320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    :d:d:d

    Kommentaar


      #47
      Euronicsis Xbox 360 püsikliendile eeltellides 53.90. Tvahind 59.90. Ma seal seda Ultimate Edition-it ei näinudki 360 jaoks. Xbox One-le oli ainult olemas.
      Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

      Kommentaar


        #48
        Sain täna mängu kätte ning esmapilgul tuleb rahul olla. Menüüs liikumine võtab natuke harjumist, kuna osad nupud on vahetunud. Mängijate atribuute vaadates(LT/RT) läheb pidevalt formatsioonide lehele. Mängupildis sai juba demos täheldatud, et mängijate liikumine teatud hetkedel pole ehk kõige sujuvam/naturaalsem, kuid harjub sellega mängukäigus ära ning küll järgmiste aastatega lihvitakse seda paremaks. Uus mängumootor ikkagi.

        Sai ka karjäärile pilk peale visatud Barcelonaga ja ka seal on Suarezel bänn peal kuni mänguks Realiga, mis on päris huvitav lisandus. Polegi midagi taolist varem näinud. Huvitav kui transfer ban jääb jõusse, kas siis fifa 16-s ei saa ka mängijaid osta?

        E: Ma ei tea kas olen pime, aga mulle tundub, et isetehtud formatsioone ei saa keset mängu vahetada. Mängu ajal on võimalik ainult valida meeskonna default või mängu antud formatsioone. Isegi kui alustad mängu enda tehtud formatsiooniga ja paned mingi hetk default peale, ei saa tagasi vahetada. Kui vaja teise formatsiooni peale minna, tuleb võtta mängu poolt antud näidis ja siis ükshaaval mängijate rollid ja muu paika panna. Suht nõme!

        Kommentaar


          #49

          Veel loetud päevad!
          Võida endale või sõbrale uus FIFA 15 - http://bit.ly/võidaFIFA

          Kommentaar


            #50
            Tähtis päev on kohal!
            PSN: RR9fifa
            (PS4)
            FC Bayern München!

            Kommentaar


              #51
              PSN: Maka12245
              (PS4)
              on jah

              Kommentaar


                #52
                Ultimate Team Editionit xbox360 peale on veel saada kuskilt?
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  #53
                  tõmbasin ka eile ligi ja sain vähe proovida ka.xbox360 peale siis. pildipoolest pole nagu palju muutund, minu silma jaoks. mänguliselt aga üpriski palju- vastaste rünnakud on mitmekülgsemad ja paremad,st on põnevam, oma mängijad kuuletuvad paremini puldile, nurgalöökide nö.strateegia valimine ja üldiselt on ka nagu smoothim kogu asi.

                  need siis esialgsed tähelepanekud.miinuseid ei oska veel välja tuua,aga küll neid ka leiab(a'la player career on suht sama)

                  Kommentaar


                    #54
                    Kedagi veel kohtunike tegevus häirib? Täiesti ebareaalseid asju vilistatakse vahepeal vea pähe ära. Võib-olla olen ma inglise jalgpalliga samas harjunud... (kuigi varasemates fifades pole väga märganud taolist pehmet joont, mida kohtunikud hoiavad)
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                      Kedagi veel kohtunike tegevus häirib? Täiesti ebareaalseid asju vilistatakse vahepeal vea pähe ära. Võib-olla olen ma inglise jalgpalliga samas harjunud... (kuigi varasemates fifades pole väga märganud taolist pehmet joont, mida kohtunikud hoiavad)
                      Seda pole tähele pannud, aga häirib et custom tournamendis ( mis jumal tänatud ?? tagasi toodi ) puudub hand ball :S

                      Kommentaar


                        #56
                        No mul on endal esinenud umbes sarnast jaburust:


                        Teine asi, mis pinda hakkab käima, on kuidas omad mehed pidevalt koperdavad üksteise otsa. Kuskilt tuleb jälle arvuti kontrollitav miki silmaklapid peas ning uhab konkreetselt kümpi minu kontrollitavale.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          #57
                          Kuna endal on konsool katki, siis mõtlesin, et ostaks fifa15 arvuti peale, et saaks vahepeal pärast tööpäeva ultimate teami klõpsida. On keegi seda arvuti peal ka juba mänginud? On mängitav ja ultimate team üldse arvuti versioonil olemas?

                          Kommentaar


                            #58
                            Pole mänginud arvuti peal, aga tean, et on olemas küll Ultimate team. PS4 peal häirib ikka vahel meeletult see, kuidas väravavahid täiesti tühja koha pealt eksivad. Muidu tundub mäng päris hea teine ja see koperdamine väga ei häirigi. Finesse shot on ka liiga ära kasutatav. Väravavahid ei saa sellega üldse hakkama.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas FredTheRed Vaata postitust
                              Finesse shot on ka liiga ära kasutatav. Väravavahid ei saa sellega üldse hakkama.
                              Võrreldes 14nega, kus enamus väravaid tuli taguda tsenderdustest (jobt kui lihtne oli peaga skoorida), siis 15nes on jah finesse shotid sellised, mille peale panustada, kui hädasti oleks tarvis rünnak väravaga lõpetada.

                              Samuti olen märganud, et CDM siin mängus on liiga tihti käpp rünnakule jooksma, mis tõttu kaitseliin jääb alati ilma katteta. Ei aita, et attack workrate on low, vend paneb ikka tuhatnelja ajama.
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                                Samuti olen märganud, et CDM siin mängus on liiga tihti käpp rünnakule jooksma, mis tõttu kaitseliin jääb alati ilma katteta. Ei aita, et attack workrate on low, vend paneb ikka tuhatnelja ajama.
                                Seda saab tiimi settingutest sättida, et kes rünnakule liitub ja samuti ründajate kohta, et kes kaitsesse jookseb. Samuti huvitav täiendus on see, et kes mingis tsenderduse olukorras, kas kasti või kasti äärele jookseb. Võimalusi on mängu loodud palju ja see on minu arust väga positiivne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X