320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uurimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uurimus

    Lugupeetud jalgpalli huvilised!

    Olen psühholoogia üliõpilane ning viin läbi uurimustööd, mille eesmärgiks on uurida täiskasvanute tervisekäitumist ja tervisega seotud uskumusi. Palun Teil leida ~10 aega, et vastata antud küsimustikule.

    Küsimustiku link: https://docs.google.com/forms/d/1AIh...IEDp4/viewform

    Ette tänades!

    #2
    Algselt postitas Kajam. Vaata postitust
    Lugupeetud jalgpalli huvilised!

    Olen psühholoogia üliõpilane ning viin läbi uurimustööd, mille eesmärgiks on uurida täiskasvanute tervisekäitumist ja tervisega seotud uskumusi. Palun Teil leida ~10 aega, et vastata antud küsimustikule.

    Küsimustiku link: https://docs.google.com/forms/d/1AIh...IEDp4/viewform

    Ette tänades!
    Tehtud, võta heaks.. aga siinset kontingenti arvestades ollakse ilmselt päris palju mures rohkem vigastuste kui haigustega. Lisaks "15. Ükskõik mida ma ka teen, jään ma tõenäoliselt haigeks" - see on trikiga küsimus, sest haigeks jäädakse kunagi 99,999% tõenäosusega ikka, ehk sellele saab ainult ühte moodi vastata. Aga kuna tegemis ton psühholoogiaga, siis on see ilmselt mõeldudki nii, sest järgmine küsimus on ju täpselt sama sugune. Eriti arvestades, et kõikide küsimustega küsiti tegelikult kahte kolme asja erinevas sõnastuses.
    Edu uurimuses!
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      #3


      This study investigated the impact of levels of religiosity on moral decision-making while controlling for psychopathy. A moral dilemma was presented through the modified scenarios of the Trolley Problem, originally developed in 1905 (Thompson & Fitzgerald, 2017). The Trolley Problem provides individuals with a hypothetical situation where they are asked to picture a trolley (train) moving along a track with five people tied to it. The individual has the ability to pull a lever switching the direction of the tracks, however, there is a person tied to the other track.

      Kommentaar


        #4
        Kas see siin on soccerneti Psühholoogia teema?

        Anyways, äge YT kanal:

        Kommentaar


          #5
          JCS on ülipõnev kanal!

          Kommentaar


            #6
            +1, siiani sealt kanalilt kõik videod vaadatud ja pettuma pole pidanud üheski. Väga viis. Paadunud fännid saavad paari kulli eest läbi Patreoni veel vaatamist. Soovitan
            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

            Kommentaar


              #7
              Jep, hea kanal. Viimatine Casey Anthony oma oli suht fucked up. Ma ei mäletanudki enam, et ta õigeks mõisteti.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar

              Working...
              X