320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Norra - Eesti 12.11.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    esimest korda elus näen eesti keelseid reklaamiplakateid võõrsilmängul. cool!

    Kommentaar


      #62
      Minuarust suureks rõõmuks siiski siin head põhjust ei ole, vabalt võinuks norrakad meile 3-4 sisse ära taguda, sest liiga lihtsalt lasti mehed väga headest positsioonidest löögile, aga õnneks nende sihikud lihtsalt paigast ära. Teise poolaja algusest 25 min meie poolt oli ikka karm periood, üks joppamine teise otsa. Kaitseliin vajab ikka paremini kokkumänginuid mehi.
      Rünnakul, ilma meie põhimehe väravata...ega ikka ei toimunud midagi ohtlikku eriti. Ojamaast oli siiski pisut rohkem kasu keskel ründes, kui paremal ääres tühja tormamas, nagu ta teistes viimastes kohtumistes on teinud.
      A enesekindlusele ja nö pingimeestele korralik boost enne tulevast mängu. Kummardus võidu eest!

      Kommentaar


        #63
        Pole põhjust võidu puhul viriseda, et vastastel ei vedanud. Tihtipeale ei kasuta Eesti omi võimalusi. Lihtsalt selline on juba jalgpall. Võit on võit!

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas optiums Vaata postitust
          Pole põhjust võidu puhul viriseda, et vastastel ei vedanud. Tihtipeale ei kasuta Eesti omi võimalusi. Lihtsalt selline on juba jalgpall. Võit on võit!
          Just nimelt. Ja kuigi ma olen nõus, et Morozov-Artjunin paar just kõige kindlam polnud (eelkõige just Morozov), siis parem kehvema mängupildiga võit kui ilusaga kaotus kui nüüd kulunud klišeed kasutada.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            #65
            võidu üle tuleb rõõmu tunda. me tegime kokkuvõttes midagi paremini kui norrakad, lõime värava

            Kommentaar


              #66
              Ma olen võidu üle ónnelik küll, ausõna. Aga kui esimene poolaeg välja arvata, siis teisel poolajal, kui norrakad veidikenegi juurde panid ja Vassiljev keskväljalt kadus, haihtus ka meie mängulust ja taas olid platsis vanad head valesöödud ja pallikaotused. Võit tegi rõõmu, olgugi ta koleda teise poolajaga, aga mingis helgemas tulevikus peale eesootavat sanmariinut koondis Norras küll ei veennud. Klavanita on kaitses plähmerdamist palju ja Vassiljevita on keskväljal plähmerdamist palju. Kui vastane lubab, siis rünnatakse vahvasti ja kohati lausa kaunilt, aga niipea, kui vastane asja tõsisemalt võtab, on käntsel majas ja rünnakute ülesehitamine kehvakene.

              Kommentaar

              Working...
              X