320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RB Leipzig

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leipzig kasutas Meistrite Liiga alagrupiturniiri 19 erinevat mängijat. 17 neist on leegionärid.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ungari kuumim täkk tuleb!
      Võiks tippu ka pädevama venna leida.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Ungari kuumim täkk tuleb!
        Võiks tippu ka pädevama venna leida.

        Kommentaar



          RB Leipzig have confirmed the signing of Dominik Szoboszlai from Salzburg on a four-and-a-half year contract.

          Kommentaar


            Veider, et ta Pepile ei sobinud.
            Angeliño this season:

            ✅20 games
            ⚽️8 goals
            🅰️6 assists

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Veider, et ta Pepile ei sobinud.
              Angeliño this season:

              ✅20 games
              ⚽️8 goals
              ��️6 assists
              Ausalt ükski mäng mis ta City's tegi ei näidanud, et ta kunagi võiks sellist statistikat toota.

              Kommentaar


                Keegi teadjam võiks kommenteerida, mis tüüpi mängija on Sabitzer, keda siin-seal Spursiga paari pannakse?
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                  Keegi teadjam võiks kommenteerida, mis tüüpi mängija on Sabitzer, keda siin-seal Spursiga paari pannakse?
                  Gündogan/De Bruyne hübriid, kes suudab mängu ehitada positsioonidel 6 ja/või 10 aga edukalt täita ka kõiki teisi rolle keskväljal. Korraliku tehnika, hea jalaga pallimagnet, kes dikteerib tempot - moodne keskvälja kindral.

                  Kommentaar


                    Eemalt suht valusa löögiga ka, nii mõnedki iluväravad kõmmutanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Eemalt suht valusa löögiga ka, nii mõnedki iluväravad kõmmutanud.
                      +1

                      Teised Bayerni toetajad löövad mind ilmselt risti aga mulle on Sabitzer alati rohkem meeldinud kui Thiago (positsioonid tihti ei kattu aga rollid küll). Kui tuua võrdlus foorumi konteksti, et kõik siinsed panomehed seda ikka mõistaksid, siis Thiago on selline vana kes grupiseksi ajal teeb nurgas kopterit - kõik filmivad ja plaksutavad aga all show and no go. Sabitzer samal ajal roomab seljast selga ning paugutab kõik augud täis. Paraku päeva lõpus räägivad kõik ikka Thiago londist. Tema lahkumine oleks Murupalluritele rängem löök, kui seda oli Timo minek. Võrreldes Thiagoga suudab ka kaugelt peale kütta ja kvaliteetseid nurgalööke anda, ehk siis võrdlus Kimmichiga oleks olnud isegi tabavam. Kohe väga-väga ootan keskväljatrio Sabitzer-Szoboszlai-Laimer moodustamist.

                      Kommentaar


                        Huvitav lugemine ja põgus taktikaline analüüs.

                        Julian Nagelsmann on winning titles with RB Leipzig, dreaming of football and learning from Ralf Rangnick and Jürgen Klopp

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          +1

                          Teised Bayerni toetajad löövad mind ilmselt risti aga mulle on Sabitzer alati rohkem meeldinud kui Thiago (positsioonid tihti ei kattu aga rollid küll). Kui tuua võrdlus foorumi konteksti, et kõik siinsed panomehed seda ikka mõistaksid, siis Thiago on selline vana kes grupiseksi ajal teeb nurgas kopterit - kõik filmivad ja plaksutavad aga all show and no go. Sabitzer samal ajal roomab seljast selga ning paugutab kõik augud täis. Paraku päeva lõpus räägivad kõik ikka Thiago londist. Tema lahkumine oleks Murupalluritele rängem löök, kui seda oli Timo minek. Võrreldes Thiagoga suudab ka kaugelt peale kütta ja kvaliteetseid nurgalööke anda, ehk siis võrdlus Kimmichiga oleks olnud isegi tabavam. Kohe väga-väga ootan keskväljatrio Sabitzer-Szoboszlai-Laimer moodustamist.
                          Ma ei tea kas asi nüüd on Bayerni toetamises või mis aga vaatamata väga luulelisele konteksti selgitamisele (selle eest 5+) siis ma ei saa mitte nõustuda.

                          Pole kahtlust, et Sa oled Sarbitzeri mängimas näinud ikka oluliselt rohkem kui mina. Aga need Bayerni&Dortmundi vastu peetud mängud + CL esitused... no ei ole sugugi nii tugevalt silma jäänud.

                          Thiago tehniline klass on muljetavaldav ja ilma temata poleks CLi võitu Bayern teeninud. Jah, ta ei liti kaugelt väravaid ristnurka, aga tema nö ball retention ja täpselt mõõdetud püstsöödud on sellised mis kiirendavad meeskonna mänguehitust ja palli liikumist. Tema platsinägemine ja suutlikkus nõelasilmast palli läbi suruda on ikka vaimustavad. Sarbitzer (ilmselt osaliselt ka murupallurite mängujoonisest) on tundunud seni ehk sirgjoonelisem aga samas ka rabedam ja minu meelest mõjutab mängu käiku kokkuvõttes vähem kui Thiago.

                          Selgita ja vaidle vastu, mul lihtsalt huvitav, kuna teda Spursiga aktiivselt paari pannakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Ma ei tea kas asi nüüd on Bayerni toetamises või mis aga vaatamata väga luulelisele konteksti selgitamisele (selle eest 5+) siis ma ei saa mitte nõustuda.

                            Pole kahtlust, et Sa oled Sarbitzeri mängimas näinud ikka oluliselt rohkem kui mina. Aga need Bayerni&Dortmundi vastu peetud mängud + CL esitused... no ei ole sugugi nii tugevalt silma jäänud.

                            Thiago tehniline klass on muljetavaldav ja ilma temata poleks CLi võitu Bayern teeninud. Jah, ta ei liti kaugelt väravaid ristnurka, aga tema nö ball retention ja täpselt mõõdetud püstsöödud on sellised mis kiirendavad meeskonna mänguehitust ja palli liikumist. Tema platsinägemine ja suutlikkus nõelasilmast palli läbi suruda on ikka vaimustavad. Sarbitzer (ilmselt osaliselt ka murupallurite mängujoonisest) on tundunud seni ehk sirgjoonelisem aga samas ka rabedam ja minu meelest mõjutab mängu käiku kokkuvõttes vähem kui Thiago.

                            Selgita ja vaidle vastu, mul lihtsalt huvitav, kuna teda Spursiga aktiivselt paari pannakse.
                            Kõigega suuresti päri aga mind on alati "häirinud" Thiago komme teha üks-kaks konksu/piruetti liiast ning jooksud äärtel või Mülleri liikumised "maha magada" sekundi/kahe võrra ning kui miskit juba "häirib", siis ilmselt märkad ka seda rohkem. See muidugi pole miskit katastroofilist ja sõltub suuresti treeneri poolt eelistatud taktikast ja/või mängu käigust aga Hansi all tuli see eriti hästi esile.

                            Thiago on kindlasti suurepärane mängija/karakter, võimeline vajadusel kohanema aga ma mõistan hästi miks Hansi eelistas sügavamas rollis just Kimmichit (pall liikus kiiremini ja lahendused olid sirgjoonelisemad). Lisaks on hispaanlase arsenalis kaks puudujääki: küllaltki kesine realiseerimine ja üllatavalt kehvad nurgalöögid (arvestades tema tehnilist pagasit ja muid oskusi).

                            Sabitzeri tehniline klass pole muidugi nii muljetavaldav aga vähemalt minule tundub ta mitmekülgsem (olude sunnil isegi ründajana mänginud) ning sobiks Hansi süsteemi paremini. Mul muidugi puuduvad suuresti teadmised, kas Spurs vajab Thiago või Sabitzeri profiiliga mängijat aga seda oskad sa vast minust paremini hinnata.

                            Kommentaar


                              Sport Bild väidab, et MuruPallimängud skaudivad/jälgivad järgmisi mängijaid: Divock "Big Cock" Origi(25a + 25cm), Kasper Dolberg(23a) ja Kelechi Iheanacho(24a). Sellest kolmikust oleks minu eelistus Dolberg aga õnneks või kahjuks mina neid otsuseid ei tee.

                              Kommentaar


                                Saksamaa valitsus ei luba Liverpoolil riiki tulla. Leipzig mängib kodumängu kuskil mujal.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X