320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2002/2003 hooaja eelvaade

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

    kõige parem keskväli on kindlalt FC Bayernil
    parim rünnak peaks olema Schalkel kui Sand ja Mpenza tippvormis on
    ja parim kaitse Dortmundil kuigi kohler pensionile läks ja wörns vigastatud on dortmundil teisigi häid kaitsjaid nagu metzelder, kehl ja ka frings.

    ma pakkun et esi kolmik on

    FC Bayern
    Borussia Dortmund
    Schalke 04



    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

      Bayerni keskväli on tõesti hirmuäratav.Samas ei usu ma ,et Amoruso&Koller Sand&Mpenza paarile alla jäävad.Praktiliselt sama käib ka paaride Alvez&Luizao,Elber&Santa Cruz,Lokvenc&Klose ja miks mitte ka Neuville&Franca.
      Kaitse on huvitav ,kus minu arust Borussial on mitte parim vaid just prioblemaatiline osa.Parim on ta tõenäoliselt Leverkusenil, kus Juan on väga kõva asendus Novotnyle ja koos Lucio,Placente ja Sebesceniga on nad vga kõva liin.Ka Ramelow ja Zivkovic võivad appi tulla.Ja miks me jätame Bayerni kaitse välja?Lizarazu,Kovac,Linke,Sagnol - võib juhtuda, et maailma parim kaitse kui arvestada, et teda toetab keskelt Jeremies ja tagant Kahn.Varus on veel Kuffourid ja Tarnatid.Ja kui ründepaare oli kõigilt ette lugeda ,siis Schalke,Herta või Lauterni kaitseliinid kahvatuvad nende nimede ees...kuid...Ka nende satside kaitsenimed on piisavalt tugevad ,et ülaltoodud ründepaarid kinni võtta.seega ,mina arvan ,et kogu mäng otsustatakse ära keskväljal ja see annab Bayernile eelise, aga Dortmund Rosicky juhtimisel ei tohiks palju maha jääda ja kui Bayer oma uued väga lubavad ostud hästi sisse integreerib võib seegi sats olla medalipretendent.Ja Marcelinho juba tõestas, et Herta keskväli on võimeline kõiki lööma ja kui ta nii jätkab(mis oleks superime), siis mine sa tea, sest lisaks brassidele on seal Beinlich, uus poolakas Karwan,kreeklane Konstantinidis ,ungarlane Dardai - kõik koondiste mehed.Schalkel aga lisaks Möllerile,Böhmele,Asamoahile,wilmotsile tuli juurde Poulsen ja see on mees, keda Liga Cupi põhjal peetakse hooaja parimaks ostuks.Kui mulle jäi mees MMil silma, siis saksa vaatlejad märkisid mehe nüüd ära Ning lõpuks mu süda ei luba ka momendil kriisis vaevlevat Kaiserslauternit maha kanda,sest Lincoln,Basler,Timm,Bjelica ja mõnde nimed veel peaks suutma anda kõva vastuse kellele tahes, kui ainult Brehme nad mängima suudaks panna.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

        Ja Madridi turniiri finaalis võitis Bayern Reali 2-1
        Esimene värav tuli penaltist, kui Salgado käsi jäi karistusalas Ballacki löögi ette.Ballack läks ise lööma ja seis 1-0.Sellele järgnes \"stunning goal\" Hasan Salihamidzicilt.Ja kuus minutit enne lõppu vähendas Figo penaldist vahet.Seega Bayern tõestas oma vormi enne Bundesliiga algust.
        FC Bayern: Kahn - Tarnat (75. Zickler), R. Kovac, Linke, Sagnol - Hargreaves (46. Fink), Ballack Zé Roberto (69. Feulner), Scholl, Salihamidzic - Elber

        Kaardid: Linke, Fink, Ballack, Scholl, Sagnol, Pizarro - Helguera

        Pealtvaatajaid: 70.000

        Väravad: 0:1 Ballack(21) , 0:2 Salihamidzic (64.), 1:2 Figo (84)

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

          Ja püüdes ennetada küsimust vastaksin sellele, et kes on see tundmatu nimi mõlema päeva Bayerni koosseisus - Feulner ,kes mängis turniiri kahasse Ze Robertoga on BAyerni amatöörmeeskonnast tulnud 20-aastane mängja, kes juba eelmine aasta sai põhikoosseisu ja isegi ühes CL mängus platsile.Samuti kuulub ta Saksamaa U-21 koosseisu ja meenutab soengult(vähemalt mullu) Owen Hargreavest.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

            Countdown: veel kolm päeva!
            Tuleb tunnistada, et paari nädala eest välja käidud arvamus hooaja kulgemise osas vajab korrektiive. Nii mõnigi skeem on veidi selgemaks saanud.
            Eelkõige puudutab see Schalket, mida on tabanud tõsine vigastuste laine. Ridamisi on tekkinud auke eelkõige kaitseliini ja def poolkaitsesse: Waldochi, van Kerckhoveni ning Oude Kamphuisi on raske asendada, sest kaader on suhteliselt väike. Ka rünnakuteravust napib: belglaste kapten Wilmots on vigastatud, vized Böhme-Asamoah, ründepaar Sand-Mpenza pole vormis (rääkimata parim ründeduo BLis). Loomulikult on kuningsinised piisavalt kõva sats, et endiselt tiitliheitlusesse sekkuda, kuid praeguse olukorra juures on see pigem kahanenud.
            Küll on aga varem eeldatust kõvem Hertha. Marcelinho on hetkel veelgi tegijam kui eelmine hooaeg, lisaks näib, et ka Alex Alves hakkab lõpuks avanema. Superost Luizao pole küll veel sisse elanud ning tundub, et MMi-järgne jõudeelu on maailmameistrile oma jälja jätnud. Sellegipoolest pean ma Hertha rünnakut hetkel Wolfsburgi kõrval BLi parimaks. Berliinlaste Achilleuse kand on ebastabiilne kaitse ning sõltuvus ühest mehest. Kuid kui Marcelinho peaks tervena püsima, on ambitsioonikate pealinlaste ulatuses isegi meistritiitel. Koht kolme hulgas on aga igal juhul reaalne.
            Natuke selgem on minu jaoks ka Dortmundi ja Leverkuseni olukord. Mõlemil on üks tippklassist meeskonnalüli ja üks nõrgem koht. Borussia maius on kindlasti ründav keskväli: Kehl, Rosicky, Ricken + uue mehena Frings on nimed, kelle õlitatud koostöö võib anda hooaja lõpul edu ka FCB ees. Paraku on tiitlikaitsjat kimbutanud vigastused eriti kaitseliinis (nagu ka suurel rivaalil Schalkel): 21-aastased Metzelder ja Madouni saavad hooaja alguses tugeva koormuse, neist sõltub palju.
            See-eest on nähtud mängude põhjal BLi parim kaitse Bayeril. Uus mees Juan on väga tugev ning võrreldav Lucioga. Siia lisandub Placente, variandina paremal äärel on korralikke mänge näidanud endine koondislane Sebescen. Nowotny on vigastatud, kuid tema paranemise korral on Leverkusenil Euroopaski esmaklassiline kaitseliin. Veidi muret tekitav on rünnak, sest nii Neuville on kui ka Franca on kergelt vigastatud.

            Sama põnev, kui seda on võitlus tiilti pärast, on ka konkurents kolmele viimasele kohale. Siin on kandidaate tunduvalt enam.
            Selliste küsimuste puhul otsitakse vastust esmalt ikka uustulnukate seast. Sellest triost ma säästaksin Hannoveri, kes küll loovutasid Simaki, kuid omavad endiselt potentsiaali (kasvõi kodumängudel keskmiselt 40000 fänni), et isegi ühekohalisel tabelikohal lõpetada. Veidi nõrgemad on Bochum ja Bielefeldi, kusjuures neist pean tugevamaks (vast Mayhemi kurvastuseks) esimest. Bochumalstel on korralik treener Neurureri näol, päris hea väravavaht (hollandlane van Duijnhoven). Bielefeldi on kimbutanud vigastused, puudu on näiteks väravakütt van der Ven. Igal juhul läheb mõlemil raskeks, kuid kandidaate on veel. Eeldasin seda juba eelmine hooaeg, teen seda nüüdki: 1860 München leiab end samuti relegatsioonikeeristest. Lõvid on majanduslikult tunduvalt piiratumad kui rikkas naaber: staarid Suker ja Hässler pole enam parimates aastates, müüdi ka noor talent Bierofka. Lõvidel on ka probleeme fännidega (õigemini nende vähesusega), sest suurel Olümpiastaadionil mängides ollakse keskmiselt u 20000 vaatajaga justkui tühjade tribüünide ees. Tugevat koduseina, nagu näiteks Rostockis, Cottbusis või Nürnbergis, 1860 Münchenil pole. Kuid jätkame nimedega: Nürnbergi püsimajäämine oli minu jaoks üllatus, ehk see aasta läheb teisiti. FCN on hetkel küll eriti tänu treener Klaus Augenthalerile stabiilne, kuid see vaikus on petlik. Rahakriis Stuttgartis võib samuti õnnetult lõppeda. Eelmise hooaja kaheksas koht oli imeline tulemus VfB jaoks. Selle kordamine raskete Intertoto mängude juures osutub väga raskeks. Halvamaiguline üllataja võib olla Kaiserslautern: praegused pinged, kus täna moodustatud juhtkonna (sh Brehme) vastane opositsioon on tõsine märk. FCK on üksikmängijate poolest võimeline mängima tabeli tipus, kuid peab olema ettevaatlik, et 1996. aasta katastroof ei korduks. Nendele suurepärastele fännidele ma seda ei sooviks.

            Johtuvalt reastasin ka võimaliku tabeliseisu (tillukeste sümpaatiamärgikestega) mais 2003 (muidugi, eks hooaja lõpus on alati pilt ju hoopis teistsugune ):

            1. Bayern
            2. Dortmund
            3. Leverkusen
            4. Hertha
            5. Hamburg
            6. Schalke
            7. Wolfsburg
            8. Kaiserslautern
            9. Hannover
            10. Bremen
            11. Rostock
            12. Gladbach
            13. Cottbus
            14. Stuttgart
            15. Bochum
            16. 1860 München
            17. Nürnberg
            18. Bielefeld
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

              Reede õhtul ongi kohe põnevusmäng: Borussia vs. Hertha. Mängust teeb otseülekande NTV+Futbol. Sama kanal näitab otse ka laupäeval ühte mängu, meeskondi kava veel ei kajasta.

              Bundesliga\'t pole ma kunagi eriti teraselt jälginud. Vahest olen vaadanud mänge ning ülevaadet SAT 1\'st. Inglise liiga on röövinud kogu tähelepanu. Aastaid tagasi ostsin küll regulaarselt Sport Bildi, mis kajastas Bundesliga\'t, tol ajal oli jalgpalli-teemalist infot vähem saadaval ning kõik, mis saada oli, kulus ära. Tõsi, mu saksa keele oskus on vägagi puudulik, seetõttu polegi ma Saksa liigat süvendatult jälginud, vaid olen Inglise jalgpalli paadunud fanaatik.

              Lemmikut mul Saksa liigas samuti pole, kui siis ehk Hamburger SV (don\'t ask why..) on sümpaatne klubi.

              P.S. Mel - lugesin su uut kolumnit foorumis, mis kajastas hetkeseisu Euroopa jalgpalliturul. Väga asjalik story, oleks võinud ehk isegi natuke pikem ning põhjalikum olla, sellegipoolest annan vägagi positiivse hinnangu.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

                Borussia v. Herthat näitab otse näiteks ka Sat 1, seega on päris laial publikul võimalik seda mängu näha Saksa liigas hoian pöialt A. Bielefeldile, sümpaatne on ka Hertha. Tahakski küsida siinsetelt BL-i spetsidelt Bielefeldi liigasse püsimajäämise võimaluste kohta, eriti suured need vist pole?
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

                  Vaatasin lindilt eilset avamängu kahe tiitlipretendendi vahel ja pean nentima, et momendi raskused on mõlemal satsil kaitses.Ründeosa oli vägagi nauditav,eriti mäng keskel.Amorusot oleks vaja Borussial, siis oleks ründav osa täielik, aga kaitses oleks vaja Metzelder&Co liikumised üksteise suhtes selgemaks saada, sest head mehed on olemas ,aga ei ole sujuv see kaitsetöö.Usutavasti peaks Wörnsi naasmine tooma kaitsesse CLi jaoks vajaliku kindluse.
                  Hertal aga oli puudu vähemalt pool meeskonda - vägagi palju oleks juurde andnud Luizao,Beinlichi,Karwani,Sverrisoni ja Van Buriku olemasolu.Seega peaks Herta rahul olema ja meeste tervenemisega üha tõsisemaks ohuks teistele kujunema.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

                    Originally posted by Aramis


                    Kaiserslautern:G.Koch,H.Koch,Kloz,Knavs,Gabriel,Le mbi,Ramzy,Basler,Bjelica,Grammodzis,Hristov,Lincol n,Timm,Klose,Lokvenc
                    Suurepärased 15 meest on minu lemmikutel välja pakkuda ja kui keskpoolkaitse hakkama saab, siis võib oodata mida vaid.Lincolnile toodi ründavaks pooleks appi Timm, kes on üks järjekordseid paljulubavaid saksa noormängjaid.Kaitsesse suurepärane Kongo koondislane Lembi.Mõlemad täiendused peaks muutma meeskonda veel paremaks , ennekõike on vaja kindlust ja stabiilsust.Usun, et vähemalt Klose on seda juurde saanud.Mina usun, et ka see meeskond võib tiitli ära tuua.Miinusena korralik kaitsev keskpoolkaitsja puudumine.

                    Neid kuut klubi pean põhilisteks tiitlipretendentideks, kuid maailmaklassi mängijaid on mujalgi klubides.
                    Kui hooaja eelperioodi lõpuks olin juba lootuse kaodanud ja hinnand Lauterni võimalusi reaalselt kui 6-12 koha meeskond ühes mastis Stuttgartite,Wolfsburgide ja HAmburgitega, siis nüüd on jälle päikesekiir majja tulnud.Esimene liigamäng tugeva Stuttgarti kodus, kust ei Lokeren ega Perugia kaotuseta ei suutnud lahkuda andis viigi ja lootuse.Ja viimast süvendas uudis Ciriaco Sforza liitumisest klubiga.Kui kaitsev keskväli tundus enne hooaega ainuke (vaata quotet) meeskonna komplekteerimisel vajaka jäänud positsioon, siis nüüd see enam nii pole.Sforza on vormi saades väga-väga hea sel kohal ja suudab ka ründavamal kohal vajadusel mängida.Ja ka viimase mehe kohal saab hakkama.Või vähemalt Lauternis on alati saanud.Kas meeskond on ka vaimsest kriisist üle saanud , seda näitab tulev kodumäng, aga mina usun juba Kaiserslauernisse jälle kui tiitlipretendenti!!!

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

                      Vaatame nüüd ausalt tõele näkku.Saksa klubide tase on langenud ning ma ei näe saksa klubide konkurentsi meistrite liigas.Kui siis ainult bayern kes peab kastanid tulest välja viima ja näitama teistele et saksa klubide tase pole langenud
                      Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                      When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                      Koss on lahe

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

                        Originally posted by K1ly


                        Vaatame nüüd ausalt tõele näkku.Saksa klubide tase on langenud ning ma ei näe saksa klubide konkurentsi meistrite liigas.Kui siis ainult bayern kes peab kastanid tulest välja viima ja näitama teistele et saksa klubide tase pole langenud
                        Tahaks näha, kuidas Bayern tõestab teiste klubide (peale enda) taset...Ja ei tasu sugugi nii kindel olla, et nad konkurentsi ei paku
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

                          Minu arvamus on selline, et Bayern on päris kõva tegija, kuigi nad mulle eriti ei meeldi. Aga ei usu, et mingi muu saksa klubi võib Meistrite liigas hästi mängida... vb siis ainlt Dortmund, kui ta seal mängib( ei tea kahjux ) Ja siis sai ML-sse mingi Stuttgart , tahax näha mida nad seal tegema hakkavad
                          https://r-cold.blogabet.com/

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

                            Vara veel arutada uut hooaega...vana põhjal ma ei järeldaks midagi, sest üks õnnetu hooaeg ei tähenda midagi.Minu arvamus on ikkagi endine, et Saksamaal on kaks absoluutse tipu meeskonda ja need on Bayern ja Borussia(endiselt tuletaks meelde, et Real sai edasi vaid üleajaminuti võrava tõttu Portilliolt).Ning siis veel umbes 5-6 meeskonda, mis ka Euroopa kõrgklassi kuuluvad.Ühesõnaga täitsa normaalne tase.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

                              Eelnev on OT: kui teile turgatab asjalik teema, mis vajab arutamist (nt BLi klubid on Euroopas kehvad), siis avage julgelt sobiv thread.

                              Küll aga pakub vana teema soojendamine võimaluse võrrelda, kuidas on ennustustega läinud. Võtsin siis suurest egost aluseks enda rivi:

                              august 2002 (tegelik elu mai 2003), vahe
                              1. Bayern (Bayern), 0
                              2. Dortmund (Stuttgart), -1
                              3. Leverkusen (Dortmund), -12
                              4. Hertha (Hamburg), -1
                              5. Hamburg (Hertha), +1
                              6. Schalke (Bremen), -1
                              7. Wolfsburg (Schalke), -1
                              8. Kaiserslautern (Wolfsburg), -6
                              9. Hannover (Bochum), -2
                              10. Bremen (1860 München), +4
                              11. Rostock (Hannover), -2
                              12. Gladbach (Gladbach), 0
                              13. Cottbus (Rostock), -5
                              14. Stuttgart (Kaiserslautern), +12
                              15. Bochum (Leverkusen), +6
                              16. 1860 München (Bielefeld), +6
                              17. Nürnberg (Nürnberg), 0
                              18. Bielefeld (Cottbus), +2

                              Kahe klubi puhul läks ennustus täiesti mööda: Leverkusen hiilgehooajast ja Stuttgarti äärmiselt tõsised finantsprobleemidest ajendatud kohad kujunesid pöördvõrdeliseks. Leverkusen astus ridamisi erinevatesse solgiämbritesse (vigastused, sisekliima, väärostud, reaalsustaju kadu); \"mingis\" Stuttgartis õnnestus Magathil voolida noorest kogenematust satsist CLi vääriline meeskond eesotsas Kuranyi, Hlebi jt tähelennuga.

                              Teisi möödapanekuid: kardetud FCK kriis osutus määratult tõsisemaks ning alles rahaliselt poliitiliste jõudude ning sportlikult Geretsi abiga tuldi näiliselt võimatust olukorrast välja. Müncheni lõvisid \"pääsits\" duo Lauth/Schroth suurepärane ründehooaeg ning vv Jentzsch väga tugev sügissemester. Bochumit aitas eelkõige ülikõva hooaja algus, vaimustavalt ründav jalgpall (koos Stuttgartiga selle hooaja silmailu), hingestatud meeskond, Christiansen ja noor koondislane Freier.

                              Ülejäänud läksid nii enam-vähem. Aga alati on hea meel, kui mõttega koostatud ennustus veab viltu ja mõni underdog suurtel selja prügiseks teeb.
                              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'2002/2003 hooaja eelvaade\'

                                Ballack teist aastat järjest Saksamaa parim jalgpallur.
                                Müncheni Bayerni poolkaitsja Michael Ballack valiti teist aastat järjest Saksamaa parimaks jalgpalluriks. Tavapäraselt ajakirja Kicker korraldatud ringküsitlusel kogus läinud hooajal Bayerniga nii Bundesliga meistritiitli kui Saksa karika võitnud Ballack 263 häält 867 võimalikust.
                                Pikemalt juba siit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X