320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks just Hispaania?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Miks just Hispaania?\'

    Minule on sellele vastata lihtne. Sest seal mängib sociedad. Klubi mis on liiga üks vaesem, edukam ja nauditavam. Selleses meeskonnas on tunda seda ühtsustunnet ja austust, mis teiste rikastel ja ahnetel klubidel puudub.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Miks just Hispaania?\'

      Hmm päris mõtekas on vanu postitusi kuskilt foorumi soppidest otsida ja siis sinna postitada...

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Miks just Hispaania?\'

        Originally posted by märt


        Originally posted by Roberto Carlos


        Hmm päris mõtekas on vanu postitusi kuskilt foorumi soppidest otsida ja siis sinna postitada...
        krt ausalt öeldes mixer või roberto carlos tee mõni mõtekas postitus kah!!!!


        sry OT pärast ma paari päeva pärast kustutan selle ära

        kui ei meeldi ole vait

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Miks just Hispaania?\'

          Hispaania liigas on kõige nauditavam ja ilusam mäng vahet pole kas mängib Barca-Real või Malaga- Vallodolid mängu on alati huvitav jälgida ja ilusaid väravaid leidub igas mängus

          Kommentaar


            #20
            Hirmus kahju, et teil siin ühtegi üldist La Liga teemat pole, kuhu minusugune võhik postitada saaks.
            Aga öelda tahtsin ma seda, et tänu kallile viasatile leidsin ma endale üllatuseks Hispaaniast meeskonna, kelle tegemistel käesoleval hooajal silma peal hoian. Nimi on tal Nastic.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Hirmus kahju, et teil siin ühtegi üldist La Liga teemat pole, kuhu minusugune võhik postitada saaks.
              Aga öelda tahtsin ma seda, et tänu kallile viasatile leidsin ma endale üllatuseks Hispaaniast meeskonna, kelle tegemistel käesoleval hooajal silma peal hoian. Nimi on tal Nastic.
              Millest siis selline valik?

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Millest siis selline valik?
                Vaatasin telekasaadet kus neist räägiti ja meeskond tundus huvitav. Tunnistan, et mul pole Hispaanias iialgi lemmikklubi olnud. Võiks ju samas ühe tegemisi jälgida. Kloorihanteri värk noh.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Vaatasin telekasaadet kus neist räägiti ja meeskond tundus huvitav. Tunnistan, et mul pole Hispaanias iialgi lemmikklubi olnud. Võiks ju samas ühe tegemisi jälgida. Kloorihanteri värk noh.
                  Vaese mehe Bill Simmons....

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                    Vaese mehe Bill Simmons....
                    Kes too Bill veel on?
                    Väga vabandan, kui nüüd selgub, et see Nastic mingi hirmus vastik klubi on ja kõigile jubedal kombel pinnuks silmas. Mul harva miski asi veel elevust tekitab, sellepärast siin ka oma rõõmu avalikustasin.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Kes too Bill veel on?
                      Väga vabandan, kui nüüd selgub, et see Nastic mingi hirmus vastik klubi on ja kõigile jubedal kombel pinnuks silmas. Mul harva miski asi veel elevust tekitab, sellepärast siin ka oma rõõmu avalikustasin.
                      Smuti lemmik valib endale Premierist meeskonda
                      Tundub, et oma valiku tõttu ta Inglise liigat peagi enam jälgima ei kipu.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                        Smuti lemmik valib endale Premierist meeskonda
                        Tundub, et oma valiku tõttu ta Inglise liigat peagi enam jälgima ei kipu.
                        Ah soo. Ei, mina teaduslikku tööd selle põhjendamiseks tegema ei hakka, miks just see ja mitte too. Aitäh viitamast.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Hirmus kahju, et teil siin ühtegi üldist La Liga teemat pole, kuhu minusugune võhik postitada saaks.
                          Aga öelda tahtsin ma seda, et tänu kallile viasatile leidsin ma endale üllatuseks Hispaaniast meeskonna, kelle tegemistel käesoleval hooajal silma peal hoian. Nimi on tal Nastic.
                          aga sa void ju sinna La Liga ulevaadete alla kirjutada. selle teema seal tegelt voib ju ka vist lihtsalt La Ligaks umber nimetada.Dannar?
                          voi void ju ka teha eraldi Gimnasticu teema ja klubi on paris sumpaatne. ka endal onnestub esimest korda vaadata neid telerivahendusel just sel puhapaeval, kui nad mangivad Valenciaga, millest tuleb neile kindlasti vaga raske katsumus.

                          aga tere tulemast katalaanide poidlahoidjate sekka!
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            aga sa void ju sinna La Liga ulevaadete alla kirjutada. selle teema seal tegelt voib ju ka vist lihtsalt La Ligaks umber nimetada.Dannar?
                            ma ei oska seda muuta uue foorumiga hihi

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              ma ei oska seda muuta uue foorumiga hihi
                              ma avastasin kuidas see võimalik on.
                              esimeses postituses pane Edit ja seal veel omakorda Edit ning saabki ka pealkirja muuta.
                              minu kontonr. on 20015646500083879, summa võid ise vabalt valida

                              Kommentaar


                                #30
                                hispaania liiga on nõme. ManU rlz.

                                ps! egonile ei tohi raha saata, sest ta on niigi rikas, ta sõidab ägeda volkswageniga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X