320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Kui jätta välja Kreeka esimesed kaks alagrupimängu, mis olid ääretult kehvad, siis tänase mängu põhjal väärisid nad kindlasti edasipääsu. Igati sümpaatset mängu näidati. Viga Samarase vastu oli selge. Ma ei saa aru, kuidas mõned inimesed siin saavad väita, et ei olnud. Elevandid on kindlasti sellel MMil kõige halvemad kontrarünnakute realiseerijad, keda ma näinud olen. Teisel poolajal saadi kaks väga head kontrarünnakut. Mõlemad 4v2 olukorrad, millest üks kohe antud üleminutite alguses. Mõlemad käkiti ikka korralikult ära.
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      #62
      Sedasi mängiv Kolumbia jõuab siit veel kaugele, täiesti müstiline "sügavus" on seal satsis hetkel ikka, kui "varumeeste" seas on mehed nagu Quintero, Guarin, Jackson Martinez, Ramos. Vamos!

      Kommentaar


        #63
        ei pruugi.
        sel mm'il ju erakordset s*tt loos - 4 lõuna-ameerika satsi kohe esimestes ringides (1/8, 1/4 finaalides) koos
        bra-chi kohtub col-uru võitjaga, vaid 1 neist saab jõuda poolfinaali.

        võrdluseks teine "haru":
        hol-mex vs crc-gre
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          #64
          Kuidas võtta. Kas erakordselt sitt loos või ise osad tiimid mängisid nii kehvalt, et jäid teiseks/kolmandaks/neljandaks enda alagruppides, looking at you URU, ITA, ENG, CIV, JPN.
          Vaheta Costa Rica nt Itaaliaga ning Kreeka Elevantidega. Tunduks kohe palju vigem puu paberil või mis? Kuid mehed ei vedanud ise välja. (Ei taha midagi Costa Rica südikatelt partiidelt ära võtta, tublid on ning igati väärivad seda edu).

          Kommentaar

          Working...
          X