320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 poolfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Ma ei tea millest selline järeldus, pidasin silmas, et hundid ja koerad seostuvad päris hästi.
      Mine ütle kusagil, et kõik neegrid on ühte nägu.

      Kommentaar


        minu arust oli naljakas vaadata kuidas brassid 5:0 taga olles daivisid karistusalas nagu täis vitupead.

        kumbki sats mu enda lemmik ei ole, aga hea oli vaadata seda purustustööd

        GO NED

        Kommentaar


          van Gaal on kasutanud siiani 23-st mehest 21-t meest.
          Mängu pole saanud veel Vorm ja Clasie.
          GO HOLLAND!
          Pay attention to the manager!

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Ma usuks kusjuures, et Thiago Silvaga võinuks see mäng olla väga teist nägu.

            Tundus üsna selline situatsioon, kus organiseerimata ja kehv kaitseliin lasi 1-2 sisse ja põhjustas kogu meeskonnal mentaalse kollapsi.
            Päriselt ka mõtled nii?
            Kui see sind natuke lohutab, siis MM finaali pole asja võistkonnal kellel ühest mehest nii palju sõltub. Seega, igati aus tulemus.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Brasiilia ajalehtede esikaaned: http://imgur.com/a/Hs88z
              Saksa ajalehtede esikaaned: http://imgur.com/a/lBBZs

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Väga hea tulemus. Nüüd on kõigile sakslastel nokud verd täis pumbatud ja finaali kaotus seda valusam, eriti kui kaotus tuleb Kevin Strootman ja co käest!

                #saksamaapisarad #maaletagasi #koeraleomakoht
                nüüd võib julgelt Argentiinale bettida.
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  päris veider on kaasa elada mehele, kes ise ei osalegi turniiril.või tema koondisele, tõesti veider.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Saksamaa ei olnud eile midagi erilist, ei näe nende edu meeskonna vastu, kes on valmis neid vastu võtma nüüd finaalis. Asi on lihtne, ega ei näinudki eriti sakslaste poolseid möödalööke.. iga löök mis nad väravale tegid, tõi värava, kuni 5-0 skoorini. See ei ole normaalne mäng - isegi kõige hardcore saksa fänn peaks seda mõistma - et tõenäosus, et seda veel kunagi juhtub, on suhteliselt minimaalne. Jah nende mänguplaan toitis ja tõi edu - aga nad ei olnud mitte niivõrd head, kui Brasiilia oli selle mängu kaotanud juba riietusruumis. Kaitse organiseeritus puudus täiesti, eelmiste mängude kangelased - Fernandinho ja Luis Gustavot polnud kuskil näha kaitse faasis.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        oot kes ütles et De Jong on turniiri lõpuni väljas? Eeldati et Holland langeb veerandfinaalis?

                        Kommentaar


                          Tahaks loota, et on ikka terve ka siis. Pärast on kaheksandal minutil vahetus ja üks vahetus raisus.

                          Kommentaar


                            siis Krõll kohe sisse tuua.

                            Kommentaar


                              Ootame Euroopa finaali!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Ootame Euroopa finaali!
                                Kuigi ma pole kellegi poolt, siiski mina ei oota.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X