320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mobiilirakendused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Anna siis teada, mis Sinu arust parimaks osutus
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      #32
      Täitsa perses kui sõltuvust tekitav see mäng on.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #33
        "Google Play services keeps stopping"

        Selline tekst tuleb ette, iga 15 sekundi tagant. Google Play service ei saa "force stop" ega "disable" klikkida. Tehes "uninstall updates" ütleb, et "uninstalling Google play service unsuccessful".
        Telefoni on võimatu kasutada. Ideid?

        Samsung A3 2017.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          "Google Play services keeps stopping"

          Selline tekst tuleb ette, iga 15 sekundi tagant. Google Play service ei saa "force stop" ega "disable" klikkida. Tehes "uninstall updates" ütleb, et "uninstalling Google play service unsuccessful".
          Telefoni on võimatu kasutada. Ideid?

          Samsung A3 2017.
          googelda

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            "Google Play services keeps stopping"

            Selline tekst tuleb ette, iga 15 sekundi tagant. Google Play service ei saa "force stop" ega "disable" klikkida. Tehes "uninstall updates" ütleb, et "uninstalling Google play service unsuccessful".
            Telefoni on võimatu kasutada. Ideid?

            Samsung A3 2017.
            proovi Google Play .apk installer leida ja üle installida. Vb aitab
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              #36
              Lihtne. Täiskasvanud mehele 1 poole liitrine õlu = 1h

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Stok
                Kas keegi oskab soovitada mingit head alkoholikalkulaatorit? Et lükkan õhtu jooksul joodud joogid sisse ja ütleb mulle umbkaudse kainenemise aja? Ühtlasi oleks tore, kui ta suudaks arvet pidada pikema perioodi jooksul joodud koguste üle, aga see pole peamine.

                Küsin sõbra jaoks
                Ma arvan, et su enesetunne on täpsem.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #38
                  Kainuse kontrolliks osta alkomeeter, vaevalt ükski kalkulaator reaalse kainenemiseaja paika paneb. Õlle koguste lugemiseks ja rahakotist kulunud eurode jälgmiseks on äpipoes otsingusõnaks "beer counter".

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Stok
                    Kas keegi oskab soovitada mingit head alkoholikalkulaatorit? Et lükkan õhtu jooksul joodud joogid sisse ja ütleb mulle umbkaudse kainenemise aja? Ühtlasi oleks tore, kui ta suudaks arvet pidada pikema perioodi jooksul joodud koguste üle, aga see pole peamine.

                    Küsin sõbra jaoks
                    Sulle oluline terviseinfo, professionaalsed nõustajad, testid ja ravimiinfo. Eesti suurim tervisenõustamise keskkond, kus tipparstid vastavad inimeste küsimustele. Veebisaidil on üle 50 000 tasuta nõuande Eesti parimatelt arstidelt.

                    Kommentaar


                      #40
                      Ainult 12ni?
                      Mul siin riiulis vahivad vastu 16, 18, 20 ja 22 kangusega.
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Stok
                        aga eile jõin hipsteriõllesid, mis olid erinevate kangustega ja siis jändasin kalkulaatoriga (rehkendusmasin noh) ja pärast nelja lutipudelit tundus, et võiksin juua veel 2, aga enesetunne ütles, et vist pigem aitab. Hommikul oligi 0, aga eks ma võtsin vett alla, vahele ja peale ka. Aga mõtlesin, et taoline kalkuleeriv äpp võiks teinekordki väga praktiline olla. Alkomeetrit ta muidugi ei asenda.
                        Kui joomist selliseks teaduseks ajada, siis kaob kyll isu ära

                        Kommentaar

                        Working...
                        X