Pohh, kas jalkale ka või üksnes istungile.
            Sekundeerin!
            sigpic

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Mina olen kohal. Vaatan, kas saame JanK-i ka protokollima..
              minu nime kasutamine ilma minu loata on karistatav

              räägi lähemalt - tahad et ma tulen mängima või? protokollima võin ma tulla küll.
              slimm.ee

              Kommentaar


                #22
                Kurat, ma ütlen, see juuli alguse variant on väga paha aeg minu jaoks. Mu tuleval abikaasal on 11 juulil sünnipäev, lisaks on sellel aastal samal kuupäeval ühe sõbra pulmad.

                Üritan sellel aastal üritust väisata, aga kindlat ei luba midagi.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kurat, ma ütlen, see juuli alguse variant on väga paha aeg minu jaoks. Mu tuleval abikaasal on 11 juulil sünnipäev, lisaks on sellel aastal samal kuupäeval ühe sõbra pulmad.

                  Üritan sellel aastal üritust väisata, aga kindlat ei luba midagi.
                  Mai saa aru kuidas üldse tohib võrrelda et kuhu minna - pulmapeole/sünnale või soccernet.ee üritusele - loomulikult soccernet.ee üritusele! Võta naine kaasa, pulmad on aga mõttetud - ausalt. Kord sai proovitud - lahutuspidu oli palju vingem

                  Kommentaar


                    #24
                    jah, ära abiellu.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                      Mai saa aru kuidas üldse tohib võrrelda et kuhu minna - pulmapeole/sünnale või soccernet.ee üritusele - loomulikult soccernet.ee üritusele! Võta naine kaasa, pulmad on aga mõttetud - ausalt. Kord sai proovitud - lahutuspidu oli palju vingem
                      Mina olen käinud soccerneti suvepäevadel, korduvalt isegi

                      Sinu vingest lahtuspeost rääkides- siis läks ju abiellumine asjaette


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      jah, ära abiellu.
                      Hilja, kõik ettevalmistused on tehtud
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #26
                        kuni pole sõrmus sõrmes, pole hilja.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          kuni pole sõrmus sõrmes, pole hilja.
                          Narvas ntx õnnepalee asub ühes hoones kohtumajaga - et siis abiellusid ja kiiresti nurga taha kohtumajja viid avalduse et palun abielu lahutada. 100 meetri kaugusel asub ka bussijaam nii et saab sündmuskohalt põgeneda

                          Kommentaar


                            #28
                            Kes sooviks dinosauruste eest mängida? Soovitavalt siis suurema postitustearvu/tegutsemisaastatega foorumlased. Esialgu on kirjas: jyriöö, Even, ...

                            Kommentaar


                              #29
                              Ükski sats pole veel registreerunud? Kellel mängijaid puudu jääb võib mind punti võtta.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                Ükski sats pole veel registreerunud? Kellel mängijaid puudu jääb võib mind punti võtta.
                                Dinosauruste sekka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X