320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    nii kergelt tõmmatakse hüppesse.
    Jälle viik?

    Kommentaar


      #32
      Olen isegi Rooney'ga nõus, varem on oskustelt lahjemad mehed koos olnud:

      "I think the younger players in the team bring a lot of energy and excitement and it is great to be a part of. I think, probably, it is the best squad of players I've been involved with since I've been with England."

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Olen isegi Rooney'ga nõus, varem on oskustelt lahjemad mehed koos olnud:

        "I think the younger players in the team bring a lot of energy and excitement and it is great to be a part of. I think, probably, it is the best squad of players I've been involved with since I've been with England."
        Et sellel korral suudetakse kamba peale rohkem passe anda kui Pirlo?

        Kommentaar


          #34
          Miks üldse rääkida kolmanda järgu tegelastest nagu inglased seda on?!?!!

          Jääks ikka oma liistude uurde ja räägiks sellest kuidas see viies tärn rinda saada. Viimati võtsime väga olulise tärni korraldajate kodumaal, tänu millele möödusime neist ja saime maailma üheks parimaks. Nüüd on võimalus uuesti ette võtta kodupublik ja neile väga valusalt ära vajutada ja võtta see mis kuulub meile. MAAILMA PARIM JALGPALLIRIIK SINCE FOREVER EVERE EVER REVEVEEVEVErr

          FORZA AZZURRI SINCE 94!!!

          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas count Vaata postitust
            Miks üldse rääkida kolmanda järgu tegelastest nagu inglased seda on?!?!!

            Jääks ikka oma liistude uurde ja räägiks sellest kuidas see viies tärn rinda saada. Viimati võtsime väga olulise tärni korraldajate kodumaal, tänu millele möödusime neist ja saime maailma üheks parimaks. Nüüd on võimalus uuesti ette võtta kodupublik ja neile väga valusalt ära vajutada ja võtta see mis kuulub meile. MAAILMA PARIM JALGPALLIRIIK SINCE FOREVER EVERE EVER REVEVEEVEVErr

            FORZA AZZURRI SINCE 94!!!
            Kes me?

            Kommentaar


              #36
              Lasteaed on suvel kinni nagu ma aru saan.

              Aga no mis seal ikka anname siis veel vihjeid juurde, et aeglasemad ka jänni ei jääks.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Lasteaed on suvel kinni nagu ma aru saan.
                Ah sellepärast te siis kõik siin istute.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #38
                  Sa oled peast lihtne ja su loogika ei päde. Me olime talvel ka siin.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Lasteaed on suvel kinni nagu ma aru saan.

                    Aga no mis seal ikka anname siis veel vihjeid juurde, et aeglasemad ka jänni ei jääks.

                    See nüüd vist ei tulnud nii hästi välja, kui plaanis oli

                    aga igal juhul propsi foorumi italiaanodele (mõni apparently ka passi järgi). Troll on vaata et pädevam kui koondis ise ja hoiab foorumil elu sees.
                    Loodetavasti jätkub see ka pärast grupifaasi.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      #40
                      Itaalia edusse on küll äärmiselt naiivne loota. Näiteks kus on piisav ports selliseid mehi, kes ka klubijalgpallis Euroopas praegu tipus on (v.a. vb Juve mehed) ?

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Itaalia edusse on küll äärmiselt naiivne loota. Näiteks kus on piisav ports selliseid mehi, kes ka klubijalgpallis Euroopas praegu tipus on (v.a. vb Juve mehed) ?
                        Itaalia liigas on ainult üks tippmängija.....Man City reject Mario Balotelli.


                        Let the banter begin..


                        Samas Inglise liigas ei ole väga palju inglastest tippmängijaid ka

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Viimati võtsime väga olulise tärni korraldajate kodumaal
                          Noh, seda on muidugi valdav enamik maailmameistreid minu andmetel teha suutnud.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #43
                            Mina saan üksnes loota, et siin laupäeva öösel mõistus säilitataks. Üritaks vähemalt.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Mina saan üksnes loota, et siin laupäeva öösel mõistus säilitataks. Üritaks vähemalt.
                              See saab juhtuda ainult mingi eriti mannetu viigi korral ilmselt. Noh et kui mõlemil on põhjus maa alla vajuda mängupildi pärast.

                              Kommentaar


                                #45
                                No azzurrid on oma näotut mängupilti läbi ajaloo pigem au sees hoidnud, mida koledam ja pragmaatilisem võit, seda parem.
                                Saareriigi fännid pigem sarjavad oma toetatavaid selle tõttu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X