320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mobiilirakendused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mobiilirakendused

    Juhatatagu mind õigesse kohta, kui sobilik teema on juba olemas, aga seniks, palun soovitage äppe. Esmajoones pakuvad huvi mängud koolieelikutele. Verd võib lennata, see neid ei sega, aga mäng peab olema üsna lihtsasti juhitav ja mingit teletupsude ninnunännut nad ei taha. Praegu on hitid Angry Birds loomulikult (kusjuures sigade tapmine ei ole üldsegi oluline point, peaasi, et lind kriisates lendaks, kasvõi vasakule), [URL="https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halfbrick.fruitninjafree"]Fruit Ninja[/URL, iFishing ja mingi traktoripusle.

    Tasulisi mänge ei taha ja telefonis on android.
    Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

    #2
    põhimäng on Geometry Dash.

    äkki oskab keegi soovitada head eesti-inglise-soome sõnaraamatut, mida koolijõudnu võiks näppida. ehk õpib ka midagi mängudest.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      mad skills mx

      Kommentaar


        #4
        Taxify. kogemused?

        kas seal on midagi sellist ka, mis arvutab ennustatava hinna? kuskil mujal on selline rakendus?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Taxify. kogemused?

          kas seal on midagi sellist ka, mis arvutab ennustatava hinna? kuskil mujal on selline rakendus?
          Kogemused on head. Hinna saad ise sealt näidatava pealt ära arvutada. Seal on ka rööveltaksod, kes ametlikult ajavad soomalsi taga, aga taxify kaudu pakuvad pmst parimat hinda.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kogemused on head. Hinna saad ise sealt näidatava pealt ära arvutada. Seal on ka rööveltaksod, kes ametlikult ajavad soomalsi taga, aga taxify kaudu pakuvad pmst parimat hinda.
            ise arvutada kalkulaatoriga, või paned alg + lõpppeatuse ja äpp projekteerib maksumuse?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              ise arvutada kalkulaatoriga, või paned alg + lõpppeatuse ja äpp projekteerib maksumuse?
              Seda ei arvuta äpp ise. Aga kui sisseistumine on 2 euri ja km mingi 0,48, siis tuleb hind ikka ju mõistlik.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Seda ei arvuta äpp ise. Aga kui sisseistumine on 2 euri ja km mingi 0,48, siis tuleb hind ikka ju mõistlik.
                ma ei mõtle mõistliku ja üle mõistuse skaalal. lihtsalt, kui telefonid on juba nii nutikad nagu nad on, kas nad siis ise taksomeetrina välja ei vea?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  ma ei mõtle mõistliku ja üle mõistuse skaalal. lihtsalt, kui telefonid on juba nii nutikad nagu nad on, kas nad siis ise taksomeetrina välja ei vea?
                  Hetkel mitte, aga päris hea idee iseenesest. Taxify peamine eelis on see, et näitab meetritäpsusega kui kaugel taksod sinust on kaardi peal nii enne kui pärast tellimist.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    ma ei mõtle mõistliku ja üle mõistuse skaalal. lihtsalt, kui telefonid on juba nii nutikad nagu nad on, kas nad siis ise taksomeetrina välja ei vea?
                    Dima ju tahab ringiga sõita et kilomeetreid koguneks

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      ma ei mõtle mõistliku ja üle mõistuse skaalal. lihtsalt, kui telefonid on juba nii nutikad nagu nad on, kas nad siis ise taksomeetrina välja ei vea?
                      Kusjuures selline firma nagu Uber kasutabki sellist varianti. Suhteliselt sarnane Taxify´le, aga sularaha maksmine on täiesti ära kaotatud. App on ühendatud pangakontoga ning sõidu lõppedes võetakse vastav summa lihtsalt arvelt maha. Samuti puudub autol ka taksomeeter ning selle töö teeb ära app. Londonis oli vist maksmine nii, et maksad kilomeetri (miili) eest ning samuti ka iga minuti eest. Samuti annab app enne takso tellimist umbkaudse hinna nii et mingeid suuri üllatusi kohale jõudes olla ei tohiks.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Kusjuures selline firma nagu Uber kasutabki sellist varianti. Suhteliselt sarnane Taxify´le, aga sularaha maksmine on täiesti ära kaotatud. App on ühendatud pangakontoga ning sõidu lõppedes võetakse vastav summa lihtsalt arvelt maha. Samuti puudub autol ka taksomeeter ning selle töö teeb ära app. Londonis oli vist maksmine nii, et maksad kilomeetri (miili) eest ning samuti ka iga minuti eest. Samuti annab app enne takso tellimist umbkaudse hinna nii et mingeid suuri üllatusi kohale jõudes olla ei tohiks.
                        Uber on taksodele ka? on see Eestis ka juured maha saanud? kui mu aju ei peta, siis New Yorgis protesteerisid taksistid Uberi vastu, sest tava inimesed hakkasid selle kaudu carpoolima ja nii hakkas taksojuhtide laualt leib kaduma.
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Dima ju tahab ringiga sõita et kilomeetreid koguneks
                        mulle tegi üks Дима sellist trikki, et luges enda käes 50 ära ja mulle andes oli sealt 25 eeku kadunud. märkasin muidugi järgmisel hommikul. Money be green, yo!
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Uber on taksodele ka? on see Eestis ka juured maha saanud? kui mu aju ei peta, siis New Yorgis protesteerisid taksistid Uberi vastu, sest tava inimesed hakkasid selle kaudu carpoolima ja nii hakkas taksojuhtide laualt leib kaduma.

                          mulle tegi üks Дима sellist trikki, et luges enda käes 50 ära ja mulle andes oli sealt 25 eeku kadunud. märkasin muidugi järgmisel hommikul. Money be green, yo!
                          Rääkisin ka viimane kord juhiga sellest teemast ning ei, Uber on omaette firma, kes omale juhte palkab. Oli vist 20% kogusummast vaja firmale loovutada, aga muid kohustusi pole. Samuti pole vaja mingile mutile telefonitoru otsas istumise eest maksta. Ka Londonis olevat sarnane olukord, kus taksofirmad surevad seetõttu välja. Eriti just kuulsad Black Cab'id. Eestis seda veel pole minu teada..vastasel korral poleks ka taxify'l midagi teha. Guugeldades leiad kindlasti ka üles linnad, mis selle omaks on võtnud.

                          Kommentaar


                            #14
                            Kasutasin ka just hiljuti taxifyd. Vestlesin sel teemal tasojuhiga ja vana ütles et iga sõidu pealt annab 60senti taxifyle. DIspetseriga pidi summa sama olema. Lihtsalt huvitav info.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Kusjuures selline firma nagu Uber kasutabki sellist varianti. Suhteliselt sarnane Taxify´le, aga sularaha maksmine on täiesti ära kaotatud. App on ühendatud pangakontoga ning sõidu lõppedes võetakse vastav summa lihtsalt arvelt maha.
                              Tänases Postimehes on sobival kombel Taxify loojaga juttu tehtud ning mainib ka seda, et tahavad tulevikus maksmise võimaluse lisada.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar

                              Working...
                              X