320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mattias Käit (Bukaresti Rapid, Rumeenia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kukuti kolinal välja

    Kommentaar


      Mis toimub ? Tüüp on kuhugi Sloveenia mägede ja põldude vahele ära kadunud ? Isegi pingile ei lasta ? Pidi ju julm läbilöök + hüppelaud olema ?

      Kommentaar


        Tuleb välja, et Eesti meeste liigas kogemus annab parema eelduse läbilöömiseks, kui Briti klubide noortemeeskonnast tulek.

        Kommentaar


          Ei maksa meest täitsa mutta tampida, eriti kui ei tea, mis põhjusel mees koosseisust välja jäi.

          Kommentaar


            Viimase aja võrdluseid ja arvamusi lugedes/kuulates/vaadates olen tääheldanud et Käidi arvel võetakse kõvasti et meeste tasemel ei löönud läbi nii nagu oodati ja et iga noormängija (ala Tunjov) puhul ei tasu loota/oodata läbimurret. Lõpetage jama mehed, Käit oli super kutt enne vigastust ja vigastus oli see peale mida tase langes.
            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

            Kommentaar


              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
              Viimase aja võrdluseid ja arvamusi lugedes/kuulates/vaadates olen tääheldanud et Käidi arvel võetakse kõvasti et meeste tasemel ei löönud läbi nii nagu oodati ja et iga noormängija (ala Tunjov) puhul ei tasu loota/oodata läbimurret. Lõpetage jama mehed, Käit oli super kutt enne vigastust ja vigastus oli see peale mida tase langes.
              + Domzale oli ilmselt vale valik. Liiga ebastabiilne klubi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                Viimase aja võrdluseid ja arvamusi lugedes/kuulates/vaadates olen tääheldanud et Käidi arvel võetakse kõvasti et meeste tasemel ei löönud läbi nii nagu oodati ja et iga noormängija (ala Tunjov) puhul ei tasu loota/oodata läbimurret. Lõpetage jama mehed, Käit oli super kutt enne vigastust ja vigastus oli see peale mida tase langes.
                Klubitasemel pole loodetud läbimurret toimunud, aga koondisele on ta ikkagi väga vajalik lüli, auk, mida ikka kohalike liiga vendadega naljalt ei täida.

                Kommentaar


                  Käit on minu teada 21 mitte 29, et kui sa 21 aastaselt veel liverpoolis ei mängi, ei tähenda, et ta kuskil läbi ei löö enam? Tõmmake vähem seeni.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Käit on minu teada 21 mitte 29, et kui sa 21 aastaselt veel liverpoolis ei mängi, ei tähenda, et ta kuskil läbi ei löö enam? Tõmmake vähem seeni.
                    Tegelikult on üldse kriminaalne, et Käitist räägime kui koondise tugitalast. 6 mängu u21 koondise eest ei ole küll mitte mingi tõestamine ega enda näitamine.

                    Kommentaar


                      Ta pole Ykkonenis ega Kakkonenis minu teada ka mänginud.

                      Kommentaar


                        Täna kõrgliiga mängus algkoosseisus

                        Kommentaar


                          Ei midagi uut . Olgu enne või pärast koroonat , koosseisu ei saa , vigastatud ka pole . Konkreetne talendi raiskamine hetkel .

                          Kommentaar


                            Täna 85 min värav Triglavi vastu. Kellegil videot on sellest?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                              Täna 85 min värav Triglavi vastu. Kellegil videot on sellest?
                              Siit saad.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Mattias Käit viigistas eile 60' Swift Hesperange (Lux) vastu seisu 1:1- le ja viis Domžale Konf liigas teise ringi.
                                Kodus oli Domžale võitnud 1:0

                                Domžale järgmine vastane on põhjanaabrite FC Honka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X